DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czy Pani kurator nie widzi innych problemów stojących przed oświatą w obliczu pandemii? To powtarzanie jak mantrę o lewicy i dzieciach już jest obsesyjne
2 miesiące temu / Nessi
 
Przede wszystkim zdelegalizować ZNP!
2 miesiące temu / PrPr
 
Wydziały humanistyczne w rękach lewicujących marksistów ugruntowanych przez PRL a ich kontynuatorzy to "resortowe dzieci" mające zielone światło do robienia kariery; oświata której przewodzi ZNP od zarania lewicowa z czym się nie kryje. Obawiam się,iż wielu udawaczy "walenrodów" umieszczonych w partiach prawicowych robi też za łże-prawicę "obrządku złotówkowego". W związku z powyższym jak może ona wygrać walkę o wychowanie dzieci i młodzieży?
2 miesiące temu / t
 
I taki ogarek pseudo oświaty niesie nam PIS. Jest już jasne i oczywiste , ze PIS bierze czynny udział w tej wyniszczającej wojnie kulturowej po stronie dewiacji.
2 miesiące temu / grimm
 
No tak jak coś się nie zgadza z rzeczywistością to trzeba wmawiać że tak jest. Potem przynosi to oplakane skutki w postaci narzucania narracji . Skoro prawica przegrywa to autorytetami będą na lewicy itp.
2 miesiące temu / r
 
Nieśmiało chciałbym zauważyć, że już 5 rok rządzi oficjalnie tzw. dobra zmiana, która sama przedstawia się jako prawicowa i patriotyczna i która ma wsparcie hierarchów Kościoła... Kiedyś też rządzili i ani wtedy, ani dziś NIC w sprawie wychowania młodego pokolenia dobrego nie zrobili. Praktycznie cały państwowy aparat edukacyjno-kulturalno-propagandowy jest w od początku III RP w tych samych rękach wybranych podczas rozmów w Magdalence. O tym na jaką nutę tresują Polaków tzw. media prywatne czyli kontrolowane przez Żydów i Niemców każdy trzeźwy widzi...efekty na ulicach i uczelniach widzimy.
2 miesiące temu / Tytus
 
Brakuje narzędzi. Jak ograniczyć dostęp do treści przez internet bez likwidacji wolności slowa? PIS tego nie potrafi. A jednak da się. Zamiast wszystko blokować odgórnie dajcie obowiązkową możliwość bezpłatnej blokady u operatora określonych treści niepożądanych w necie przez osoby pełnoletnie. To da narzędzie rodzicom. Obecnie taka możliwość jest ale tylko płatna i wymaga pewnej wiedzy.
2 miesiące temu / Fdsa
 
Bardzo trafna diagnoza. Takich ludzi, jak Pani Barbara Nowak, potrzeba w polityce polskiej!
2 miesiące temu / Jan
 
Pani kurator Nowak ma szansę na zmianę!Może więcej godzin wychowawczych w szkole!Osiem lat rządów PO-PSL,zrobiło swoje!Teraz wymaga to wielkiej mądrości,żeby polską młodzież wstawić na właściwe tory!!!
2 miesiące temu / Ela.
 
Bo niestety dzisiejsi chrześcijanie to pseudo-chrześcijanie. Tylko nienawidzą i krytykują. U księży liczy się kasa i krycie własnych tyłków. Młodzi nie mają autorytetów. Mogą czytać o zmarłych świętych ale dla nich to prehistoria, chcą autentycznych żyjących, a niestety ani papieża i tym bardziej nasi biskupi dobrego przykładu nie dają. I dlatego pożywkę ma lewica.
2 miesiące temu / Pit
 
Pani Nowak ma rację.Młode pokolenie odchodzi od wartości.Nic się nie liczy tylko kasa,przynemności,używanie życia.I będzie jeszcze gorzej.
2 miesiące temu / Elabin
 
Każde środowisko skrajne w edukacji jest złe nie ważne czy lewica czy prawica, ważny jest złoty środek
2 miesiące temu / Anonimm
 
Najbardziej winny jest pis i jego ogłupiona ferajna. Udają prawicę a w rzeczywistości wspierają rewolucjonistów. Jakim cudem prawica ma wygrać wychowanie dzieci, skoro jej nie ma. pis jest partią lewacko-masońską o propagandzie prawicowej. Nie rozumiem jak można tego nie widzieć.
2 miesiące temu / Piotr Zajkowski
 
a jak socjaliści PiSowscy zajmują się młodymi ludźmi? Korumpują ich na stanowiska partyjne w urzędach i ministerstwach - ale to jest pokolenie skorumpowanych partyjnie/etatowo trzydziestolatków. Jedyna prawica która prowadzi z młodymi pracę u podstaw od nastolatków to Konfederacja która non stop edukuje w internecie, przez książki, spotkania,telewizje internetowe, filmy Brauna itd. - oni traktują młodych ludzi nie instrumentalnie jak PiS tylko kształcą ich na mądrych Polaków dla Polski a nie tylko dla partii.
2 miesiące temu / Tom
 
'Dzisiaj lewica i mass media próbują wmówić młodym ludziom, że powinni dbać tylko o własny dobrostan' Przepraszam, ale pora odrobić zajęcia z filozofii, bo te hasła były głoszone już za karola marksa w XIX wieku. On i jego pokroju twierdzili, że skoro 'jest rewolucja przemysłowa, to teraz maszyny zrobią wszystko za ludzi. A człowiek ma prawo do odpoczynku'. Polecam pooglądać/poczytać p. Krzysztofa Karonia, słowa - klucze 'Historia antykultury'.
2 miesiące temu / M
 
Najlepszy kurator oświaty w Polsce.Odwazna i bardzo madra
2 miesiące temu / Aga
 
Ta Pani Jest święta. Jeśli matki by myślały jak ona to bylibyśmy Chrystusem Narodów. Chwała Bogu w Trójcy jedynemu za takie święte kobiety.
2 miesiące temu / Rycerka
 
Niestety ale to wszystko prawda. Systemową demoralizację od dziecka rozpoczęli sto lat temu masoni. Wiedzieli że w ten sposób przerobią społeczeństwo krok po kroku na zdemoralizowany motłoch bez żadnych wartości. Czytam właśnie"Nowy wspaniały świat" Huxleya- jest to swego rodzaju wizja świata do którego dąży masoneria. Po prostu coś przerażającego!!! Wierzę że Bóg nigdy nie dopuści żeby świat stał się właśnie taki, ale w dzisiejszych czasach bardzo wyraźnie widać, że właśnie do tego wszystko zmierza, że masoni chcą właśnie takiego świata.
2 miesiące temu / Polka
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.