DZIŚ JEST:   12   GRUDNIA   2019 r.

NMP z Guadalupe
Św. Finiana z Clonard
Bł. Konrad z Offidy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie wierzę!!!
ponad 1 rok temu / xxx
 
No to poznań ma POzamiatane!!!!!!!!!!!!
ponad 1 rok temu / opl
 
Tragedia to po wolnosci....
ponad 1 rok temu / RK
 
jaśkowiak właśnie stracił mój głos w wyborach
ponad 1 rok temu / milka
 
No to będzie wesoło,mieszkańcy Poznania muszą się z tym liczyć ,że wolności już nie będą mieli,np.w Niemczech ,nie wszędzie można się zapuścić ,tam miejsca pozajmowane,przez tych właśnie ludzi ,tzn .parki,i miejsca ładne zielone,już strach szukać spokojnego miejsca, bo można spotkać,całkiem co innego.
ponad 1 rok temu / Teresa
 
@Predatoe. Naprawdę wierzysz, że kogoś wybierasz, a jak jak już wybierzesz to ten ktoś ma realny wpływ na wydarzenia w naszym bantustanie? Listę wyborczą układa prezes partii, z listy dostają się Ci którzy są w czubie, bo działa system proporcjonalny rozdziału mandatów systemem D'Hondta, który jak wiadomo jest jawnym fałszerstwem wyborczym. Dodatkowo szerzy się plaga głosów nieważnych- 2 500 000 głosów nieważnych w wyborach samorządowych w roku 2010 i 5 000 000 głosów nieważnych w roku 2014. No i na koniec, oprócz nazwy i operatywności w sprawie szerzenia nepotyzmu i pilnowania swoich spraw, niczym ugrupowania w PL się nie różnią. W myśl zasad TKM i dziel i rządź.
ponad 1 rok temu / Kola
 
same przekleństwa cisną mi się na usta, lepiej zamilczeć...
ponad 1 rok temu / Ewka
 
Już latem w hotelu przy Lechickiej wielu takich widziałem, i na basenie na Chwiałkowskiego 20 zdrowych chłopa na leżakach odpoczywali, zbici w zwartą grupę, przyglądali się lubieżnym wzrokiem młodym dziewczynom w kostiumach kąpielowych.
ponad 1 rok temu / teodor
 
Zamiast tu Wszyscy narzekać, powtarzam WAM już setny raz, IDŹCIE NA WYBORY ! Tylko w ten sposób możecie jeszcze coś zmienić. Mądrze oddajcie wasze głosy. A wybory tuż, tuż. Dotarło ?
ponad 1 rok temu / Predatoe
 
Caritas niech przyjmie białych z RPA, bo tam trwa holokaust, a nie Fudaleje nam obcych religijnie i kulturowo. Nie dam na Caritas nawet jednego grosza!!!!!
ponad 1 rok temu / Jola
 
Moment, moment... Emigrantów, czy uchodźców. Jedno i drugie to kolosalna różnica. Niech się ktoś zdecyduje, kogo chcą przyjąć w Poznaniu.
ponad 1 rok temu / west
 
Kempa mówiła, że mam pomagać na miejscu... ale nie w Poznaniu!
ponad 1 rok temu / DNA
 
Okazuje się, że w tej sprawie, tj. imigrantów, PiS dogaduje się nawet z takim lewakiem, jak Jaśkowiak.
ponad 1 rok temu / Karol
 
Minister Chorąży powiedział prawdę.
ponad 1 rok temu / Kola
 
Hehe dobrze będę pod gość2 albo3
ponad 1 rok temu / Do gość
 
Przyjmijmy niemców,francuzów,szwedów.... A tak serio...to szybko poznaniacy poczują inność...Przyjemności życzę
ponad 1 rok temu / X
 
W którym hotelu ci panowie będą mieszkać ?
ponad 1 rok temu / Aldona
 
to koniec tej organizacji charytatywnej w Polsce .. ale co się dziwić Papież Franciszek każe biskupi modernistyczni realizują.
ponad 1 rok temu / maciek
 
Rząd wespół z Kościołem nas zdradził i to za cały komentarz.
ponad 1 rok temu / gość
 
Widze ,ze bardzo przypadł moj nick_ "gość "!Już jest dwóch, a nawet TRZECH !Prosze pisac Gość -1,Gosc 2 ,Gość-3. teraz nie wiem ,którym jestem gościem .Robi się badrzo niepoważnie.
ponad 1 rok temu / gość
 
Niestety, to była tylko kwestia czasu, kiedy Poznań padnie ofiarą tej parszywej polityki. Jakie wyjście? Od dawna nie wspieram KULu, do tego dojdzie Caritas i danina diecezjalna.
ponad 1 rok temu / eMGa
 
Czas najwyższy zmienić samorządy i prezydentów którzy nie przestrzegają, może nie znają art.82 Konstytucji RP!!!!!!!!!!!! W piątek 30 czerwca 2017r. w Gdańsku prezydenci tych miast podpisali wspólną deklarację. Zdaniem rzecznika prasowego Młodzieży Wszechpolskiej grupa 11 prezydentów miast w Polsce to ?parszywa jedenastka?. W taki sposób Mateusz Piławski określił samorządowców z Białegostoku Tadeusz Truskolaski PO, Bydgoszczy Rafał Bruski PO, Gdańska Paweł Adamowicz PO, Krakowa Jacek Majchrowski SLD, Lublina Krzysztof Żuk PO, Łodzi Hanna Zdanowska PO, Poznania Jacek Jaśkowiak PO, Rzeszowa Tadeusz Ferenc SLD, Szczecina Piotr Krystek PO, Warszawy Gronkiewicz Waltz PO i Wrocławia Rafał Dutkiewicz PO, miał był również Katowic Krupa Marcin ale był nieobecny.
ponad 1 rok temu / Inny
 
Beata Kempa. Następna z listy.
ponad 1 rok temu / 345
 
Jaśkowiak i abp Gądecki - w sojuszu?
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
ani złotówki na Caritas!!!!
ponad 1 rok temu / lolo
 
jeśli to prawda - Caritas strzela sobie w kolano....
ponad 1 rok temu / delgado
 
Imigrantami zarządza rząd Polski - a nie prezydent jakiegoś miasta,burmistrz czy wójt! Nawet nie Kościół ani Caritas! Na rządzie spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo Polaków i nikt nie może mu robić dywersji ( w tym przypadku lewacki prezydent Jaśkowiak - a z kim rozmawiał w Caritasie , to już inna sprawa)! Jeszcze raz wielkim głosem - obywatelstwo,paszporty,wizy, imigranci - to domena rządu! Jeśli zaś Kościół Polski straci instynkt samozachowawczy (a jest to tysiąc lat ZAWSZE z narodem polskim!), to mimo pięknych haseł skończy jak kościół w Irlandii czy choćby we Włoszech! Módlmy się o światło Ducha Świętego!
ponad 1 rok temu / gość
 
Imigranci będą z Czeczenii i Syrii. Brawo wy, jełopy z po-pis
ponad 1 rok temu / Widok
 
straszna krótkowzroczność ,wystarczy przeczytać o trzech stopniach dżihatu ,najpierw przyjeżdzali tacy właśnie z porządnymi papierami ,potem ich rodziny a potem już poszło czy naprawdę nikt nie pamięta słów islamskiego polityka-cyt"brzuchami was weźmiemy"
ponad 1 rok temu / klik
 
Fatima Różaniec!
ponad 1 rok temu / Gość
 
Jeżeli bliscy są nam kulturowo i wyznaniowo to czemu nie
ponad 1 rok temu / Ryszard A.
 
Zanim zaczniemy pomstować, może najpierw powinnismy dowiedzieć się, skąd będą ci imigranci!
ponad 1 rok temu / Monika
 
Zgroza i dramat
ponad 1 rok temu / Syk
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.