DZIŚ JEST:   22   LUTY   2019 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Poznań: Różaniec odpowiedzią na homozgorszenie. Publiczna modlitwa już w sobotę!

Poznań: Różaniec odpowiedzią na homozgorszenie. Publiczna modlitwa już w sobotę!
fot. pixabay.com

Katolik nie może pozostać bezczynny wobec zgorszenia jakie ma miejsce w przestrzeni publicznej. Odpowiedzią niech będzie modlitwa różańcowa. Zapraszamy 11 sierpnia 2018 roku do Poznania.

 

11 sierpnia 2018 roku w Poznaniu odmówiony zostanie Różaniec, jako odpowiedź na wydarzenie zorganizowane przez środowiska LGBT, podczas którego promowane będą złowrogie idee.  - My, katolicy, nie możemy pozostać bierni na uderzanie w tradycyjną rodzinę, moralność naszych dzieci i prawo życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci – podkreślają organizatorzy modlitwy.

 

Jak dodają, obok zewnętrznych form promocji ideologii gender, widać dziś też próby zachęcania prawodawców do legalizacji związków homoseksualnych i adopcji dzieci przez nie, co jest zarezerwowane tylko dla małżeństwa uświęconego przez Boga, składającego się z mężczyzny i kobiety.

 

- Wielu świętych Kościoła potwierdziło, że potężną bronią przeciwko złu jest Różaniec. Odpowiadając więc na wezwanie Maryi, chcemy odmówić go w sobotę 11.08.2018 o godz. 14.00 przy skrzyżowaniu ulic Ewangelickiej i Mostowej w Poznaniu. Wierzymy, że Maryja, błagając swojego Syna, powstrzyma promocję aktów homoseksualnych, deprawacji dzieci i innych grzechów jako normalności, realizowaną pod przykrywką pseudotolerancji, pseudorówności i edukowania – podkreślają inicjatorzy akcji.

 

Po modlitwie, jako wyraz sprzeciwu wobec zagrażających rodzinie i małżeństwu ideologii, odbędzie się przemarsz ulicami Poznania. - Zapraszamy do modlitwy i wzięcia udziału w akcji Fundacji Pro Prawo do Życia i Młodzieży Wszechpolskiej wszystkich, dla których ważne jest biblijne wezwanie św. Pawła: „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj” (Rz 12,21) – zaznaczają organizatorzy.

 

MA


DATA: 2018-08-11 14:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"prawo życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci". I bardzo słusznie! Ale czy ten słuszny postulat "do naturalnej śmierci" nie oznacza także odrzucenia we współczesnym świecie kary śmierci? A zatem tak, jak Kościół aktualnie naucza?
6 miesięcy temu / Mecenas
 
Będę ! pomodę się za Paetza
6 miesięcy temu / Polak
 
Na pewno będziemy :)
6 miesięcy temu / DS
 
Brawo Poznań! Trzeba przebłagać za grzech homoseksualizmu Wojciecha K oraz Juliusza P!
6 miesięcy temu / Widzący z Lublina
 
Na tej krzyżówce zmieści się może ze dwieście osób,nie można było wybrać większego placu,choćby pod krzyżami papieskimi na Wildzie?
6 miesięcy temu / XYZ
 
Brawo za akcje! Kto nie moze byc fizycznie w Poznaniu niech odmawia rozaniec tam gdzie jest w łączności duchowej
6 miesięcy temu / G
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.