DZIŚ JEST:   18   LUTY   2020 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@wyborca "Jeśli te rządy nie są agenturą to ...". Jeśli nie są. Ale są.
ponad 1 rok temu / wwm
 
Jaka kompromitacja panie pośle . To nie rząd polski ,zresztą od 1989 roku to oni służą ale nie Polsce .
ponad 1 rok temu / Wojciech
 
Nie podpisali się pod protestem do trumpa, to oznacza że są za bezspadkowymi roszczeniami. Polacy mogą szybciutko żądać od członków tego parlamentu różnych nienaleznych dóbr np. nieruchomości należących obecnie do posłów i senatorów.
ponad 1 rok temu / real
 
Należało zrobić wszystko co możliwe w obronie Polski. POPiS popełnił grzech zaniedbania lub świadomej zdrady. Pozostałe okoliczności wskazują na zdradę. Czy będą chcieli zatrzeć wrażenie okrycia się hańbą przez doprowadzenie polityką zagraniczną do wojny, tak jak w 1939 ? Zobaczymy już tej jesieni. Grupa rekonstrukcji sanacji nawet nie podpisała protestu posła Wilka. Można wnioskować że liczy na szybki reset z zachowaniem synekur. To coraz bardziej prawdopodobne.
ponad 1 rok temu / tylko 4 Polaków jest w obu izbach parlamentu. Reszta to żydzi
 
Nie oddawna wiadomo, że nie jest antysemitą ten który nie lóbi żydów tylko ten którego żydzi nie lubią.
ponad 1 rok temu / Prpr
 
A teraz smutna prawda: będzie trzeba płakać i płacić do ostatniego centa."polski rząd" przyniesie im te pieniądze w zębach z odsetkami i jeszcze przeprosi że to tak długo trwało.A pan prezes powie wyznawcom swojej sekty (być może nawet na falach radia Maryja) że i tak niech się cieszą że nie rządzi PO bo tamci dali by im więcej.Ze smutkiem trzeba przyznać że wszystko to co mówił pan S. Michalkiewicz(jeden z zalozycieli upr) już ze 20 lat temu sprawdzi się co do joty...
ponad 1 rok temu / Jan
 
Jeśli te rządy nie są agenturą to powinny wycofać Polskę z deklaracji terezińskiej i tyle. W przeciwnym wypadku należy eliminować PiS już w wyborach samorządowych.
ponad 1 rok temu / wyborca
 
Co nam mogą zrobić amerykańscy Żydzi ? dużo np. problemy z dostarczaniem i tak przepłaconej przez Polskę broni, wycofanie żołnierzy amerykańskich i co gorsza naciski, żeby wciągnąć nas do wojny z Persami. A doświadczyliśmy już tego, gdy Polska dołączyła do amerykańskiej napaści na Irak. Trzeba wielkiej naiwności, żeby wierzyć, że rząd PiS nie podda się amerykańskiej jurysdykcji skoro polskie ustawy uzgadnia w Tel Awiwie i robi jakieś wyjazdowe pojedzenia w Izraelu, podobnie zresztą jak poprzednicy. Niestety dla mnie to kolejny rząd zdrady narodowej, o Dudaszu nawet nie wspominam.
ponad 1 rok temu / finka
 
@Apoloniusz "Pomijając wszelkie inne aspekty należy sobie postawić pytanie: co nam - Polsce - mogą zrobić Stany Zjednoczone? Mogą nam skoczyć!". Czyżby? "Co, najadą nas?". Już nas najechali, Pan tego nie zauważył? "Należałoby zmienić zapisy w kodeksie cywilnym. Można to uczynić tylko ustawą. I nic tu do powiedzenia nie ma ani premier ani prezydent". Ale ma do powiedzenia pan prezes - ten, który wydaje rozkazy (p)osłom z PiS-u. "Jeśli USA wydaje ustawę to należy domniemywać, że ustawa obejmuje tylko i wyłącznie amerykańskich obywateli (...)". Zanim Pan zacznie "domniemywać" niech Pan przeczyta tę ustawę. "Jeśli natomiast USA wydałoby ustawę dotyczącą obcych obywateli to jakie są podstawy prawne takiej działania takiej ustawy?". Podstawą "działania takiej ustawy" jest gangsterski charakter Usraela i uległość tubylczych mężyków stanu (Duda, Morawiecki, Jarosław Aleksander etc.) - "podstawy prawne" nie są tu potrzebne.
ponad 1 rok temu / wwm
 
@Ollo 100% racja bo i jak w końcu miała się zachować agentura usraela?
ponad 1 rok temu / Jan
 
@Apoloniusz naprawdę jesteś tak naiwny czy tylko udajesz?
ponad 1 rok temu / Jan
 
I dobrze wam tak rodacy. Trzeba było ostatnie 30 LAT zamiast na pis/po/psl/sld i inne lewackie partie głosować na Takich ludzi jak pan Korwin Mikke lub jego partyjny kolega pan Wilk.Wtedy nie byłoby problemu.A tak niedawno pluto na mnie jadem jak pisałem czym jest partia Pis.I mała uwaga Pis się oczywiście nie skompromitował wręcz przeciwnie jako agentura Usa/Izraela wykonał swoją robotę wręcz wzorowo. Szkoda tylko że na szkodę narodu polskiego...
ponad 1 rok temu / Jan
 
@mf "Następny mądry inaczej, który domaga się od polskiego rządu aby uznał jurysdykcję Stanów Zjednoczonych na terenie naszego państwa". Ten "polski rząd" sprowadził do Polski amerykańskie wojsko, niedawno niejaki Błaszczak (obecnie na posadzie ministra "obrony") molestował Usraelitów, żeby tego wojska przysłali więcej. Jak Pan myśli - panie "mf" - jakiemu prawu podlega to wojsko, tubylczemu czy usraelskiemu? Jeśli uważa Pan, że tubylczemu, to jedyne co mogę Panu zaproponować, to wizyta u lekarza. Jeśli usraelskiemu, to znaczy, że "polski rząd" już "uznał jurysdykcję Stanów Zjednoczonych na terenie naszego państwa".
ponad 1 rok temu / wwm
 
@mf Ty tak serio, czy naprawdę nie rozumiesz, jak to działa?
ponad 1 rok temu / Leon
 
Pomijając wszelkie inne aspekty należy sobie postawić pytanie: co nam - Polsce - mogą zrobić Stany Zjednoczone ? Mogą nam skoczyć! Co, najadą nas ? Bankierzy szwajcarscy (prawdopodobnie narodowości wiadomej) to zupełnie inna sprawa. Pieniądze "pozostały w rodzinie" stracili udziałowcy. Natomiast w przypadku ustawy 447 skutki owego aktu prawnego nie mają merytorycznego odniesienia w polskim prawie. To po pierwsze.Nie ma zapisów, że można domagać się spadku nie będąc uprawnionym. Należałoby zmienić zapisy w kodeksie cywilnym. Można to uczynić tylko ustawą. I nic tu do powiedzenia nie ma ani premier ani prezydent. A po drugie, Polska za czasów PRL-u rozliczyła się Ameryką wypłacając stosowne odszkodowania. Jeśli USA wydaje ustawę to należy domniemywać, że ustawa obejmuje tylko i wyłącznie amerykańskich obywateli i tu koło się zamyka. Jeśli natomiast USA wydałoby ustawę dotyczącą obcych obywateli to jakie są podstawy prawne takiej działania takiej ustawy?
ponad 1 rok temu / Apoloniusz
 
Następny mądry inaczej, który domaga się od polskiego rządu aby uznał jurysdykcję Stanów Zjednoczonych na terenie naszego państwa.
ponad 1 rok temu / mf
 
Ta ustawa może odsunąć od władzy, i to na bardzo długi czas, środowiska związane z PiS. Na pewno zaś wywoła w Polsce nastroje antyizraelskie.
ponad 1 rok temu / Karol
 
Władza się nie skompromitowała. Zrobiła to, co chciała zrobić, czyli nic. A to wszystko dlatego, że ta władza nie jest polska. Tyle i aż tyle.
ponad 1 rok temu / ollo
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.