DZIŚ JEST:   28   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Wacława, króla
Św. Tymona
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Cały świat patrzy na polskę? Chyba ten na wschód od Wisły.
7 miesięcy temu / masakra
 
Chyba nie jest z nią źle bo otwarcie krytykuje Jamesa Martina. Poza tym ma siedmioro dzieci.
7 miesięcy temu / Gość
 
Jasne że ta kobieta ma prawo nam mówić,że robimy źle.Niektórzy Marii Magdaleny by nie posłuchali ,ani św Pawła,bo przecież kiedyś grzeszyli.Ciężko o ludzi bez skazy.Niektórym trzeba było 7 lat żeby zrozumieć,bo widzieli a zamykali się na prawdę.Kto nie miał cnotliwej młodości niech zamilknie,a kto miał niech baczy żeby nie upadł i nie zatwardził swojego serca.
7 miesięcy temu / kasiakasia
 
@Barbara Niech pani sobie przypomni kim przed nawróceniem był św. Paweł Szaweł i co jako gorliwy faryzeusz czynił ludziom, którzy uwierzyli w Jezusa Chrystusa.
7 miesięcy temu / J 3, 16
 
Ale lud, kobiety, nauczycielki, czyli kobiety w czerni chcą tzw. aborcji, czyli usuwania ciąży/zabijania i w tym jest problem! "Tu leży pies pogrzebany" jak mówią Niemce.
7 miesięcy temu / Dr.P.Kopetzky
 
syn marnotrawny nie został gwiazdą i nie pouczał tych którzy nie zgrzeszyli i nie jest wzorem tylko przestrogą
7 miesięcy temu / do / FL
 
P. Johnson zwróciła uwagę na kilka ważnych spraw. 1 - modlitwa przed szpitalami w których dokonywane są dzieciobójstwa swoją drogą to przypadki pielęgniarek topiących dzieci w formalinie powinny iść do prokuratury. Czy są chętni do tej formy modlitwy?. 2 - Księża i biskupi mają przestać być biernymi i upominać polityków do tego by bronić życia czyli zapewnić pełną ochronę życia w Polsce - kto porozmawia i przekona księży aby się nie bali np. nieudzielać Komunii św. - są chętni? 3. To tworzenie organizacji, które będą pomagały kobietom przejść ciążę po to by zamiast zabić - urodzić je żywe i oddać do adopcji - są chętni do założenia takich organizacji i oferowania pomocy? Można byłoby się zastanowić nad gratyfikacją matek chcących urodzić chore dzieci. Przestańmy patrzeć na innych i jak mówi p. Johnson działajmy! Co powiemy naszym dzieciom/wnukom?
7 miesięcy temu / St
 
Ta kobieta najpierw dorabiała się zabijając! Jak mozna tak łatwo zapominieć.
7 miesięcy temu / Barbara
 
Bóg zesłał tą Kobietę żeby powiedziała Polakom jakim okrutnym złem jest aborcja że zmierzamy w złym kierunku, to znak od Pana Boga żeby wziąść się do roboty dopóki nie jest za późno.
7 miesięcy temu / Gosc
 
Do FL - tu chodzi o bestialskie mordowanie - ba, ćwiartowanie, rozrywanie - Kyrie eleison ! - najbardziej bezbronnych dzieci Bożych. Przepraszam, że nie wpadam w zachwyt nad jej wyznaniem, i że nie potrafię opanować tu emocji, tym bardziej kiedy opowiada mi o tym osoba, która świadomie brała udział w tym procederze przez 7 lat - i nie czarujmy się, bo jeśli ja wiem czym jest Planned Parenthood i czym się zajmuje, tym bardziej wiedzą to Amerykanie. Natomiast proszę może jeszcze raz przeczytać pierwsze zdanie mojego wcześniejszego komentarza - bo jeśli jej nawrócenie jest faktem, to na swój sposób, cieszę się z tego nawrócenia - bez zbytniej wylewności. Wzajemnie - Pozdrawiam.
7 miesięcy temu / tak tylko
 
Mario, obecna partią sprawująca władzę w RP nie jest prawicą, to "pobożna" lewica. Czy nie widzisz lawiny demoralizacji, której ta partia nie chce prawnie powstrzymać. Czy mam nazwać po imieniu i wyliczyć ZŁO jakie czyni? Przebudź się Mario! I nie popierają zła, bo zdasz kiedyś z tego sprawę.
7 miesięcy temu / @Maria
 
Do Tak tylko. Przeczytaj jeszcze raz przypowieść o synu marnotrawnym i zastanów się nad radością Ojca, po powrocie syna. Pamiętaj, że drugi syn nie rozumiał radości Ojca. Zastanawiałaś się nad mądrością całości tej przypowieści? Zrozumienie i akceptacja nie przychodzą łatwo w tej konkretnej przypowieści, no ale nie wszystkie nauki są łatwe i przyjemne. Możemy się mylić, możemy upadać i błądzić, ale na koniec jeśli jest w nas szczera poprawa, możemy liczyć na przebaczenie i to chyba jedna z najistotniejszych cech Chrześcijaństwa. Pozdrawiam.
7 miesięcy temu / FL
 
Wspaniała kobieta. Wieeeeelki szacunek się Jej należy a hierarchowie niech biorą z Niej przykład. A tymczasem wszyscy, którzy od lat blokują ustawę antyaborcyjną i prawdę mówiąc mają krew na swoich rękach wieeeeelu tysięcy nienarodzonych dzieci, już w niedzielę na Mszę Świętą i pięknie w blaskach kamer i jupiterów będą przyjmować CIAŁO CHRYSTUSA. KTO NIEGODNIE CIAŁO I KREW CHRYSTUSA SPOŻYWA TEN ŚMIERĆ WIECZNĄ SPOŻYWA. Biedni będą kapłani na sądzie, którzy niegodnie szafują PRZENAJŚWIĘTSZYM CIAŁEM I KRWIĄ CHRYSTUSA prowadząc tym samym dusze na potępienie wieczne ale zapewne i swoich dusz nie uratują. Komu bowiem więcej dano od tego więcej BÓG będzie wymagał.
7 miesięcy temu / Daro
 
Cały świat patrzy na Polskę, no na pewno. Większość ludzi na świecie to nawet o takim kraju nie słyszała.
7 miesięcy temu / Marmar
 
Problem jest w tym, czy te zabite dzieci będą w niebie? Nauka katolicka w tym względzie jest jednoznaczna. Chrzest do Zbawienia jest koniecznie potrzebny. Naciąganie nauczania katolickiego pod pojęcie miłosierdzia, albo, że Bóg nie może być może być sprawiedliwy, to pomylenie pojęć... My możemy mieć nadzieję, że abortowane dzieci Bóg potraktuje z miłością. Natomiast na czym ta miłość ma polegać to już jest tajemnicą.
7 miesięcy temu / Krakusik
 
wolontariat + 7 lat. To nie jest 7 dni, ani 7 miesięcy - to jest 7 lat !
7 miesięcy temu / tak tylko
 
powiem tak - dobrze, że się nawróciła, jeśli faktycznie się nawróciła. Bóg ją sądził będzie. Nie chce mi się nawet tego słuchać, co nie wiedziała gdzie się zatrudnia ? pomagać chciała ? - a niby w czym ?!
7 miesięcy temu / tak tylko
 
Jeżeli nie teraz, to kiedy? Prawica dzięki łasce Bożej, ma większość w parlamencie. Politycy obiecali!!! I co z tego? Oszukali wyborców. Nadal zabijane są, w łonach matek, chore dzieci. Z Bogiem nie ma żartów. M.K. też była za utrzymaniem kompromisu? aborcyjnego. Stał się Smoleńsk. Przypadek? Do rządzących - jeżeli nie zaostrzycie ustawy aborcyjnej PRZEGRACIE WYBORY PREZYDENCKIE, a w następstwie będą wcześniejsze wybory parlamentarne, które wygrają wrogowie Boga, Polski i ............dzieci poczętych. Boże ratuj Polskę!
7 miesięcy temu / Maria
 
Kim ona jest? Mądra kobieta.
7 miesięcy temu / Kronczysław
 
Abby Johnson to św. Paweł naczych czasów!
7 miesięcy temu / Janusz z Koloni
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.