DZIŚ JEST:   29   WRZEŚNIA   2020 r.

Świętych Archaniołów
Michała, Gabriela i Rafała
 
 
 
 

Prawica przegrywa walkę o wychowanie dzieci. Dramatyczne słowa kurator Barbary Nowak

Prawica przegrywa walkę o wychowanie dzieci. Dramatyczne słowa kurator Barbary Nowak
źródło: Twitter / Barbara Nowak

Dzisiaj lewica i mass media próbują wmówić młodym ludziom, że powinni dbać tylko o własny dobrostan, wybierać tylko to, co przyjemne i łatwe – stwierdziła na antenie Polskiego Radia 24 Barbara Nowak, Małopolska Kurator Oświaty.

 

Z całą pewnością te chodzące po ulicach i wrzeszczące masy nie patrzą w stronę zamordowanego 79 lat temu w Auschwitz św. Maksymiliana Kolbe, który potrafił poświęcić swoje życie dla drugiego człowieka – oceniła Barbara Nowak odnosząc się w pierwszej kolejności do fali profanacji i agresji, jaką obserwujemy w ostatnim czasie ze strony aktywistów LGBT.

 

Małopolska Kurator Oświaty zwróciła również uwagę, że młodzi ludzie coraz częściej sięgają i wspierają brutalność i patologiczne zachowania. – Dzisiaj nawet bardzo młodzi ludzie płacą za to, żeby oglądać jak wyzywają i biją się kobiety, jak wnuk bije babcię, albo jak ktoś zapija się niemal na śmierć, bo za to mu płacą – mówiła. – My, ludzie prawicy, zaniedbaliśmy bardzo wychowanie młodych ludzi – dodała z żalem.

 

Barbara Nowak ostrzegała o niebezpieczeństwach jakie czyhają na najmłodsze pokolenie naszego społeczeństwa. – Środowiska lewicowe dopingują dziś młodych ludzi, aby jeszcze bardziej obscenicznie, jeszcze bardziej agresywnie profanowali nie tylko świętości, ale i zaburzali cały nasz świat oraz naszą cywilizację – powiedziała.

 

Źródło: Polskie Radio 24, polskieradio24.pl

TK


DATA: 2020-08-14 17:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy Pani kurator nie widzi innych problemów stojących przed oświatą w obliczu pandemii? To powtarzanie jak mantrę o lewicy i dzieciach już jest obsesyjne
1 miesiąc temu / Nessi
 
Przede wszystkim zdelegalizować ZNP!
1 miesiąc temu / PrPr
 
Wydziały humanistyczne w rękach lewicujących marksistów ugruntowanych przez PRL a ich kontynuatorzy to "resortowe dzieci" mające zielone światło do robienia kariery; oświata której przewodzi ZNP od zarania lewicowa z czym się nie kryje. Obawiam się,iż wielu udawaczy "walenrodów" umieszczonych w partiach prawicowych robi też za łże-prawicę "obrządku złotówkowego". W związku z powyższym jak może ona wygrać walkę o wychowanie dzieci i młodzieży?
1 miesiąc temu / t
 
I taki ogarek pseudo oświaty niesie nam PIS. Jest już jasne i oczywiste , ze PIS bierze czynny udział w tej wyniszczającej wojnie kulturowej po stronie dewiacji.
1 miesiąc temu / grimm
 
No tak jak coś się nie zgadza z rzeczywistością to trzeba wmawiać że tak jest. Potem przynosi to oplakane skutki w postaci narzucania narracji . Skoro prawica przegrywa to autorytetami będą na lewicy itp.
1 miesiąc temu / r
 
Nieśmiało chciałbym zauważyć, że już 5 rok rządzi oficjalnie tzw. dobra zmiana, która sama przedstawia się jako prawicowa i patriotyczna i która ma wsparcie hierarchów Kościoła... Kiedyś też rządzili i ani wtedy, ani dziś NIC w sprawie wychowania młodego pokolenia dobrego nie zrobili. Praktycznie cały państwowy aparat edukacyjno-kulturalno-propagandowy jest w od początku III RP w tych samych rękach wybranych podczas rozmów w Magdalence. O tym na jaką nutę tresują Polaków tzw. media prywatne czyli kontrolowane przez Żydów i Niemców każdy trzeźwy widzi...efekty na ulicach i uczelniach widzimy.
1 miesiąc temu / Tytus
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.