Wesprzyj powstanie nowego filmu PCh24.pl
pod roboczym tytułem

Ich prawdziwe cele

Wspieram produkcję
Nowy film PCh24 – Ich prawdziwe cele

Dlaczego powstaje ten film?

Każdy z nas słyszał o tak zwanym ruchu LGBT. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że nie jest to chwilowa moda tylko ogromna machina inżynierii społecznej służąca do politycznej i światopoglądowej walki. Tęczowi aktywiści wprost atakują prawo naturalne, za nic mają prawo Boże, a co gorsza wypowiadają wojnę wszystkiemu co dla katolików święte, między innymi znieważając Niepokalaną Maryję Pannę, szydząc z Najświętszej Ofiary i parodiując katolickie nabożeństwa. To jednak nie wszystko! Sprowadzają człowieka do poziomu bezwolnego zwierzęcia mającego kierować się jedynie pierwotnymi instynktami i lobbują za tym, aby ich wykoślawiona wizja świata była oswajana i nauczana w sposób systemowy w polskich placówkach edukacyjnych. Skala deprawacji dzieci i młodzieży może być oszałamiająca!

Dlaczego więc, jak pokazują różne sondaże, tak wielu ludzi otwarcie wspiera środowiska LGBT? Ponieważ zostali zmanipulowani oraz oszukani! Hasła dotyczące tolerancji i “miłości” często padają na żyzny grunt. Przede wszystkim trafiają do osób, które same zmagają się z wewnętrznym nieuporządkowaniem, ale przemawiają również do osób empatycznych i wrażliwych na ludzkie nieszczęście – wszak tęczowi propagandyści chętnie przedstawiają samych siebie jako ofiary wydumanej opresji.

Dlatego czując odpowiedzialność za sumienia Polaków i przyszły kształt naszej Ojczyzny postanowiliśmy stworzyć film pod roboczym tytułem “Ich prawdziwe cele”. Chcemy by wtargnął on do przestrzeni publicznej i odbił się w niej donośnym echem rozprawiając się z tęczową mitologią. Pragniemy, by Polacy, ludzie o dobrych i wrażliwych sercach mieli okazję zapoznać się z prawdziwymi planami środowisk przeżartych moralną zgnilizną.

Wesprzyj produkcję

Niebezpieczeństwa tęczowej rewolucji

Portal PCh24.pl od początku swojego istnienia (to już osiem lat!) stał na straży katolickiej moralności, a ta – pozostając w zgodzie z prawem naturalnym – zakłada, że rodzina jest związkiem jednej kobiety z jednym mężczyzną.

Idzie dyktatura – po nasz kraj i nasze dzieci. Czy odpuścimy?

Abp Jędraszewski: czerwona zaraza już nie chodzi po Polsce, ale pojawiła się nowa – tęczowa

Rewolucja seksualna i dzieci. Jej konsekwencje widać do dziś

Promotorzy homoseksualizmu. Dlaczego powinniśmy z nimi walczyć?

Przeczytaj więcej

Wyjątkowa publikacja ‑ e‑book
„Zakazać homopropagandy. Chrońmy nasze dzieci!”

Wyrażając wdzięczność za Państwa wsparcie, przekazujemy Państwu wyjątkową publikację, której celem jest nie tylko przypomnienie czym w rzeczywistości jest homopropaganda i jak tragiczne mogą być jej skutki, ale również wskazanie konkretnych rozwiązań – dla rodziców i polityków, jak obronić przed nią polskie dusze. Także te najmłodsze.

Zachęcamy Państwa gorąco do lektury, prosząc o wsparcie naszego portalu – organu Kościoła walczącego – który istnieje i może istnieć wyłącznie dzięki Państwa pomocy.

Wesprzyj produkcję
Ebook – Zakazać homolobby

Wesprzyj nas

Nasza produkcja nie powstanie bez Twojej pomocy. Wesprzyj nas, a jako pierwszy dowiesz się o postępach prac i zapoznasz się z ich finalnym efektem.

Cel osiągnięty: Produkcja filmu

0 Zebranych datków
0 Pozostało do zebrania

Aktualny cel: Wypromowanie nowej produkcji

0 Zebranych datków
0 Pozostało do zebrania
Łącznie: 0 Darczyńców
Ostatnio wsparcia udzielili:

Tadeusz W. – 60.00zł

Płatności obsługuje:
PayPal TPay
Więcej banków
Śledź nasze media społecznościowe

Polub i subskrybuj nasze media społecznościowe,
by nie przeoczyć ważnych informacji i ciekawej publicystyki.