DZIŚ JEST:   14   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła
Św. Wenancjusza Fortunata
 
 
 
 

Powstanie parlamentarny zespół ds. gender

Powstanie parlamentarny zespół ds. gender
#PARLAMENT    #GENDER    #SP    #ZESPÓŁ    #KEMPA

Kilka dni temu Beata Kempa, wiceprzewodnicząca Klubu Parlamentarnego Solidarnej Polski zapowiedziała, że złoży u marszałka Sejmu wniosek o powołanie specjalnego zespołu parlamentarnego „Stop ideologii gender!”. Najprawdopodobniej już podczas najbliższego posiedzenia Sejmu zostaną zebrane podpisy i przedstawione cele prac zespołu.

 

Beata Kempa przeszła już do działania i list o inicjatywie powołania zespołu przekazała już do marszałek Sejmu Ewy Kopacz. Posłanka zwraca w nim uwagę, na „indolencję polskich władz w sferze ochrony praw rodziny oraz uporczywe łamanie przez urzędników artykułu 48 Konstytucji Rzeczypospolitej”. Gwarantuje on rodzicom prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. – Tymczasem coraz częściej obserwujemy nachalną próbę wciskania dzieciom fałszywej ideologii oraz wmawiania rodzicom, że to państwo wie lepiej od nich, co jest dobre dla ich dziecka – podkreśla posłanka i dodała, że w polskich przedszkolach, wbrew protestom rodziców, sukcesywnie wprowadzane są zajęcia w ramach programu: „Równościowe Przedszkole”, finansowanego przy pomocy funduszy unijnych. Takim działaniom trzeba powiedzieć zdecydowane „STOP”.

 

Jak zaznacza posłanka, przyszedł już najwyższy czas, żeby na poziomie parlamentu stworzyć, zgodnie z regulaminem Sejmu, zespół, który będzie miał za zadanie monitorować, ale nade wszystko przeciwdziałać wszelkim przejawom genderyzacji życia społecznego, kulturalnego, a przede wszystkim edukacyjnego. – Ta podstępna ideologia zaczyna bowiem atakować nasze dzieci i młodzież. Myślę, że ta niedobra ideologia, która może powodować zaburzenia w osobowości i rozwoju naszych dzieci musi być bardzo skutecznie zwalczana. Dlatego postanowiliśmy utworzyć zespół parlamentarny „Stop ideologii gender!” – zaznacza Beata Kempa.

 

Najprawdopodobniej nowy zespół będzie współpracował z Parlamentarnym Zespołem ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski. – Dziś trzeba podjąć każdy możliwy wysiłek, by tradycyjna rodzina była bezpieczna i mogła prawidłowo się rozwijać – podkreśla Beata Kempa, wyjaśniając, że parlamentarzyści będą zbierać wszelkie informacje i adresy: przedszkoli, szkół, uniwersytetów, a także nazwiska osób, które wprowadzają tylnymi drzwiami ideologię gender do polskich placówek oświatowych.

 

Będziemy monitorować także inne przejawy wprowadzania gender, które mogą infekować nasze społeczeństwo. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich parlamentarzystów, którym na sercu leży przede wszystkim dobro rodziny i dobro naszego najlepszego kapitału, jakim są nasze dzieci. Pamiętamy czasy kiedy nie było państwowości, nie było możliwości prowadzenia spraw państwa, ale dzięki rodzinie i Kościołowi nasze państwo i nasz naród przetrwały. Dlatego dzisiaj musimy stanąć w obronie rodziny – mówi wiceprzewodnicząca Klubu Parlamentarnego SP.

 

Źródło: radiomaryja.pl

pam


DATA: 2014-01-02 19:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ot,efekty pracy lewicy(sztana)-"wróg nieistniejący".
ponad 5 lat temu / Hugon de Payns
 
idiotyczna walka z nieistniejącym wrogiem
ponad 5 lat temu / nrth
 
pani Beata Kempa nareszcie zadziałała prawidłowo; w te klocki może i jest dobra, zobaczymy po dalszych działaniach; natomiast w sprawach gospodarczych niech lepiej nie zabiera głosu; niech ciągnie, do końcowego zwycięstwa, ten temat
ponad 5 lat temu / jaro
 
Wreszcie jakieś działanie, bo już myślałem, że w pojedynke rodziny będą walczyć o niewinność swoich dzieci z dobrze uposażonymi dewiantami.
ponad 5 lat temu / mataleo
 
Nareszcie czuję że nie całkiem zostaliśmy zdradzeni.Jednak nazwisko-kopacz nie wrózy nic dobrego.Oby się powiodło.Powodzenia,nasza nadzieja w takich parlamentarzystach.
ponad 5 lat temu / Hugon de Payns
 
popieram,won z tym z naszego kraju
ponad 5 lat temu / lukasz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.