DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2020 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Do Primka bł Ks Jerzy Popiełuszko "PRAWDA KTÓRA NIC NIE KOSZTUJE JEST KŁAMSTWEM" Kto zniszczył cmentarz Żydowski w Lublinie ? Podjechali osobnicy w samochodach na ukraińskich blachach zostali zrobiono zdjęcia.Od kiedy prawda jest nienawiścią ?
ponad 2 lata temu / Tomasz
 
Choroba z nienawiści jest bardzo częstym i tolerowanym przypadkiem na tym forum.
ponad 2 lata temu / do Pimke
 
Puimke Napisałem prawdę .Skoro prawda w oczy kole polecam również lekturę Biblii .A może jesteś opłacanym agentem ukraińskiej bezpieki ?/Skoro takie brednie wypisujesz każdy kto inaczej myśli niż ukrainofile jest ruskim agentem puknij się w czerep wielu rozsądnych Polaków nie będzie umierać za neo-banderowską Ukrainę .A kto ostrzelał polskie placówki dyplomatyczne na Ukrainie z m i n z granatnika ?/jak nie neo-banderowcy ??To oni też chcą wywołać konflikt z Polakami.Federacja Rosyjska Niemcy USA WLK Brytania to nie są nasi przyjaciele .W polityce nie ma sentymentów są tylko interesy mocarstw.
ponad 2 lata temu / Tomasz
 
Tomasz: co za wypowiedź, ehhh... Albo jesteś opłacany ze wschodu albo chory z nienawiści. W obu przypadkach polecam lekturę Biblii, powinno pomóc.
ponad 2 lata temu / Pimke
 
miś trop Władze neo-banderowskie Ukrainy zrobiły prowokację .To neo-banderowcy szykują prawdopodobnie drugą rzeź wołyńską Polaków ???To nie tylko Federacji Rosyjskiej zależy na wywołaniu konfliktu ukraińsko-polskiego kto niszczy pomniki Polskie na Ukrainie sami neo-banderowcy spadkobiercy szowinistycznej OUN UPA "LACHY ZA SAN " "SAMOISTNA UKRAINA" tzn bez LACHÓW CZYLI POLAKÓW to ich program polityczny.Wiadomo że nie wszyscy Ukraińcy są zatruci szowinizmem tj nienawiścią do innych narodów.Pomyśl kto strzela do placówek dyplomatycznych RzeczypospolitejPolskiej na Ukrainie??
ponad 2 lata temu / Tomasz
 
Tomasz: ten kto na tym może najwięcej zyskać. A więc jednak trop na wschód.
ponad 2 lata temu / Miś
 
Nieważne, kto to zrobił. Jawnie probanderowska postawa władz centralnych Ukrainy sprzyja zarówno samoistnym antypolskim wystąpieniom banderowców, jak i wszelkiej maści prowokacjom. Na pewno zjawiska te występowałyby znacznie rzadziej, gdyby Poroszenko i spółka zechcieli jednak odciąć się od Bandery i jego kamratów, zamiast ich gloryfikować, stawiać im pomniki, nazywać ich imionami ulice i place. To oczywiście dla nich jest bardzo trudne, w końcu poza bandycką UPA i jej podobnymi zjawiskami mają nikłe "tradycje narodowe", ale innej drogi wg mnie nie mają. Lepiej zacząć budować od zera niż ciągle wspominać zbrodniarzy. To tak jakby Niemcy z sentymentem wspominali OFICJALNIE Hitlera. Dlatego proponuję wszelkim ukrainofilom zamknąć buzie i nie nazywać normalnie myślących ruskimi trollami, tylko jednak przyjąć do wiadomości, że to sami Ukraińcy, na czele ze swoimi władzami, są winni tych wszystkich żałosnych sytuacji. Z Panem Bogiem.
ponad 2 lata temu / Stefan
 
To nie Rosyjskie FSB bo oni są mistrzami prowokacji .Ciekawe kto chce napuścić Ukraińców na Polaków?
ponad 2 lata temu / Tomasz
 
Wystarczy oglądnąć dowolne wiadomości w TVP żeby wyrobić sobie zdanie o nachalnej, nieudolnej propagandzie pisowskiej ferajny która z prawdą nie ma nic wspólnego.
ponad 2 lata temu / Tadeusz G
 
no jeżeli ktoś wierzy w to, że rosyjskie służby odwaliłyby taką maniane to gratuluje, to nie są idioci, w przeciwieństwie do lemingów, które łykają wszystko jak leci. Pozdrawiam
ponad 2 lata temu / unb
 
Dziękuję sowieckiemu trollowi za udzielenie wyjaśnień. Tak, wiem, każdy kto działa w imię niepodległości Polski jest przez was nazywany Ukraińcem albo Żydem. Pytałem bo myślałem że nauczono was w końcu nowych kłamstw, ale widocznie to jeszcze nie ten etap waszej gry. Niemniej, już teraz możesz się nauczyć jednego. W polu nick powinieneś wpisać nie "antysowiet 2", lecz "2 antysowiet", co oznaczać będzie po angielsku: "to antysowiet". To szkolenie masz gratis, nie musisz dziękować.
ponad 2 lata temu / antysowiet
 
Przecież to ludobójstwo to także prowokacja rosyjska...
ponad 2 lata temu / HANNIBAL
 
Taaa, heroizacja UPA i Bandery, projekty rewizjonistycznych ustaw to też robota ruskich :))). Trzeba być albo ślepym albo cynicznym, by próbować wciskać innym kit o przyjaźnie nastawionych sąsiadach z Ukrainy
ponad 2 lata temu / ninika
 
Obraźliwe anty ukraińskie słownictwo w komentarzach poniżej daje jasną odpowiedź kto te komentarze pisze. A na pewno płaci za nie ten komu zależy na złych Polsko-Ukraińskich stosunkach.
ponad 2 lata temu / Bolo
 
Kochani! Rząd PiS jest prorosyjski! Sam daje te argumenty Rosjanom do ręki! Gdzie jest potępienie nacjonalizmu UON-UPA? W zamrażarce! Oszukują nas i sztucznie wywołują takie sytuacje! Nie ma wojny rosyjsko-ukraińskiej jeśli Poroszenko robi interesy z Rosją i płaci tam podatki.
ponad 2 lata temu / Polak
 
Rozśmiesza mnie to ufanie UPAińxcom.. Znaleźli sobie "czarnego luda", a pożyteczni idioci z Polksi temu przyklaskują. Do tego banderofil Piekło na stanowisku ambasadora w Kijowie. Zdrada. UPAińcy łżą jak zawsze i tylko kompletny ignorant historyczny może im wierzyć.
ponad 2 lata temu / Skanderbeg
 
@antysowiet: Gdyby w Polsce była ustawa o potępieniu banderyzmu nikt nie miałby wątpliwości. Gdyby Ukry zrobiły to samo, nie musiałbyś za nimi lobbować bo moglibyśmy im wierzyć.
ponad 2 lata temu / antysowiet 2
 
Ciekawe jakiej głupiej propagandy użyją tym razem sowieckie trolle.
ponad 2 lata temu / antysowiet
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.