DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Poseł Robert Winnicki: ograniczyć możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych

Poseł Robert Winnicki: ograniczyć możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych
FOT.Krystian Maj/FORUM

Trzeba po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną – uważa Prezes Ruchu Narodowego i poseł na Sejm RP Robert Winnicki.  

 

Poseł Robert Winnicki wydał oświadczenie w sprawie wydarzeń w Ełku. Zapewnił, że łączy się w bólu i modlitwie z najbliższymi zamordowanego.

 

Działacz narodowy przypomniał, że „o dokonanie okrutnego zabójstwa oskarżony jest Tunezyjczyk, zatrzymani są też obywatele Algierii i Maroka. Jego zdaniem „niedawne morderstwo oraz sceny inwazji na Europę Zachodnią, jakie niemal codziennie oglądamy w mediach, rodzą kolejne napięcia”.

 

W związku z zaistniałą sytuacją w opinii posła Winnickiego trzeba „po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną”.

 

Poseł zaapelował do wszystkich sił politycznych o rozpoczęcie debaty nad polityką imigracyjną naszego państwa.

 

„Należy ograniczyć, być może nawet do zera, możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych” – wzywa Winnicki, zwracając uwagę, że „jeśli dziś poważnie i na spokojnie przepracujemy ten problem, unikniemy wielu tragedii, które wstrząsają Zachodem”.

 

Źródło: Twitter

luk

 

 

 

 


DATA: 2017-01-03 13:30
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A co jest nieadekwatnego w przykładzie ze szklanką? Jeśli właściciel o "innej kulturze" i nienawidzący "niewiernych" zobaczy że zbiłeś szklankę, narażając go tym samym na stratę kilku złotych, to zareaguje tak samo jakbyś mu ukradł dwie puszki napoju, narażając go na stratę kilku złotych. Czyli jeśli w drugim przypadku bez zahamowań potraktowałby Cię nożem, to niby czemu miałby nie potraktować Cię nożem w pierwszym przypadku? Powtórzę inaczej: w obu przypadkach jesteś tym samym znienawidzonym "niewiernym", tak samo narażającym właściciela na stratę finansową kilku złotych. Załapałeś w końcu adekwatność sytuacji?
ponad 4 lata temu / do stasiu
 
cd. Przykład o niechcący zbitej szklance nie adekwatny do tej sytuacji. A co do pomysłu bojkotowania kebabiarzy, całe życie nic innego nie robię-jestem jaroszem, nigdy nie jadłem kebaba i dalej zamierzam nie jeść. A bojkot jest bronią ludzi cywilizowanych, nie niepotrzebne rozruchy.
ponad 4 lata temu / stasiu
 
Mamy teraz dobry przykład, jak ZŁUDNE jest poczucie dobrego poinformowania dzięki internetowi - w rzeczywistości to tylko szum informacyjny - po trzech dniach wiadomo na pewno,że Polak wcześniej już karany za drobne przestępstwa dokonał znowu drobnej kradzieży i został za to po pościgu zaszlachtowany przez pracownika Araba, co oczywiście jest zbrodnią. Co do pozostałych szczegółów, krążą po internecie różnorakie wersje, nawet co do tego, kto i w jakim momencie wrzucił tę słynną petardę i czy w ogóle wrzucił do wnętrza lokalu. Znam już wersję o uprzejmych pracownikach poniżanych przez klientów, jak i o opryskliwych i agresywnych kebabiarzach nieraz grożących nożem. Trzeba by chyba zachować trochę spokoju wobec tego tragicznego, ale jednak jednostkowego wydarzenia, którym już zajmuje się policja. Z histerii, jak zawsze, nic dobrego dla nikogo nie wyniknie. cd.
ponad 4 lata temu / stasiu
 
Uważanie muzułmanów za chrześcijan to nie dość że głupota, lecz także herezja
ponad 4 lata temu / do modernista
 
Nie słuchajcie fałszywych proroków wzywających do zbrodni.
ponad 4 lata temu / Katolik
 
Do czyniących zbrodnie i rozboje. Nie tędy droga. Mojżesz zapisał "nie zabijaj, nie kradnij" i jeszcze osiem innych przykazań. Pan Jezus Chrystus powiedział błogosławcie swoim nieprzyjaciołom. I wypełnił te słowa swoim życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem. Amen
ponad 4 lata temu / Katolik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.