Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   KWIETNIA   2020 r.

Św. Franciszka z Pauli
Św. Marii Egipcjanki
 
 
 
 

Prawda się obroni? Polska kontra rosyjskie kłamstwa! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Rosja pod rządami Putina, Białoruś oraz kłamliwa narracja o II wojnie światowej. O tym w programie „Prawy Prosty” rozmawiamy z Piotrem Doerre. Zaprasza Łukasz Karpiel.

 

Zapraszamy na konferecję pt. Rosja Putina fałszywą nadzieją dla chrześcijaństwa

 

Czy z perspektywy polskiego katolika i konserwatysty Rosja – rządzona przez elity władzy wywodzące się z dawnych sowieckich służb specjalnych, może być rzeczywistą alternatywą dla pogrążonego w kryzysie tożsamości i wiary Zachodu?

W debacie wezmą udział:

 

prof. Andrzej Nowak

prof. Mieczysław Ryba

prof. Henryk Głębocki

red. Grzegorz Górny

red. Piotr Doerre

Prowadzenie red. Łukasz Karpiel

 

Termin:

21 stycznia 2020 roku, godz. 18.30 – 21.30

Miejsce:

Centrum Prasowe Foksal, Dom Dziennikarza

Warszawa, ul. Foksal 3/5, Sala A

 

WSTĘP WOLNY!!!

 


DATA: 2020-02-01 10:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ale tak naprawdę nie chodzi o to, czy prawda się obroni, czy nie. W ogóle w tym wypadku nie chodzi o prawdę. Pana Jezusa ukrzyżowano ze względu na zarzuty, które z prawdą nie miały nic wspólnego, a wszystkie strony które przyłożyły do rękę doskonale były tego świadome; jednocześnie podburzono tłum, aby zwielokrotnił presję poprzez domaganie się za pomocą wrzasku stracenia Jezusa, a uwolnienia Barabasza. Podobnie ma się rzecz z Polską: zbliża się ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej - wyrok w postaci ustawy 447. Do oskarżeń przyłączają się kolejne strony ostatnio dotychczas neutralna wobec tej sprawy Rosja, co oznacza, że zakulisowe układy zostały już zawarte. Rolę tłumu pełni tzw. światowa opinia publiczna. W decydującej godzinie po naszej stronie nie stanie nikt.
2 miesiące temu / Ruben
 
@ Czesław Nie tylko Rosjanie. Rząd polski wtedy też nie zaprotestował.
2 miesiące temu / Ryś
 
Rosjanie twierdzą ze nie napadli na Polskę w 1939 r. to należy się spytać a skąd wzięło się tyle Polaków w Armii Andersa i w Armii Berlinga, skad się wzięło tylu wojskowych pomordowanych w Katyniu i innych obozach zagłady. Ponadto jak tak się martwią o prześladowanych Żydów w II-ej RP to skąd też w tych w/w armiach znalazło się tylu Żydów i żydowskie sieroty. Jak to z tym antysemityzmem było że Stalin przekazał Żydów-komunistów Hitlerowi, tych co uciekli przed tym z Niemiec przed prześladowaniami. Rosja nie moze być ratunkiem dla chrzescijaństwa bo prawosławie rosyjskie jest tożsame z władzą. Putin popiera prawosławie bo to buduje tożsamość rosyjską i służy imperialnym celom Rosji wpływom, tak jak protestantyzm angielski gdzie głową koscioła jest król angielski.
2 miesiące temu / Czesław
 
Uwaga do tytułu. Prawda się nie obroni! Trzeba mówić prawdę i ją bronić. To muszą być konkretne osoby, instytucje,pieniądze.Do tego potrzebne są 'narzędzia'. Na przykład TV w języku, który świat rozumie. Potrzebujemy ofensywy naszej historii i kultury. Nikt nas na świecie nie zna. Musimy dać się poznać! Każdy, kto żyje za granicą wie to z autopsji. To są proste sprawy, tylko że 'zaprzedana' różnym, obcym interesom 'klasa polityczna' nigdy takich 'narzędzi' nie udostępni. Wybieramy ludzi, którzy polskie interesy mają - kolokwialnie mówiąc - w dupie. Tchórzliwi ludzie bez świadomości, co znaczy walka, honor i miłość ojczyzny. Jestem coraz bardziej przekonany, że tylko jakiś CUD ocali nas przed totalnym zniszczeniem!
2 miesiące temu / wolski
 
@ Barbados\\ Poprawna pisownia: "bezczelny"
2 miesiące temu / Ryś
 
@ Barbados "Rosja przywłaszczyła połowe Polski" - wg linii lorda Curzona. Opowiem Panu historyjkę z lat trzydziestych. Moja Mama brała udział w wycieczce nauczycielskiej do Krzemieńca. W programie było również wejście na górę krolowej Bony. Po wejściu na szczyt jedna z nauczycielek,egzaltowana powiedziała: "Jak piekna jesat nasza Polska". Był tam obok tamtejszy Ukrainiec i tak skomentował "Polska, czyzby?".
2 miesiące temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.