DZIŚ JEST:   18   LISTOPADA   2019 r.

Bł. Karoliny Kózkówny
Św. Odona, opat
 
 
 
 

Potężne homolobby w ONZ. Jesteś jego częścią!

Potężne homolobby w ONZ. Jesteś jego częścią!

Dziesięć krajów ONZ oraz Unia Europejska jako całość ogłosiły chęć walki o uznanie tzw. praw homoseksualistów płci obojga, biseksualistów i transseksualistów przez ONZ. Mimo dotychczasowych niepowodzeń oznajmili, że nie zrezygnują ze swojego celu. Czołową rolę w tej grupie odgrywają Stany Zjednoczone, które wspierają finansowo homo-aktywistów poprzez utworzony w tym celu w 2011 r. The Global Equality Fund.


Przedstawiciele Stanów Zjednoczonych, Argentyny, Chorwacji, Francji, Izraela, Japonii, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii i ambasador Unii Europejskiej zebrali się w nieoficjalnie w niewielkim pomieszczeniu w budynku ONZ. Chociaż zdaniem uczestników zakończone ogłoszeniem deklaracji spotkanie było wydarzeniem przełomowym, to spotkanie nie zostało ogłoszone w żadnym z oficjalnych organów ONZ.  


Według grupy państw określanej jako "Core LGBT Group", należące do ONZ kraje powinny nie tylko anulować prawa zwalczające homoseksualizm, ale także ustanowić legislację dotyczącą tzw. mowy nienawiści i inne specjalne formy ochrony dla homoseksualistów.


Jak zauważa portal lifesitenews.com, pomimo zintensyfikowanych wysiłków Stanów Zjednoczonych, określenia takie jak tożsamość genderowa czy orientacja seksualna znalazły się jedynie w jednej rezolucji Zgromadzenia Ogólnego, dotyczącej zabijania bez wyroku sądu. Pomimo, że Stany Zjednoczone już w 2010 r. zapowiedziały przeforsowanie rezolucji dotyczącej konkretnie praw homoseksualistów, to jak dotąd ich plan się nie powiódł. Wbrew temu, co twierdzą przedstawiciele mniejszości seksualnych, żaden traktat międzynarodowy nie dotyczy praw grup LGBT.


Ostoją normalności, a więc przeszkodą w skłonieniu ONZ do zaangażowania się w walkę o rzekome prawa homoseksualistów jest opór krajów azjatyckich i afrykańskich. Aż 80 krajów na świecie karze za akty homoseksualne, a jedynie 20 uznaje związki osób tej samej płci. Homo-małżeństwa aprobuje 14 krajów świata, ale do ONZ należą 194 państwa.


Polacy są oficlajnie obywatelami Unii Europejskiej, której przedstawiciel promuje na forum ONZ sprzeczne z naturą i tradycją rozwiązania prawne.Źródło: lifesitenews.com

Mjend


DATA: 2013-10-11 13:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ciekawe kiedy spenalizują myślozbrodnię?Rok 1944 coraz bliżej.
ponad 6 lat temu / cynik
 
Zgubiłem jeszcze słowo "masoni".
ponad 6 lat temu / felek
 
"Ojcowie" założyciele USA to byli okultyści. Ich znaki są chyba nawet na banknotach. Niepokojący/groźny jest ten drugi nurt, kiedyś trochę ukryty, a teraz coraz bardziej jawny/wychodzący na wierzch.
ponad 6 lat temu / felek
 
Rosja zakazała promowania homoseksualizmu, karalne jest promowanie homo wśród nieletnich, np. jak u nas w jury programów dla młodzieży geje, top model, you can dance, robią za znawców, krytyków i wzory do naśladowania, to ohydne i podłe wobec młodych........
ponad 6 lat temu / fghj
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.