DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2018 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Prawda o aborcji lewicę w oczy kole!

Prawda o aborcji lewicę w oczy kole!
Michal Dyjuk/FORUM
#DEBATA    #KIESSLING    #UW    #REBECCA    #NARODOWY DZIEŃ ŻYCIA    #UJ    #ORDO IURIS    #USA    #ABORCJA    #UNIWERSYTET    #RZĄD DUSZ    #GWAŁT

Jak wygląda lewicowa metoda walki z niewygodną dla niej prawdą? Dyskusja? Debata? Oczywiście, że nie! Po co marnować czas, kiedy można narobić rabanu i wymóc wprowadzenie zakazu. O skuteczności tego sposobu działania przekonała się, ku swemu ogromnemu zaskoczeniu, Rebecca Kiessling, broniąca życia Amerykanka. Awantura rozpętana przez lewaków pokazuje jednak dobitnie prawdę o nich samych: są wyraźnie przestraszeni tym, że tracą „rząd dusz”, do którego prawo przez lata sobie uzurpowali.


Przed kilkoma dniami portal Natemat.pl ostrzegał swoich czytelników przed „zalewającą Polskę konserwatywną ofensywą światopoglądową”. Jej mroczną, rosnącą każdego dnia w siłę ekspozyturę stanowić mają „wyznawcy Rydzyka i Chazana i Ordo Iuris”.


Najnowszym generatorem lewackiego bicia na trwogę okazały się spotkania z urodzoną w wyniku gwałtu obrończynią życia Rebecca Kiessling. Amerykanka miała odwiedzić kilka polskich szkół wyższych, aby tam podzielić się historią swego życia i zaapelować o prawo do życia dla wszystkich dzieci, niezależnie od okoliczności w jakich rozpoczął się ich pobyt na tym świecie. Inicjatywa ta, mówiąc oględnie, nie przypadła lewicy do gustu. Piewców lewackiej odmiany „wolności słowa” przed rozpętaniem nagonki nie powstrzymał nawet fakt, iż Rebecca Kiesling wychowała się w żydowskiej rodzinie z polskimi korzeniami (była adoptowana), o czym Amerykanka wspominała na każdym ze spotkań.


Wyobraźmy sobie sytuację, w której wspomniani straszni „wyznawcy Rydzyka, Chazana i Ordo Iuris” oprotestowaliby jakiekolwiek wydarzenie, w którym tak wyraźny byłby wątek żydowski. Jak wielkie larum podniosłoby się na ulicach Czerskiej, Wiertniczej i paru innych o nieco mniejszym znaczeniu strategicznym?

Na decyzję o rozpoczęciu  protestu skierowanego przeciwko prolajferce nie wpłynął także fakt, iż Rebecca Kiessling jest po pierwsze kobietą, po drugie ofiarą „przemocy domowej”, a po trzecie, iż pomaga innym kobietom – ofiarom gwałtu – w ich arcytrudnym położeniu. Ponownie poruszmy naszą wyobraźnię… Gdyby to jakaś konserwatywna grupa podjęła podobny protest, wrzaskom o patriarchalnej i nienawidzącej kobiet prawicy nie byłoby końca.


Cała awantura rozpętana między innymi przez środowiska feministyczne – wyraźnie pokazująca co „siostry” rozumieją pod pojęciem walki o prawa kobiet – bez wątpienia przyczyniła się do nadania większego rozgłosu wizycie amerykańskiej prolajferki w naszym kraju. Dzięki temu jej antyaborcyjny przekaz z pewnością trafił do znaczenie liczniejszego grona odbiorców. Lecz raban ten obnażył nade wszystko prawdę o strachu trawiącym nadwiślańskich (określenie polskich może być dla tych grup obraźliwe) lewaków. Oni po prostu wiedzą, że grunt właśnie usuwa im się z pod nóg. Przyzwyczajeni do absolutnej dominacji ich własnej, „postępowej” narracji w publicznym dyskursie, nie mogą obecnie odnaleźć się w sytuacji, kiedy uznawane przez nich za skrajne – a w rzeczywistości nie mające nic z radykalizmem wspólnego –  przekonania, są śmiało głoszone bez uczucia tzw. obciachu. To właśnie bowiem decydowanie o tym, co jest „obciachem”, a co nim nie jest, przez lata stanowiło bowiem ważne narzędzie w inżynierii społecznej robionej rękami „Gazety Wyborczej”.


Co więcej „wyznawcy Rydzyka, Chazana i Ordo Iuris” ośmielają się wchodzić na tereny stanowiące od lat lewacki habitat: na teren sztuki i nauki. Wystarczy przypomnieć jak wielkie poruszenie wywołuje u mentalnych dziatków Marksa i Gramsciego każdorazowe „wtargnięcie prawicy” w świat teatru, który to na przestrzeni lat stał się oazą wszelkich lewackich odchyłów z seksualnymi na czele. Także i szkolnictwo wyższe jest postrzegane przez to grono jako ich własność wolną od „wszystkiego co Polskę stanowi”.


Strach przed obecnością Rebeki Kiessling w murach wyższych uczelni był tak silny, iż wygrał nawet ze wspomnianymi, zwykle wynoszonymi na piedestał, „przypadłościami” amerykańskiego gościa: jej płcią, dramatycznymi doświadczeniami życiowymi, a nawet żydowskimi korzeniami. Tak czuła na punkcie politycznej poprawności lewica, tym razem okazała głęboką wzgardę wobec reguł obowiązujących na salonie.


Ale się boją!!!

 

 

Łukasz Karpiel

 

 


DATA: 2017-03-28 08:22
AUTOR: ŁUKASZ KARPIEL
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tak? Dokładnie to samo, powiadasz? Czyli mogłabyś napisać że ja dokonuję lewicowych bezpodstawnych ataków na katolików? Czyli mogłabyś napisać że to ja nie rozróżniam znaczenia słów przeniósł/zniósł? Czyli mogłabyś napisać że to ja się focham i stwierdzam że kończę dyskusję? Dziękuję że tymi oderwanymi od rzeczywistości insynuacjami, dokładnie dotyczącymi właśnie Ciebie, potwierdzasz swoje bezsilne lewicowe zakłamanie :)
ponad 1 rok temu / r
 
Widzisz, śmiesznie się składa, bo dokładnie to samo mogłabym napisać o Tobie.
ponad 1 rok temu / @r
 
Ja komentuję wiele wypowiedzi z którymi się nie zgadzam, gdyż lubię polemikę. A już szczególną gratką są okazje do odparcia lewicowych bezpodstawnych ataków, szczególnie gdy atakujący nie rozumie pojęć których używa. Ale zauważ łaskawie że ja się dostosowuję do poziomu rozmówcy, czyli dopóki używasz argumentów ja też używam, a gdy wybierasz ataki ad personam to Ci się rewanżuję pięknym za nadobne. To są podobieństwa. A różnice to ta że ja potrafię podać uzasadnienia stosowanych określeń, a Ty często nie potrafisz, ponadto ja się nie focham jak Ty gdy w końcu brakuje Ci merytorycznych kontrargumentów. Co do lubienia, trudno lubić kogoś kto mnie nie lubi. Ale to Twój wybór, ja się dostosowuję. No chyba że ktoś (coś?) Cię zmusza do atakowania katolicyzmu do upadłego, nawet gdy Twoje argumenty okazują się oparte na braku wiedzy i uprzedzeniach, a nie na faktach? :)
ponad 1 rok temu / r
 
No jakos tak sie dziwnie sklada, ze to zwykle Ty komentujesz moje wpisy. I to nawet te, ktore sa bezposrednio skierowane do innych osob :-) Chyba jednak mnie lubisz :-D
ponad 1 rok temu / @r
 
Zgadza się że bezsensownie napisane zdanie "nie stosowanie antykoncepcji zabija" pozostanie bezsensownie napisanym zdaniem niezależnie od tego kogo dotyczy. Dla odmiany, sformułowanie "urodzona w wyniku gwałtu" jest sensowne w przypadkach takich osób jak p. Kiessling, tzn. gdy poczęcie jest jednoznacznym skutkiem gwałtu, a urodzenie jest jednoznacznym skutkiem tego że matka nie zamordowała dziecka. I niby po co autor ma się zastanawiać nad bezsensowną uwagą? Zapewne ma poważniejsze zadania niż przemyśliwanie czyjegoś trollowania. A właśnie, analogicznie odpowiadając na Twoją argumentrollację: poza tym, to Ty drążysz temat, od dawna bezsensownie i niepotrzebnie komentując moje wpisy :)
ponad 1 rok temu / r
 
Bezsensownie napisane zdanie to bezsensownie napisane zdanie. Niezależnie od tego czy dotyczy p. Kiessling, królowej brytyjskiej czy sierotki Marysi. To była moja uwaga do autora artykułu, aby zastanowił się nad tym co napisał, a nie do Ciebie. Uwaga dotyczyła bardziej stylistyki wypowiedzi a nie meteorytyki. Poza tym to Ty drążysz ten temat, bezsensownie i niepotrzebnie komentując mój wpis.
ponad 1 rok temu / @r
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.