DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2019 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Przecież każdy człowiek w kraju ma takie same prawa :D Trzeba uważać, niektóre kancelarie będą starały się o uwagę mediów. A jeśli ktoś naprawdę szuka dobrej kancelarii, to sprawdźcie Iwo Klisz, w Poznaniu moją sprawę przyjęła mecenas Monika Teller i czuję optymizm :
7 miesięcy temu / Kaja
 
Nazwisko założyciela tej kancelarii mówi samo za siebie
8 miesięcy temu / wall
 
tak jak proponuje @[email protected] - walczyć z dziadami ich własną bronią;
8 miesięcy temu / JARO
 
To jest ta ideologia "róbta co chceta", na podstawie której wszystko muszą mieć, jak w supermarkecie. A czy adopcja dziecka przez pederastów będzie służyć temu dziecku, którego ze zboczeńców to obchodzi? Dziecko normalne, wychowujące się z dwoma facetami nie otrzyma zdrowych, prawidłowych wzorców. Będzie dysfunkcyjne. To jest udowodnione. Doczekacie się w przyszłości spraw sądowych zakładanych przez tak okaleczone dzieci. I niech was puszczą w skarpetach. Nawet będą sprawy zakładane p. państwu, jeśli przyzwoli na taką deprawację i nie ochroni najmłodszych obywateli.
8 miesięcy temu / grimm
 
I RODZINA.
8 miesięcy temu / Do WMJ
 
Już pochodzenie słowa "małżeństwo" wskazuje, co ono oznacza. Jest to wyraz złożony, konkretnie zrost, którego podstawami słowotwórczymi są wyrazy: "mąż", "żona".
8 miesięcy temu / Do Velario
 
homo , jakoś z ,,menciznom sie kojaży,, bo homo ,homine facet? i ta kancelaria to rasistowska i seksistowska bedzie?nur fur zbok? jak ,,tylko dla niemców,,??nur fur DOJCZ?
8 miesięcy temu / szpulas11
 
Ten rodzaj demonów można wyrzucić tylko POSTEM i MODLITWĄ Mk 9,29..... Przypuszczam, że tu nie chodzi o post polegający na zamianie schabowego na np. łososia w wiórkach kokosowych.
8 miesięcy temu / Ewa
 
Wystarczy poprosić o usługę obrony przeciw dyskryminacji osoby heteroseksualnej, a jak odmówią to oskarżyć ich o dyskryminacje.
8 miesięcy temu / trl
 
Modlitwa codzienna i stanowczy opór złu jaki jest gender i LGBT. Mamy obecnie totalny atak na kościół i na dzieci i młodzież w postaci demoralizacji.Rzad Polski powinien wprowadzić ustawy zabraniające demoralizacji dzieci , młodzieży i za te czyny należy karać wiezieniem. Mam odczucie, ze homoseksualiści i lewacy stanowią w naszej Ojczyźnie grupę uprzywilejowywaną, a bycie chrześcijaninem jest jakimś przestępstwem. Codzienny atak na księży i kościół oraz wiernych w pismach niemieckich i lewackich jest nie do przyjęcia,Mam wrażenie,ze UE i lewacy zamierzają zniewolić nasz kraj.To tak wygląda jakby była totalna wojna z Polakami
8 miesięcy temu / cichy
 
Mój Ukochany Dziadek był żołnierzem/walczył za Polskę i za Ojczyznę i modlił się. Modlitwa nie wystarczy. Spod Modlina zabrany -6 lat niewoli niemieckiej miał za soba i ta spuścizna pozostała do 3.pokolenia.Ale dla Niego zawsze był Bóg, Honor, Ojczyzna, Ojczyzna, Ojczyzna
8 miesięcy temu / WMJ
 
Wychodzi na to, że osoby identyfikujące się z ruchem LGBT są ludźmi ,,specjalnej troski". Coś w tym jest.
8 miesięcy temu / Airam
 
Jakiej narodowości Knut?
8 miesięcy temu / kkk
 
@Polak: Art. 18 Konstytucji nie zawiera legalnej definicji małżeństwa. Jest to przepis semiimperatywny, który nakłada na władze publiczne obowiązek roztoczenia ochrony i opieki m.in. na małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. Nie zabrania on jednak rozszerzenia tej ochrony na inne formy życia małżeńskiego i rodzinnego.
8 miesięcy temu / Velario
 
To jest szatanski plan zniszczenia POLSKIEJ RODZINY NARODU DUCHA. Potężna modlitwa za Polskę blagajmy Maryję o ratunek, nie widzę Juz innego wyjścia tylko cud z nieba szatan chce zniszczyć Polskę i tego co widzę udaje mu się uda jeśli nie zabierzemy się do roboty! Przeraża ale nie można się poddać zwycięstwo przyjdzie przez Maryję.
8 miesięcy temu / Ona
 
Ciężko mi uwierzyć że w moim kraju takie zdarzenia mają miejsce
8 miesięcy temu / Marcin
 
Konstytucja wyraźnie wskazuje, że małżeństwo, jest to związek kobiety i mężczyzny.
8 miesięcy temu / Polak
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.