DZIŚ JEST:   19   KWIETNIA   2019 r.

Wielki Piątek
Św. Leona IX, papieża
Św. Ekspedyta, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Mój młody sąsiad juz kilkanaście lat temu gdy studiował na UAM mówił mi: "tylko ja i jeden kolega jesteśmy normalni reszra to samo lewactwo"
1 miesiąc temu / PRPR
 
I pomyśleć że przed wojną był to bastion endecji. Smutne...
1 miesiąc temu / PRPR
 
Do Poznaniaka. Przykro mi, ale to niestety jest "Wasz" prezydent. Wybrany w wyniku demokratycznych wyborów. W demokracji spłodzonej w Magdalence i przy okrągłym stole. Wybrany przez lud pracujący niekoniecznie... dużego miasta. Lewa zaraza rozlewa się na cały kraj. Jako naród jesteśmy w stanie rozkładu gorszym niż przed rozbiorami. Nie jesteśmy głupsi od innych, ale nie mamy liderów. Piłsudskiego ani Wojtyły wskrzesić się nie da. A układ jest zamknięty czego dobitnie dowodzi "nasz", "prawicowy" PiS.
1 miesiąc temu / Jaro
 
Czyli spotkanie odbędzie się w murach poznańskiego seminarium. I tyle w temacie
1 miesiąc temu / Maryna
 
Teraz ta brać studencka trochę jakaś tępawa, im jest wszystko jedno
1 miesiąc temu / hel
 
Dziekan Wydziału powinien podejmować racjonalne działania. Wstyd dla UAM i dla tamtejszych prawników. Studenci - musicie wyrazić swoją opinię na ten temat, i dać do zrozumienia dziekanowi Budzinowskiemu, że takie odwoływanie poważnych wykładów nie jest normalne i nie powinno mieć miejsca.
1 miesiąc temu / Tomasz
 
do ,,własny interes" Nie Poznań podpisał deklarację, a tęczowy prezydent. Poznaniacy przyjmowaniu ,,uchodźców oraz imigrantów zwanych uchodźcami" mówili i mówią stanowcze NIE!!! Poznańscy Patrioci mają nadzieję, że kiedyś odzyskają swoje Miasto.
1 miesiąc temu / poznaniak
 
KTO - nazwiska! - tak ciężko przestraszył dziekana WPiA, że ten zdecydował się na autokompromitację?
1 miesiąc temu / Ryszard Kubaszk
 
Przecież to również Poznań jak inne miasta: 30 czerwca 2017r. w Gdańsku prezydenci miast podpisali wspólną deklarację. Wyrażają w niej gotowość oraz chęć przyjmowania przez Polskę uchodźców oraz imigrantów zwanych uchodźcami.Włodarze chcą, wbrew postawie rządu, sprowadzić nad Wisłę przybyszów z krajów islamskich Poznania Jacek Jaśkowiak PO, Krakowa Jacek Majchrowski b SLD, Białegostoku Tadeusz Truskolaski PO, Bydgoszczy Rafał Bruski PO, Gdańska Paweł Adamowicz PO, Lublina Krzysztof Żuk PO, Łodzi Hanna Zdanowska PO, , Rzeszowa Tadeusz Ferenc SLD, Szczecina Piotr Krystek PO, Warszawy Gronkiewicz Waltz PO i Wrocławia Rafał Dutkiewicz PO, miał być również Katowic Krupa Marcin był nieobecny.
1 miesiąc temu / Własny interes
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.