Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Porzućcie kompromis z aborcją. Cały świat na was patrzy, Polsko. Mocne świadectwo Abby Johnson


Odtwórz w YouTube
 

Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać te dzieci. Kościół katolicki to najpotężniejsza organizacja na świecie. Jeżeli Kościół brałby naprawdę na serio zabijanie nienarodzonych, rozprawilibyśmy się z aborcją już lata temu - grzmiała Abby Johnson podczas spotkania w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.


DATA: 2020-03-12 21:35:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Cały świat patrzy na polskę? Chyba ten na wschód od Wisły.
5 miesięcy temu / masakra
 
Chyba nie jest z nią źle bo otwarcie krytykuje Jamesa Martina. Poza tym ma siedmioro dzieci.
5 miesięcy temu / Gość
 
Jasne że ta kobieta ma prawo nam mówić,że robimy źle.Niektórzy Marii Magdaleny by nie posłuchali ,ani św Pawła,bo przecież kiedyś grzeszyli.Ciężko o ludzi bez skazy.Niektórym trzeba było 7 lat żeby zrozumieć,bo widzieli a zamykali się na prawdę.Kto nie miał cnotliwej młodości niech zamilknie,a kto miał niech baczy żeby nie upadł i nie zatwardził swojego serca.
5 miesięcy temu / kasiakasia
 
@Barbara Niech pani sobie przypomni kim przed nawróceniem był św. Paweł Szaweł i co jako gorliwy faryzeusz czynił ludziom, którzy uwierzyli w Jezusa Chrystusa.
5 miesięcy temu / J 3, 16
 
Ale lud, kobiety, nauczycielki, czyli kobiety w czerni chcą tzw. aborcji, czyli usuwania ciąży/zabijania i w tym jest problem! "Tu leży pies pogrzebany" jak mówią Niemce.
5 miesięcy temu / Dr.P.Kopetzky
 
syn marnotrawny nie został gwiazdą i nie pouczał tych którzy nie zgrzeszyli i nie jest wzorem tylko przestrogą
5 miesięcy temu / do / FL
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.