Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   KWIETNIA   2020 r.

Św. Franciszka z Pauli
Św. Marii Egipcjanki
 
 
 
 

Porządek jest ważny. Także w modlitwie - mówi ks. Kneblewski


Odtwórz w YouTube
 

Każdy katolik wie, że należy codziennie się modlić. Jednak często zapominamy za kogo szczególnie powinniśmy prosić u Pana Boga. O modliwie za bliskich żyjących oraz zmarłych przypomina w rozmowie z portalem PCh24.pl ksiądz prałat Roman Kneblewski.


DATA: 2017-03-21 15:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Szczęść Boże , odmawiam codziennie modlitwę za bliskich, za zmarłych,za błądzących,proszę Pana Boga o opiekę wszystkimi dziećmi, które są bardzo daleko od Matki Bożej i modlitw.Po prostu nie modlą sie.
ponad 3 lata temu / [email protected]
 
Narzekanie na milczącego Boga w sytuacji gdy twoja Biblia jest zamknięta jest jak narzekanie że nie otrzymujesz sms-ów gdy masz wyłączony telefon.
ponad 4 lata temu / Andrzej
 
W Krakowie w dniu Wszystkich Świętych też doszło do profanacji Cmentarza Rakowickiego, przez najwyższych "dostojników kościoła" poprzez ustawienie na jego terenie gigantycznej sceny i zakłócanie nabożnego charakteru świąt wymagającego powagi i spokoju do modlitwy za zmarłych głośną muzyką rozrywkową, która sączyła się już od wczesnych godzin rannych pod pozorem przygotowań do koncertu [!!!] na cmentarzu który odbył się ok. 19:00. MEGA SKANDAL I PROFANACJA !!! ZA TO POWINNY POLECIEĆ GŁOWY W KURII !!! A tu się okazuje, że to satanistyczno - pogańskie naśladownictwo Haaloween, planowane jest odbywać się co roku i we wszystkich miastach w Polsce !!! APAGE SATANAS KS. KARD. DZIWISZ !!!
ponad 4 lata temu / ultrAS
 
POLECAM MODLITWĘ 7XOJCZE NASZ I 7X ZDROWAŚ MARIO
ponad 4 lata temu / KACPER
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.