Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Poświęcenie, poczucie obowiązku, obrona niewinnych - oto cechy prawdziwego mężczyzny


Powiedzenie „Chłopcy zawsze będą chłopcami” sprowadza się do zasady prawa naturalnego, że rzecz jest tym, czym jest. Słyszycie to, lewicowcy, komuniści, marksiści, czerwoni socjaliści? Chłopiec to nie dziewczynka, a dziewczynka to nie chłopiec i nigdy tego nie zmienicie!

 

Film opublikowany dzięki uprzejmości: ChurchMilitantTV

 

Polskie napisy po włączeniu.


DATA: 2019-02-15 17:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Chłopiec to nie dziewczynka, a dziewczynka to nie chłopiec i nigdy tego nie zmienicie! Tak, i to jest prawda. A co jeśli dziewczynka wykazuje cechy poświęcenia, poczucia obowiązku, obrony niewinnych? Kobiety i mężczyźni różnią się między sobą i nie jest to sprawa TYLKO I WYŁĄCZNEGO DZIAŁANIA KULTURY NA PŁEĆ. Psycholodzy pokazują, że im bardziej egalitarne społeczeństwo tym bardziej są widoczne różnice pomiędzy kobietami, a mężczyznami jak np. w Szwecji czy Norwegii
5 miesięcy temu / trooper
 
Prawda w oczy geja kole?
5 miesięcy temu / Do velario
 
Ciekawy materiał, dużo dobrej treści ale czy mówca nie ma przypadkiem farbowanych włosów? ;)
5 miesięcy temu / KJ
 
Od dawna uważałem, że kapłaństwo to rzecz dla prawdziwych mężczyzn - twardych, z charakterem, nieustępliwych, odważnych... Michael Voris tylko potwierdza to moje przeświadczenie. Ale też jest ostrzeżeniem przed atrakcyjnością islamu. Martwię się o tych facetów, którzy w jednym z warszawskich liceów nie wyłamali się z szeregu i nie zaprotestowali przeciwko "polonezowi równości". Z takimi żołnierzami raczej nie obronimy Polski. Będą nakładać damskie spódniczki, gdy dzicz będzie molestować ich damy.
5 miesięcy temu / Terezjusz
 
@zdziwiony: raczej - cytując klasyka - naftaliną...
5 miesięcy temu / velario
 
No cóż, trzeba uczciwie przyznać, że pan Michael Voris trąci geniuszem :)
5 miesięcy temu / Zdziwiony
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.