DZIŚ JEST:   27   STYCZNIA   2021 r.

Bł. Jerzego Matulewicza
Św. Jana z Warneton
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Th: Są badania i statystyki, dzięki którym można udowodnić tezy pani Godek? Poproszę.
ponad 1 rok temu / Margeritta
 
@To przedstaw wiarygodne publikacje i podaj nazwiska autorów tych badań.
ponad 1 rok temu / banita
 
@Margeritta: Nie ma żadnego pomówienia. Znane są badania i statystyki. Tych nie zakłamiesz i nie zniekształcisz chociaż bardzo chcesz.
ponad 1 rok temu / th
 
W żadnym wypadku szatan nie może być przyjacielem Polaka ani katolika. Tezę przeciwną skutecznie wmówiły Polakom zdradzieckie PO-PiS na czele z PAD, i niestety przy bolesnym dla nas współudziale hierarchii. W tym momencie część Polaków uległo podszeptom i stało się polskojęzycznymi antykatolikami. Bóg daje szansę do końca, choć od tego momentu będzie coraz trudniej. Wielu ludziom się nie uda.
ponad 1 rok temu / rzecz-przyjaci
 
Jeżeli publicznie zamieszcza komentarz, że "homoseksualizm jest podłożem do występowania pedofilii", no to wybaczcie - to się nazywa pomówienie.
ponad 1 rok temu / Margeritta
 
obraziłaś wielu Polaków i zgrzeszyłaś pychą
ponad 1 rok temu / do Katarzyna
 
do Ewa. Wyjaśniam pojęcie bycia Polakiem w rozumieniu Katolickim czyli jedynym właściwym. Naród to większa rodzina. Jeśli z w rodzinie mamy czarną owcę- złodzieja, morderce itp, albo np. ojca alkoholika to on ciągle jest ojcem a czarna owca batem lub siostrą. O przynależności do rodziny nie decyduje jak się wobec tej rodziny zachowujemy lecz krew. Powiem więcej na sądzie zostaniemy przez Boga rozliczeni z tego co zrobiliśmy żeby nawrócić brata czy ojca, bo w pierwszej kolejności będziemy rozliczni z tego co zrobiliśmy we własnej rodzinie. Polecam zgłębić zagadnienie braterstwa krwi w Biblii od krwi Adama do krwi Chrystusa
ponad 1 rok temu / Katarzyna
 
@Ewa Czy według ciebie ktoś, kto nie jest katolikiem nie może być polskim patriotą ?
ponad 1 rok temu / Artur
 
W poniedziałek wieczorem konto było już aktywne...
ponad 1 rok temu / hahaha
 
może by i napisał ale jego tekst tu nie przejdzie
ponad 1 rok temu / chichot
 
@Karol: Dlatego zmieniacie pojęcia katolicyzm i patriotyzm? Żeby dostosować się do świata?
ponad 1 rok temu / Ewa
 
@Ewa Oczywiście tylko ty i tobie podobni macie monopol na patriotyzm i katolicyzm,zabawna jesteś.
ponad 1 rok temu / Karol
 
@ Życzliwy : Koszernych "lekarzy". Zgodnie z Talmudem "nowe odkrycia naukowe" podawane są jako "norma dla gojów" , gdyż nie należy ratować goja szabat ani nigdy, chyba że przynosi to szkodę koszernym. Ci sami "lekarze" i @lex "prawnicy politycy" wymyślili pojęcia "miłośnik Putina" i "ruski agent". Zapomnieli tylko o konieczności udowodnienia oszczerstwa obowiązującej w świecie cywilizowanym. Cóż, plemiona pustynne i stepowe nigdy nie ogarną zasad kultury łacińskiej.
ponad 1 rok temu / rad
 
WHO teraz akceptuje jako normę trans, niedługo gender, oczywiście homoseksualizm. Jednak lewackie organizacje lekarskie nie mają monopolu na prawdę, wręcz przeciwnie, przecież to orły z WHO zalecają edukacje sexualną w przedszkolach.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
Ubu..bo zebrała sie grupa lekarzy psychiatrow i oznajmiła ze to już nie jest zboczenie - to można oznajmić ze kiła też nie jest chorobą weneryczną ...bo nie
ponad 1 rok temu / Życzliwy
 
To jest to naukowe Zboczenie
ponad 1 rok temu / @Ubu
 
Zgodnie ze współczesną naukową fizjologią homoseksualizm nie jest zboczeniem, ale prawidłowym wariantem normy
ponad 1 rok temu / Ubu
 
@Karol: Każdy kto wykonuje, popiera lub zezwala na czyny przeciwne Narodowi Polskiemu nie jest Polakiem. PiS wprowadził ręką Kaczyńskiego TL, zezwala na trwanie w niewoli, dokłada nową niewolę i popiera okupację, nie czyni nic w kierunku zmiany systemu. Wyborcy POPiS na to zezwalają i popierają. Intencje są nieważne, ważne są czyny. Wasze zachowanie nie jest zgodne z nauczaniem Chrystusa. Nie jesteście ani Polakami, ani katolikami.
ponad 1 rok temu / Ewa
 
@Ewa Na szczęście to nie ty i tobie podobni decydują o tym, kto jest Polakiem, a kto nim nie jest.Według ciebie każdy, kto ma chociać trochę inne poglądy niż ty i np.Kaja Godek nie jest Polakiem ?
ponad 1 rok temu / Karol
 
@Karol : Piszę o Polakach a nie polskojęzycznych. Jak stwierdził Stanisław Krajski "za Sobieskiego naród to było 15% , dziś jest 4,5%"
ponad 1 rok temu / Ewa
 
W "katolickiej Polsce" poparcie dla normalności w wyborach to było ok. 4,5 % Większość z głosujących wybrała pisiornię, która pozwala na zabijanie nienarodzonych i promocję dewiacji podpisując wszystko jak leci w instytucjach międzynarodowych zero blokady politpoprawności, anty-chrześcijaństwa, zboczeńców, morderców nienarodzonych dzieci bo im propaganda opłacana przez ukro-izraelo-hamerykę wmówiła,że Konfederacja to ruscy agenci, i jak nie my to przyjdzie Tusk i to on was będzie okradał a nie my. O reszcie głosującej na PO-Wiosnę i inne nie będę mówił. Tutaj wychodzą na marsze dla życia i rodziny a popierają lewactwo pragnące pełnej kontroli nad rodzina pis. Aberracja na każdym kroku.
ponad 1 rok temu / Aguirre
 
Pani Kaju, jesteśmy z Panią, modlimy się o sukces Pani dzieła. Ochrona życia poczętego jest najważniejszym zadaniem dla Polski i Polaków. Powstrzymanie deprawacji i demoralizacji dzieci zaraz za nim. Niech Panią Bóg prowadzi.
ponad 1 rok temu / Nico
 
@Ewa To może niech kandyduje na prezydenta.Z tymi 98% to nieźle odjechałaś.
ponad 1 rok temu / Karol
 
@lex Od kiedy to Korwin jest miłośnikiem Putina? Może od czasu założenia UPR? Co zmieniło się w jego poglądach, że nagle zwrócił się do Putina? PiS rozsiewa propagandę, która uderza w korwinizm, a przy okazji inne partie, które weszły z nim w taktyczny sojusz. PiS nienawidzi korwinizmu, gdyż ten jest w całkowitej opozycji do polityki gospodarczej rządu. Straszenie Putinem na łże-prawicy to tak jak straszenie Hitlerem na lewicy.
ponad 1 rok temu / aaa
 
Czy Kaczyński w końcu beknie za aborcje?
ponad 1 rok temu / frty
 
Kłamstwo goni kłamstwo. Ani pani Godek nie jest taka święta jak sie ja maluje ani homoseksualisci az tacy zli jak się w Polsce przedstawia.
ponad 1 rok temu / marcin
 
Adam- Pani cieszy się szacunkiem ,wybrała tylko dziwaczne towarzystwo aby realizować szczytny cel-miłośników Putina głoszących swoje poglady w moskiewskiej prasie Sputnik
ponad 1 rok temu / lex
 
Jeśli chce się bawić na Twitterze to trzeba przestrzegać regulaminu. Wystarczyło nie wyzywać znowu ludzi jak leci - skończyło się to banem. I został tylko niesmakbi zgrzytanie zębami, jednak to Pani jest sama sobie winna
ponad 1 rok temu / Aha
 
Jak napisał Adam "ta pani" nie boi się napisać prawdy. Co ma Adam do "tej pani"? Jak Adam ma jakieś pretensje do "tej pani", niech napisze jak "ta pani" wprost i zgodnie z prawdą.
ponad 1 rok temu / Mnemoniuk
 
Kaja Godek cieszy się poparciem Polaków w 98% bo to ludzie normalni. Mniejszości padną.
ponad 1 rok temu / Ewa
 
Po co komu Twitter i inne media społecznościowe? Przecież tam jest tylko lans i hejt.
ponad 1 rok temu / Ann
 
jak chcecie być szanowani to nie cytujcie tej pani zmieńcie "twarz antyaborcji" najlepsza ideę można zepsuć złym reprezentantem
ponad 1 rok temu / rety
 
potwierdzam wszechobecną cenzurę, na różnych portalach od najmniejszych do największych i nie chodzi tylko o homo i LGBT, ochrona życia, ale także cenzurowane są słowa takie jak globalna inwigilacja, chipowanie, uchodźcy itd... tak się kończy współpraca z Izraelem i różnego rodzajami przepływami finansowymi.
ponad 1 rok temu / axe
 
Wybory pokazały, jakim poparciem w Polsce cieszy się ta pani, na dodatek skończyła się ciepła posadka w Warszawskich Zakładach Mechanicznych.
ponad 1 rok temu / Adam
 
Tu nie ma nienawišci. Jest za to prawda i fakty udowodnione. Twitter to toaleta. Dziwiě się że wogóle w Polsce się tego używa. Zablokować to i tyle. Rosja i Chiny jednak mają racje....
ponad 1 rok temu / Teddy
 
Panik Kaju! Ma Pani wartość, którą ta lewacka dzicz nigdy nie osiągnie. Mianowicie może Pani bez obrzydzenia spojźeć codziennie w lustro. Niech Pani Bóg błogosławi!
ponad 1 rok temu / PrPr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.