DZIŚ JEST:   18   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
 
 
 
 

Postkomuniści stawiają na homoaktywistę. Robert Biedroń kandydatem SLD na prezydenta

Postkomuniści stawiają na homoaktywistę. Robert Biedroń kandydatem SLD na prezydenta
Fot. Daniel Gnap / FORUM

Robert Biedroń został oficjalnie zatwierdzony przez zarząd krajowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej jako kandydat formacji w zbliżających się wyborach prezydenckich. Europoseł i aktywista ruchu LGBT miał zostać poparty jednogłośnie, przez cały zarząd partii.

 

Lider SLD Włodzimierz Czarzasty poinformował, że zarząd krajowy jego formacji poparł kandydaturę Roberta Biedronia w wyścigu prezydenckim w 2020 roku. Oznacza to, że polityk znany ze swoich homoseksualnych przekonań, będzie reprezentował wszystkie partii lewicowe. Wcześniej podobne uchwały poparcia dla Biedronia były kierowane przez partię Wiosna oraz partię Razem. Kandydatura europosła została zaakceptowana przez wszystkich 108 delegatów partii.

 

Oficjalne ogłoszenie kandydatury Roberta Biedronia odbyło się podczas ogólnopolskiej konwencji w Słupsku, gdzie polityk był w przeszłości prezydentem miasta. – Robert Biedroń, dzisiaj wybrany jednomyślnie przez konwencję SLD na prezydenta, będzie gwarantował nam oraz elektoratowi Sojuszu Lewicy Demokratycznej prawdę o historii, z którą w tej chwili robią co chcą – powiedział Włodzimierz Czarzasty.

 

Szef SLD, a zarazem były członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej nawiązał do toczonego w ostatnich dniach sporu historycznego pomiędzy Moskwą a polskim rządem. Rosyjskie władze insynuują m.in., że Polska ponosi odpowiedzialność za wybuch II wojny światowej, a sowieccy żołnierze wyzwalali Polskę spod okupacji Niemiec. Czarzasty bronił działań sowieckich wojsk przypominając, że tzw. „ziemiach odzyskanych” walczyło 200 tys. żołnierzy Armii Czerwonej.

 

„Wiecie dlaczego to mówię? Dlatego, że nie dam tych ludzi ośmieszać. Dlatego, że to nasza historia, dlatego, że zamiast śmiać się z tego czasu powinniśmy ludziom dziękować. Powinniśmy na tych terenach wybudować obiektywne Muzeum Ziem Odzyskanych” – stwierdził szef SLD.

 

Podczas konwencji Lewicy głos zabrał również Adrian Zandberg z partii Razem, który skrytykował konkurentów Roberta Biedronia w wyścigu prezydenckim. „Jedno można powiedzieć o naszych konkurentach. Oni nie zbudują ani szklanych domów, ani żadnych innych, to już wiemy. Kiedy słucham pokrzykiwań pana prezydenta Dudy to myślę sobie, że najchętniej budowałby więzienia. A pani Kidawa-Błońska jest, jak wiadomo bardzo sympatyczna, ale najlepiej czuje się w swoim dworku i chyba w ogóle z niego nie chce się ruszyć (…). A Polska potrzebuje zmiany” – kpił Zandberg.

 

 

Źródło: interia.pl, wpolityce.pl

WMa

 


DATA: 2020-01-19 16:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Mylisz się, wpisanie homoseksualizmu na listę chorób nie było ideologiczne, gdyż homoseksualizm spełniał i ciągle spełnia definicję choroby. Homoseksualizm jest chorobą o podłożu psychicznym, chorobą bezpłodności związku. Ze związku homoseksualnego nigdy nie ma dzieci, nawet jeśli homoseksualiści tego mocno chcą. Oczywiście skutki tej choroby można złagodzić - dlatego homoseksualiści chcą czy już gdzieniegdzie realizują sztuczne zapłodnienie, in vitro bądź adopcję - ale te zabiegi tylko potwierdzają obiektywny BRAK ORIENTACJI homoseksualizmu na potomstwo. Takie są naukowe fakty. A skoro homoseksualizm nie jest zorientowany na potomstwo, to ponownie pytam: niby na co miałby być zorientowany?
7 miesięcy temu / @marmar
 
Stare kiejkuty zjednują sobie poparcie Trumpa.
7 miesięcy temu / rysio
 
Do @Marmar Tak samo można powiedzieć, że wpisanie homoseksualizmu na listę chorób miało podłoże czysto ideologiczne.
7 miesięcy temu / marmar
 
Pytanie, jakby się pokazywał z pierwszą ?damą?? Już się śmieję sam do siebie.
7 miesięcy temu / Piotr
 
Nie, nie wierzę, żeby cieplaczek mógł zostać prezydentem naszego kraju. To byłby wstyd na cały świat!!!
7 miesięcy temu / Piotr
 
Nie bądź śmieszny, nie nauka, tylko ideologia. Wszak wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób miało podłoże czysto ideologiczne. Zresztą, niby na co jest zorientowany homoseksualizm?
7 miesięcy temu / @Marmar
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.