DZIŚ JEST:   28   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Wacława, króla
Św. Tymona
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


ja winie rzad centralny za nic nie robienie, a przeciez prezes Kaczynski mowil "lapy precz od naszych dzieci".
7 miesięcy temu / LOGAN
 
Przeciez to jest jawne łamanie prawa na sesjach ludzie mają prawo sie wypowiadac. . Powinno sie im wytoczyć proces. To jyz jest dyktatura lgbt
7 miesięcy temu / Lila
 
@ Tom, masz rację...niestety. Poznań to obecnie zmodernizowani, a może nawet bardzo zmodernizowani katolicy. Pogubili się Poznaniacy i to mocno, ale jeszcze tego nie zauważyli. Piszę to jako mieszkaniec południowej Wielkopolski. Studiowałem tam. To miasto w ostatnich 10 latach naprawdę bardzo się zlaicyzowało. A tamtejsza hierarchia albo nie chce, albo nie potrafi dostrzec problemu. A rogale świętomarcińskie są ok : Dobrze, że jeszcze nazwy im nie zmienili na genderogale :
7 miesięcy temu / wlkp
 
Już prawie 4 lata mija jak wyprowadziłem się z mojego rodzinnego Poznania. Na pytanie skąd jesteś? Odpowiadając nie muszę się wstydzić. I pomyśleć że przed wojną był to bastion endecji...
7 miesięcy temu / PrPr
 
Skąd w Poznaniu takie lewactwo? Kto je tam ponawioził?
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
@Tomasz Primke Radni jak radni... Polecam Ci materiały z prison planet.pl. Ludzie są nieświadomi do końca, gdyż autorytety albo się boją albo śpią... My jeżeli zredukujemy wszystko do dziś i teraz, będziemy walczyć nie wiadomo o co...
7 miesięcy temu / Krakusik
 
A ja się pytam. Co na to Poznański Kościół. I to nie w odniesieniu do głosujących radnych, tylko do wyborców którzy na nich głosowali. Moąe jakieś pokutne miejskie rekolekcje z nazywaniem rzeczy po imieniu.
7 miesięcy temu / Mirrro
 
Co się dzieję? - Poznań,wielkopolska - był to region odbierany jako siedlisko ludzi zdroworozsądkowych=konserwatywnych, a tu takie "lewackie kwiatki" wychodzą na światło dzienne. Coś nie tak,jak byc powinno - głupota w ofensywie?
7 miesięcy temu / t
 
To przyzwolenie na Sodomie! Ktoś tu się wypowiedzieli,że wreszcie będzie wolność dla,,tej mniejszości,, czy jakoś tak. Mniejszości! - czy byliście i z pewnością będzie w społeczeństwie, ale dotychczas żyliście sobie spokojnie i NIECH TAK ZOSTANIE! a nie próbujecie- Wy zdecydowana mniejszość- zawłaszczyć wszystkie prawa, przywileje i stosujecie MOBBING wobec całego społeczeństwa. To chore i niedopuszczalne! A co do,, rogali sw Marcina,, to zostaly, bo to biznes i tylko dlatego. Moja babcia była poznanianka, mam ogromny sentyment do tego miasta, ale zszargano Jego imię.
7 miesięcy temu / Majka
 
Cytując tych co obrażali Pana Prezydenta Dudę - Jaśkowiak i tu cytat " będziesz siedział" a od siebie dodam - w Piekle!!!!No chyba że się jeszcze nawrócisz..!
7 miesięcy temu / stała czytelic
 
W yborach wszystkich radnych głosujących za odwołać
7 miesięcy temu / Karoll102
 
Poznań. Kolebka Polski i ostoja polskości. Teraz najbardziej zlewaczałe miasto. Wstydzę się że pochodzę z Poznania.
7 miesięcy temu / Kris
 
ps. Jest mi wstyd coraz częściej za wlkp., pochodzę stamtąd, Mieszków koło Jarocina, zgroza! moi dziadkowie, do głowy by im to wszystko nie przyszło, już nie mówiąc o mówieniu o czymś tak obrzydliwym i wstydliwym...
7 miesięcy temu / Dr.P.Kopetzky
 
@david Polska sobie pyska nie wycieraj.
7 miesięcy temu / Stan
 
Widzę, że na forum pojawia się coraz więcej opłacanych trolli, którzy od normalnych komentujących różnią się tym, że ich komentarze tak banalne i głupie, że nawet trudno się do nich odnieść. Komentują tylko po to, aby wsadzić kij w szprychy, ale ich komentarze nie posiadają żadnej sensownej treści. Redakcja coś powinna z tym zrobić, bo tylko zapraszacie do siebie takich płatnych jątrzycieli. Radzę poczytać o zjawisku astroturfingu i oczyścić trochę to forum.
7 miesięcy temu / Iw
 
wstyd, żenada, dno... porzedsiębiorczość?! to też kasa! może to tylko protestantyzm.
7 miesięcy temu / Dr.P.Kopetzky
 
A jaki był głos hierarchii Kościelnej? Wsparł swoje owce czy w milczeniu oddał wilkom?
7 miesięcy temu / Katarzyna
 
Brawo Poznań! Jestem dumny, że jeszcze Polska nie zginęła, że są miejsca gdzie nikt nie czuje się wykluczony!
7 miesięcy temu / Dawid
 
Nie jest tajemnicą, że w dużych miastach większości mieszkańcom bliskie są tzw. "wartości europejskie", które tak naprawdę oznaczają sprzeciw wobec katolicyzmu. Sekularyzacja postępuje najbardziej w dużych miastach i widać to po tym, ile osób bierze udział w praktykach religijnych, ilu jest wyborców partii kontestujących nauczanie Kościoła. Nie oznacza to jednak, że nie dzieje się to przy zdecydowanym sprzeciwie mniejszości katolickiej - mówimy tu o tych, którzy są gotowi nadstawić głowę w imię wiary i wyznawanych wartości. Jest to przykre, ale prawdopodobnie los Poznania podzielą kolejne metropolie.
7 miesięcy temu / matematyk
 
Jeszcze jedno. Hiersrchow i duchownych w bardzo latwu sposob mozna przymusic do dzialania. Wysyarczy nie dac na tace. Ale tak zbiorowo. Niech zajma sie sprawami ktote do nich naleza. Niech zaczna dzialac. Niech stana w naszej 8 naszych dxieci obronie !
7 miesięcy temu / Stan
 
Hańba!!!
7 miesięcy temu / Gal
 
mieszkam w mieście rządzonym przez komunę od 20 lat ale jakby komuna spróbowała zrobić coś takiego musiałaby wyskakiwać oknami z ratusza, u nas komuna nosi baldachim na Boże Ciało i nie da się nikomu w tym wyprzedzić. Wszystko zależy od tego jacy są katolicy w mieście - jak to są aktywni ludzie to komuna nie może robić głupot ale jak to są zmodernizowani katolicy; sieroty po Unii Wolności jak w Poznaniu gdzie z katolicyzmu zostały tylko rogale świętomarcińskie to komuna wyłazi im na głowę i robi co chce.
7 miesięcy temu / Tom
 
nie chodzi o to zebranie tylko w ogóle o wybór radnych ,ludzie ciągle wybierają emocjonalnie na piękne przemowy przed wyborami i nie sprawdzają kandydata nie chodzą na spotkania nie zadają niewygodnych pytań ,Tom ma racje jakich radnych wybrali takk mają
7 miesięcy temu / do matematyk
 
Żal Poznania i mieszkańców, ale nastepnym razem uważajcie kogo wybieracie.
7 miesięcy temu / Tik
 
My osoby wierzace rzadajmy od naszych hierarchow zdecydowanych dzialan. Zrobic listy osob glosujacych za i odmowic poslug wszelkich. Oficjalnie, listem i z ambony. Jako osoby sprzeniewierzajace sie wiarze wykluczaja sie z kosciola. Ciepla woda w kranie nam nie wystarcza. Czas zaczac dzialac Panie Biskupie. Dlaczego milczycie, dlaczego nie dzialacie ? Czas zajac sie sprawami. Do roboty.
7 miesięcy temu / Stan
 
Zabierzcie dzieci z poznanskich szkol. Sa inne szkoly. Wiem ze trzeba sie bedzie troche natrudzic ale trudno. Subwencj3 oswiatowe uzaleznione sa od ilosci dzieci. Uderzy to Poznan po kieszeni. Zebrac liste radnych glosujacych za i jako sprzeniewierzajacych sie wierze odmowic jakichkolwiek poslog religijnych. Jakichkolwiek. Napewno wsrod nich sa ludzie mieniacy sie katolikami. Oglosic ze w calej diecezji nie beda udzielane tym osobom pislugi. Biskup zdaje sie moze podjac taka decyzje. Ale czy podejmie czy schowa glowe w piasek ? Po prostu czas dzialac a nie jeczec.
7 miesięcy temu / Stan
 
@Tom swoim idiotycznym komentarzem, w dodatku posługując się fragmentem biblijnym, bezmyślnie obrażasz tysiące katolików potencjalnie poszkodowanych przez radnych z Poznania. Pisząc w taki sposób, w dodatku z błędami ortograficznymi, sugerujesz jakby decyzja władz podjęta była przy milczącym wsparciu mieszkańców. Poza tym zerknij sobie do Ewangelii np. Łk 6,37.
7 miesięcy temu / matematyk
 
@Krakusik Radni jak radni... Ktoś ich przecież wybrał.
7 miesięcy temu / Tomasz Primke
 
Cóż można powiedzieć o radnych? Teraz mają swoje pięć minut, lecz wieczność może być dla nich tragiczna.
7 miesięcy temu / Krakusik
 
Niech sędziowie konsekwentnie używają art 140 kodeksu wykroczeń. Praktyki sodomickie trzeba karać jako wybryk obyczajowy - czy to się radnym Poznania podoba czy też nie!
7 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Czy wiecie jak zmienia się rajców?
7 miesięcy temu / Wujek dobra rad
 
Poznański urząd miejski i jego radni w przeważającej większości to lewacy i sodomici.Należy walczyć z sodomią,nie poddawać się.Podziękowania dla Centrum Życia i Rodziny za pomoc w walce ze złem płynącym z poznańskiego urzędu miejskiego.
7 miesięcy temu / kolo
 
Poznań i Poznaniacy zasługują na to co mają ... czy znajdzie się tam chociaż 10 sprawiedliwych?
7 miesięcy temu / Tom
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.