DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2019 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

Powiat mielecki ma być wolny od LGBT. Tak zadecydowała Rada

Powiat mielecki ma być wolny od LGBT. Tak zadecydowała Rada

Rada Powiatu Mieleckiego przyjęła stanowisko dotyczące ochrony przed ideologią LGBT. „Dla dobra życia, rodziny i wolności deklarujemy, że samorząd, który reprezentujemy – zgodnie z naszą wielowiekową kulturą życia społecznego – nie będzie ingerować w prywatną sferę życia Polaków i Polek. Nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie ze sobą ideologia LGBT” – czytamy w dokumencie.

 

Jak poinformował nas Zbigniew Tymuła, szef Klubu Radnych PiS w Radzie Powiatu Mieleckiego, stanowisko to zostało zaprezentowane przez będący w opozycji klub PiS jeszcze na poprzedniej sesji, ale głosowanie nad projektem się  nie odbyło. - Koalicja rządząca powiatem mieleckim argumentowała, że należy się zapoznać z tym zjawiskiem, przeanalizować, przemyśleć temat. Zaproponowali oni powołanie specjalnej komisji która miała stanowisko takie przygotować, klub radnych PiS stanął twardo na stanowisku, że podejmowane działania przez obecne władze mają na celu rozmycie sprawy, przeczekanie, mamienie opinii publicznej – wyjaśnił.

 

Ostatecznie udało się zmienić porządek obrad i zamiast rozmawiać o powoływaniu komisji rozpatrzono stanowisko w sprawie ochrony przed LGBT. Za przyjęciem stanowiska zaproponowanego przez radnych PiS głosowało 19 radnych (w tym cały klub Radnych PiS – 12 osób), 5 wstrzymało się od głosu, 1 radny był przeciwny.

 

Rada Powiaty Mieleckiego przyjęła taką oto deklarację:

 

Dla dobra życia, rodziny i wolności deklarujemy, że samorząd, który reprezentujemy – zgodnie z naszą wielowiekową kulturą życia społecznego – nie będzie ingerować w prywatną sferę życia Polaków i Polek. Nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie ze sobą ideologia „LGBT”.

 

1. Nie zgodzimy się na sprzeczne z prawem instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. latarników). Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnie z przekonaniami rodziców.

 

2. Zrobimy wszystko, aby do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowia. Będziemy chronili uczniów, dbając o to, aby rodzice z pomocą wychowawców mogli odpowiedzialnie przekazać im piękno ludzkiej miłości.

 

3. Nie pozwolimy wywierać administracyjnej presji na rzecz stosowania poprawności politycznej (niekiedy słusznie zwanej po prostu homopropagandą) w wybranych zawodach. Będziemy chronili m.in. nauczycieli i przedsiębiorców przed narzucaniem im nieprofesjonalnych kryteriów działania np. w pracy wychowawczej, przy doborze pracowników czy kontrahentów.

 

Deklarujemy, że Powiat Mielecki w realizacji swoich publicznych zadań będzie wierny tradycji narodowej i państwowej, pamiętając o 1053 latach od chrztu Polski, 100 latach od odzyskania niepodległości Polski i 29 latach od odzyskania samorządności Polaków i Polek.

 

MA


DATA: 2019-06-16 13:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Brawo Mielec ! Dziękujemy za wspaniały, mądry przykład dla całej Polski. Uchwalony tekst deklaracji trzeba rozpowszechniać.
5 miesięcy temu / Radulfus[email protected]
 
Brawo!
5 miesięcy temu / Robert
 
Brawo Mielec! A kiedy kolejne powiaty, gminy i miasta?
5 miesięcy temu / Miro
 
Brawo! To służy niszczeniu społeczeństwa. Dzieci maja byc dziećmi a nie nowym mięsem dla trzeciej płci. W naturze tego nie ma. To wymysły jakiś chorych...
5 miesięcy temu / El
 
Wiktor Orban ujawnił organizacje Sorosa i ludzi dla niego pracujących i pomogło! Czy nie czas u nas również?
5 miesięcy temu / noe
 
Już wiadomo gdzie cena gruntu wzrośnie : Ogólnie, ciekawe kiedy Światowy Instytut "Zdrowia" zacznie leczyć nas z umiejętności oddychania. Widocznie, odbędzie się to szybko.
5 miesięcy temu / Anonim
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.