DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

Posłowie „prawicy” konsekwentnie odmawiają nienarodzonym prawa do życia

Posłowie „prawicy” konsekwentnie odmawiają nienarodzonym prawa do życia
Fot. lumix2004/sxc

To już jest ponury, krwawy serial, wciąż bez happy endu. Zdominowana przez przedstawicieli Zjednoczonej Prawicy sejmowa Komisja Polityki Społecznej i Rodziny po raz kolejny zablokowała w środę procedowanie obywatelskiego projektu „Zatrzymaj Aborcję”.

 

Przy takiej „prawicy” żadna lewica nie jest już potrzebna. Konsekwentnie dbający o dobre samopoczucie środowisk proaborcyjnych – tak jak gdyby te kiedykolwiek mogły zasilić grono wyborców PiS – posłowie obozu rządzącego znów zastopowali inicjatywę pro-life, popartą przez ponad 830 tysięcy osób.

 

Projekt „Zatrzymaj Aborcję”, który pół roku temu gładko przebrnął przez pierwsze czytanie, zresztą przy aplauzie wielu posłów Prawa i Sprawiedliwości, na dobre utknął w komisyjnej zamrażarce. 

 

 W środę 13 czerwca kolejny poseł spoza komisji, tym razem Bartosz Jóżwiak z UPR, złożył wniosek o uzupełnienie porządku obrad komisji o punkt dotyczący inicjatywy broniącej życia dzieci „podejrzanych” o upośledzenie bądź chorobę.

 

Zgodnie z niechlubną tradycją, wniosek znów został odrzucony, ponownie też komisja nie zgodziła się na głosowanie imienne.

 

Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina, pełnomocnik inicjatywy ustawodawczej udostępniła w portalu społecznościowym imienną listę obecnych i skomentowała żenującą postawę parlamentarzystów. 

 

 

Źródło: Twitter

RoM

 

 


DATA: 2018-06-13 21:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Rodacy Czytajcie Księgę Prawdy!! To Słowo Boże dane nam przez Boga aby przygotować wszystkie dzieci Boże na powtórne Przyjście Pana Jezusa. To Słowo, które odpieczętowuje Apokalipse Świętego Jana. Naprawde juz nie ma czasu. Nawracajcie sięi swoich bliskich bo nie ma juz prawie czasu. Kara Boża zbliza się na Świat, właściwie Ręka Boga juz opada na te narody, które pogwałcają prawa Ojca Przedwieczznego...
ponad 2 lata temu / Jack Spring
 
Ja glosowalam na PiS i brzydze się aborcji! To morderstwo!! To chyba nie ogromna liczba! A ci Polacy Polki którzy wychodzą na ulicę na marsze za Życiem to nie jest ich mało! To niby na kogo głosowali!? Chyba nie na szatanska partie PO! Na PiS już nie można liczyć tylko na Pana Boga żyjemy w czasach ostatecznych.
ponad 2 lata temu / Do Przykre
 
ale niestety ogromna liczba wyborców PIS popiera aborcję. Wiem bo rozmawiam z takimi ludźmi widać to również w postach na t.zw. prawicowych portalach, szczególnie nowoczesnej i wpolityce.pl. I jeszcze jedno PIS to nie żadna prawica to partia lewicowa proszę przeczytać ich program i wyciągnąć wnioski z tego co robi. Nie krytykuje tylko proszę o stwierdzenie faktu PIS to lewica.
ponad 2 lata temu / Przykre
 
Wiele spraw byłoby dawno załatwione ale co dotychczas zrobiła targowica i zdrajcy dostający pensję b.wysoką z naszych podatków? Warto przypomnieć,m.in. że w połowie listopada 2016 roku szeciu europosłóww PO głosowało za rezolucją Parlamentu Europejskiego przeciwko Polsce. Na liście hańby znaleźli się: Michał Boni, Danuta Huebner, Danuta Jazłowiecka, Barbara Kudrycka, Julia Pitera i właśnie Różna Thun. Poniżej lista imienna europosłów, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji: Michał Boni-PO Róża Maria Barbara Gräfin von Szmata Thun und Hohenstein-PO,Danuta Hübner-PO,Danuta Jazłowiecka- SLD,Barbara Kudrycka-PO, Julia Pitera-PO
ponad 2 lata temu / LO
 
Ale to porywająco napisane. ROM kimkolwiek jesteś szacun i pełna zgoda!!
ponad 2 lata temu / Fans
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.