DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Powtarza się historia z wakacjami Ryszarda Petru? Paweł Rabiej dostał politycznego kosza

Powtarza się historia z wakacjami Ryszarda Petru? Paweł Rabiej dostał politycznego kosza
Rafał Trzaskowski, Paweł Rabiej. Fot. Adam Chelstowski/FORUM

Najpewniej zagraniczny urlop w czasie ważnych wydarzeń politycznych i społecznych pogrzebał już karierę jednego polityka Nowoczesnej – Ryszarda Petru. Czy jego śladem podąży były już wiceprezydent Warszawy z tejże formacji, Paweł Rabiej? Nie wiadomo. Na razie pewne jest to, że Rafał Trzaskowski podjął decyzję od zdymisjonowaniu swojego współpracownika.

 

Odpowiedzialny w stołecznym Ratuszu za służbę zdrowia wiceprezydent Rabiej wziął urlop w trakcie pandemii. Stało się to bez zgody prezydenta – wynika ze słów Trzaskowskiego. I właśnie dlatego polityk Nowoczesnej pożegnał się z urzędem, a jego obowiązki podzielą między siebie inni kompani byłego kandydata na prezydenta Polski, a sprawami zdrowia zajmie się Renata Kaznowska.

 

Z ustaleń TVN Warszawa wynika, że Paweł Rabiej poszedł na urlop nie składając w tej sprawie ani wniosku do kadr ani nie informując prezydenta miasta – swojego przełożonego. Gdy dziennikarze próbowali skontaktować się z politykiem Nowoczesnej, to najpierw telefon był zajęty, a potem w słuchawce usłyszeli automatyczną sekretarkę w języku angielskim i… greckim.

 

Później Rabiej napisał im SMS wyjaśniając, że urlop stanowi element rekonwalescencji po przejściu zakażenia wirusem SARS-CoV-2, a w kluczowych spotkaniach dotyczących sytuacji epidemicznej uczestniczy poprzez zdalną łączność. W kolejnej wiadomości pisał o osłabieniu organizmu i podatności na kolejne zakażenia. To właśnie dlatego wyjechał na urlop.

 

Cytowany przez TVN Warszawa anonimowy poseł PO skojarzył wyjazd Rabieja z wycieczką Ryszarda Petru na Maderę. Z kolei szef Nowoczesnej (tak, istnieje jeszcze taka partia) Adam Szłapka zażądał od byłego już wiceprezydenta pilnego spotkania i wyjaśnień.

 

Z kolei sam Rabiej przeprosił za zaistniałą sytuację tłumacząc, że jego wniosek u urlop nie został zatwierdzony i popełnił błąd w systemie składania wniosków.

 

 

 

Źródło: rmf24.pl

MWł

 

 


DATA: 2020-11-04 08:37
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Raał, bądź człowiekiem, na wagary nie chodziłeś...?
2 miesiące temu / Rycho
 
ten blondyn na zdjęciu to ten z filmów Mela Brooksa ?
2 miesiące temu / Pejot
 
Przeprosiny tu nie wystarczą,kiedy wreszcie wobec takich rażących przypadków będą wyciągane konsekwencje?!Wyobraźmy sobie,że taki numer wywinął zwykły Kowalski-tu nawet na zwolnieniu by się nie skończyło.Na Zachodzie nie takie persony kończyły kariery po takich numerach.
2 miesiące temu / Sciepuro
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.