DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To ma być obrona wolności akademickiej? Postraszenie Rektora przez Ministerstwo, żeby odbył się wykład ludzi nawołujących do łamania praw człowieka? Brawo dziekan WPiA. Czemu ordo od razu nie poszli z ideologicznym spotkaniem na Wydz. Teologii?
2 miesiące temu / ja, z UAM
 
Mój młody sąsiad juz kilkanaście lat temu gdy studiował na UAM mówił mi: "tylko ja i jeden kolega jesteśmy normalni reszra to samo lewactwo"
4 miesiące temu / PRPR
 
I pomyśleć że przed wojną był to bastion endecji. Smutne...
4 miesiące temu / PRPR
 
Do Poznaniaka. Przykro mi, ale to niestety jest "Wasz" prezydent. Wybrany w wyniku demokratycznych wyborów. W demokracji spłodzonej w Magdalence i przy okrągłym stole. Wybrany przez lud pracujący niekoniecznie... dużego miasta. Lewa zaraza rozlewa się na cały kraj. Jako naród jesteśmy w stanie rozkładu gorszym niż przed rozbiorami. Nie jesteśmy głupsi od innych, ale nie mamy liderów. Piłsudskiego ani Wojtyły wskrzesić się nie da. A układ jest zamknięty czego dobitnie dowodzi "nasz", "prawicowy" PiS.
4 miesiące temu / Jaro
 
Czyli spotkanie odbędzie się w murach poznańskiego seminarium. I tyle w temacie
4 miesiące temu / Maryna
 
Teraz ta brać studencka trochę jakaś tępawa, im jest wszystko jedno
4 miesiące temu / hel
 
Dziekan Wydziału powinien podejmować racjonalne działania. Wstyd dla UAM i dla tamtejszych prawników. Studenci - musicie wyrazić swoją opinię na ten temat, i dać do zrozumienia dziekanowi Budzinowskiemu, że takie odwoływanie poważnych wykładów nie jest normalne i nie powinno mieć miejsca.
4 miesiące temu / Tomasz
 
do ,,własny interes" Nie Poznań podpisał deklarację, a tęczowy prezydent. Poznaniacy przyjmowaniu ,,uchodźców oraz imigrantów zwanych uchodźcami" mówili i mówią stanowcze NIE!!! Poznańscy Patrioci mają nadzieję, że kiedyś odzyskają swoje Miasto.
4 miesiące temu / poznaniak
 
KTO - nazwiska! - tak ciężko przestraszył dziekana WPiA, że ten zdecydował się na autokompromitację?
4 miesiące temu / Ryszard Kubaszk
 
Przecież to również Poznań jak inne miasta: 30 czerwca 2017r. w Gdańsku prezydenci miast podpisali wspólną deklarację. Wyrażają w niej gotowość oraz chęć przyjmowania przez Polskę uchodźców oraz imigrantów zwanych uchodźcami.Włodarze chcą, wbrew postawie rządu, sprowadzić nad Wisłę przybyszów z krajów islamskich Poznania Jacek Jaśkowiak PO, Krakowa Jacek Majchrowski b SLD, Białegostoku Tadeusz Truskolaski PO, Bydgoszczy Rafał Bruski PO, Gdańska Paweł Adamowicz PO, Lublina Krzysztof Żuk PO, Łodzi Hanna Zdanowska PO, , Rzeszowa Tadeusz Ferenc SLD, Szczecina Piotr Krystek PO, Warszawy Gronkiewicz Waltz PO i Wrocławia Rafał Dutkiewicz PO, miał być również Katowic Krupa Marcin był nieobecny.
4 miesiące temu / Własny interes
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.