DZIŚ JEST:   06   KWIETNIA   2020 r.

Św. Piotra z Werony
Św. Wilhelma z Eskill
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czy przekazywanie dziecku informacji o tym, że masturbacja jest czymś normalnym, to jest namawianie dziecka do masturbacji?
4 miesiące temu / neex
 
Bardzo proszę o udostępnienie linku do tekstu projektu ustawy
5 miesięcy temu / Obywatel4
 
Może ktoś mi objaśni , bo ja tego nie rozumiem. Otóż lgbt przekonują że homoseksualizm jest genetyczny i "nie można się nim zarazić". Ale jeśli tak, to dlaczego na lekcjach "edukacji seksualnej" na Zachodzie edukatorzy seksualni zachęcają do eksperymentów seksualnych z tą samą płcią!? Czy może to ktoś wyjaśnić?" Po pierwsze homoseksualizm nie jest w pelni genetyczny, ale wynika tez z czynnikow rozwojowych i środowiskowych. Co do "eksperymentów", to edukatorzy zachecaja osoby raczej nie oewne swojej orientacji, niż te ktore ja maja dosć pewną, gdyz twierdzą, że pomoże to im odkyc jaką orientację mają na prawdę.
5 miesięcy temu / Jakiś ktoś
 
Może ktoś mi objaśni , bo ja tego nie rozumiem. Otóż lgbt przekonują że homoseksualizm jest genetyczny i "nie można się nim zarazić". Ale jeśli tak, to dlaczego na lekcjach "edukacji seksualnej" na Zachodzie edukatorzy seksualni zachęcają do eksperymentów seksualnych z tą samą płcią!? Czy może to ktoś wyjaśnić?
5 miesięcy temu / j.ankos
 
Wstrzasnelo mna to co dzieje sie w niemczech i co moze w przyszlosci odbywac sie w Polsce w szkolach lgbt precz od dzieci!
5 miesięcy temu / nick leo
 
Do: Partiota18 A np. IKEA, gdzie pracownik nie godzący się na "tolerancję" miał niedawno kłopoty, Air Canada, gdzie ma nie być zwrotów "pan", "pani", czy Firefox, który jakiś czas temu zmusił do odejścia prezesa za finansowe wsparcie organizacji anty-LGBT. I dlatego osobiście zbojkotwałem tę przęglądarkę; używam Comodo Ice Dragon - jej świetnej kopii. Michał Obrębski
5 miesięcy temu / Michał Obrębs
 
Proszę o podanie konkretnych przykładu zagranicznych korporacji i stowarzyszeń,które próbują dokonać tej rewolucji moralnej i seksualnej.
5 miesięcy temu / Patriota18
 
jak coś tak podłego i okrutnego jak pedofilstwo może być dyskutowane w Polsce. Tutaj powinna być jedność narodu. Nie wyobrażam sobie, że są ludzie którzy bronią takich podłych zwyrodnialców. To się w głowie nie mieści.
5 miesięcy temu / Rocky
 
Skąd sobie uroiłeś że 50% obywateli Polski to pedofile?
5 miesięcy temu / @Aha
 
Bezczelność żądań LGBT nie pozostawia wątpliwości , że ochrona dzieci przed szkodliwą demoralizacją jest absolutnie konieczna. Tu nie można ustąpić, nawet gdyby cała lewica się wściekła. Szatan też się wścieka gdy jest wyrzucany, ustąpienie mu dla świętego spokoju nie wchodzi w rachubę
5 miesięcy temu / Kolo
 
Do @Aha poniżej: społeczeństwa wycofały się z równego statusu homoseksualistów z tradycyjnymi związkami jeszcze zanim rozpoczęło się średniowiecze. Wolne związki i związki partnerskie zostały skasowane w państwie Karolingów w szóstym wieku, bo okazały się być szkodliwe społecznie. Ów "postęp", który postulujecie w lgbt, jest w rzeczywistości zacofaniem cywilizacyjnym, cofnięciem narodów o 1400 lat. Neomarksiści to barbarzyńcy kutlurowi, którzy pragną zacofania.
5 miesięcy temu / Chii
 
Jeśli ta pseudo ustawa przejdzie gwarantowane macie pół narodu na ulicy wściekłe, że cofacie nas o 500 lat
5 miesięcy temu / Aha
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.