Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   MARCA   2019 r.

Św. Zachariasza, papieża
Bł. Baldwina z Boucle
 
 
 
 

Prawy prosty. Rozbijamy komunistyczne skrzepy! [VIDEO]


Łukasz Karpiel zaprasza na program „Prawy prosty”. Co tydzień będziemy rozprawiać się z lewicowymi absurdami prawym prostym ciosem katolika! Zapraszamy na pierwszy odcinek!


DATA: 2018-10-13 08:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Fajny tytuł programu i wytłumaczenie tego tytułu :)
5 miesięcy temu / Stefania
 
Właśnie w tvp1 leci antykatolicka hucpa o x. Popiełuszce w reż. niejakiego Nowary, hańba jak przedstawino x. Jerzego! Skandal i hucpa! Antypolskie, antykatolickie, antynarodowe plugastwo! Apage satanas! Hańba po wielekroć hańba!
5 miesięcy temu / John Galt
 
Ciekawe, że ci, którzy tak namawiają do zabierania czyjejś własności, sami jakoś nie dzielą się swoją.
5 miesięcy temu / Johanka
 
Bardzo ciekawy materiał. Czyli marksizm dotarł do krakowskich jagiellońskich "krawaciarzy". Nobliwi wzywają do grabieży. A może zaczniemy od ich mieszkań?
5 miesięcy temu / Senator
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.