DZIŚ JEST:   22   LUTY   2020 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Poznań: jest zawiadomienie w sprawie symulacji zabójstwa abp. Marka Jędraszewskiego

Poznań: jest zawiadomienie w sprawie symulacji zabójstwa abp. Marka Jędraszewskiego
fot.Piotr Guzik / FORUM.

Do poznańskiej policji wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez drag queen. Mężczyzna na scenie podciął gardło kukle przedstawiającej abp. Jędraszewskiego. Zdaniem zawiadamiającego odpowiedzialność za te wydarzenia powinien ponieść także klub.

 

W sprawie prokuratura prowadzi już postępowanie sprawdzające, które zostało wszczęte z urzędu, po medialnych publikacjach na temat skandalicznego występu drag queen na gejowskiej gali Mr Gay Poland w jednym z poznańskich klubów. Jeden z uczestników wystąpił z dmuchaną lalką z przyklejonym zdjęciem abp. Marka Jędraszewskiego. W trakcie występu wykonał on gest podcinania gardła metropolity. Mężczyzna tłumaczył to emocjami jakie nim targały po słowach Arcybiskupa na temat ideologii LGBT. Klub odciął się od występu, a „aktor” przeprosił.

 

W piątek do policji wpłynęło jednak zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa nawoływania do popełnienia zbrodni. Złożył je mieszkaniec kamienicy, w której mieści się klub. Jego zdaniem prawo złamać mógł nie tylko występujący na scenie mężczyzna, ale też właściciel klubu.

 

Prokuratura dołączyła zawiadomienie do akt już prowadzonego postepowania. Decyzje w sprawie będą podjęte po analizie nagrań z imprezy i po przesłuchaniu.

 

Źródło: naszdziennik.pl

MA


DATA: 2019-08-20 07:57
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Aż się cieszę że wyprowadzam się z Poznania. Przecież ten psychol od podcinania gardła powinien siedzieć już w areszcie a klub powinien być zamknięty. Skandal
6 miesięcy temu / Mira
 
Jak to w końcu jest ? Ktoś publicznie dopuszcza się tego co KK określa mianem czynu zabronionego. Od kilku dni głośno o tym we wszystkich mediach. Dlaczego w tej sytuacji Prokuratura i Policja czeka na oficjalne zawiadomienie. Czy pracującym tam ludziom zwyczajnie brakuje wyczulenia na łamanie prawa, że muszą oczekiwać czyjegoś zawiadomienia. Wątpię, że człowiekowi znającemu prawo brakuje zdolności oceny czynów popełnianych na ich oczach. Jak to się dzieje, że organy stojące na straży Prawa są ślepe na jego jawne łamanie. Jeżeli to tylko kwestia przepisów, należy je niezwłocznie zmienić. Z drugiej strony, idzie sobie tzw. parada równości. Wielu jej uczestników jawnie dopuszcza się obrazy uczuć religijnych, obscenicznego zachowania, niestosownego zachowania w miejscu publicznym. I co widzimy? Policja na te akty łamania prawa nie reaguje, ba ochrania uczestników tej "parady", żeby im w łamaniu prawa nikt nie przeszkadzał.
6 miesięcy temu / west
 
Wątpię, aby przy tych prokuratorach i tych sedziach sprawiedliwości w sprawach wiary katolickiej i obrony praw katolików stało się zadość. Wymowna jest sprawa Klątwy, Negala czy nawoływania do palenia kościołów. Potrzebna jest natychmiastowa repolonizacja i rekatolicyzacja wszystkich władz, instytucji, urzędów, mediów. Bez tego nie ma Wolnej Polski.
6 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Włos mu z głowy nie spadnie temu gejowemu królowej oczywiście, bo tęczowa prokuratura i tęczowe sądy ze strachu tę sprawę oczywiście umorzą!!! Chciałbym się jednak mylić.
6 miesięcy temu / Król Artur
 
no i zacznie się wrzask w lewackich mediach masońsko-starozakonnego pochodzenia, że Polska ciemięży ofiary Kościoła. Bo jak ktoś bluzga na Kościół, pluje na świętości wiernych, podżega do zbrodni wg nich jest ofiarą prześladowań, a jak uczestnik wspólnoty Kościoła broni się przed atakami, to jest faszystowskim agresorem. W państwie prawa takie organizacje, firmy, które nawet w mediach społecznościowym chwalą się czynem karalnym powinny zostać uznane za organizacje, firmy przestępcze.
6 miesięcy temu / zielony
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.