DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Przeczytajcie książkę z początku XX wieku- to już się dzieje!!!
7 miesięcy temu / Benson- "Władc
 
Wdzieczna jestem naszemu r Zbawcy że pomimo naszej duchowej ułomności i wciąz słabnącego zaufania na Boże Miłosierdzie ,daje nam osoby duchowne jak Biskup A. Sznajder czy ks. P. Nataneju. Tacy Duchowni mężowie prowadzą owczarnię Pana do ZWYCIĘSTWA. Bóg zapłać za waszą niezłomną wiarę.
8 miesięcy temu / Maria
 
Czyżby te drewniane bożki były zapowiadaną ohydą spustoszenia? Jeżeli tak, to koniec tego wszystkiego jest bliski. Nawracajmy się i wierzmy w Ewangelię
8 miesięcy temu / Turtelini
 
Piękne słowa! Nic dodać, nic ująć.
8 miesięcy temu / Marcia
 
Google: Papieski Rzym przed demonami pogan na kolanach - nie od dziś. Kyrie eleison! Ks. M. Woźnicki SDB
8 miesięcy temu / poznanianka
 
@Robert - mam na ten temat dwie opinie. Pierwsza i wydaje mi się oczywista i najbardziej słuszna to ta, która mówi o wyznawanej od dawna przez polskich hierarchów "religii świętego spokoju". Okopali się w pałacach i.... nic. Druga mniej prawdopodobna to taka, że czekają na oficjalny dokument. Droga fałszywa od samego początku. To co episkopat chce zamilczeć, właśnie się dzieje i hołdowanie "świętemu spokojowi" nic nie da. Niestety, coraz więcej ludzi w Polsce a rozmawiam z wieloma twierdzi, że albo "pasterzom" zwyczajnie brak wiary, albo wcale ich nie ma. Smutne to i prawdziwe. Zastanawiam się jedynie jak oni hierarchia i duchowieństwo czuje się, widząc inicjatywy świeckich broniących elementarnych prawd wiary ? Czy zwyczajnie im nie wstyd ? Pozostawiam te pytania bez odpowiedzi, które są oczywiste.
8 miesięcy temu / zatroskany
 
Co musi się wydarzyć, aby polscy kardynałowie i biskupi zabrali głos w tej całej sprawie? Obecnie, tylko cisza... ale jakże wymowna. Czy to wyraz zobojętnienia? Czy też ciche przyzwolenie? A może fałszywy strach przed wznieceniem podziałów? Czy milczenie ma być ceną, za pozorną jedność? O co w tym wszystkim chodzi...?!
8 miesięcy temu / Robert
 
Miejsce bożków w ogniu Google:Priest burns Pachamama effigies in reparation for idol worship at Vatican
8 miesięcy temu / Maria
 
@kwiatek77 Który polski purpurat publicznie poprowadzi modlitwę i odczyta ten tekst? Obawiam się, że żaden.Nawet ci, z których media robią bohaterów. Znajdzie się kilku szeregowych kapłanów, tak się składa, że związanych z Mszą Wszechczasów. Reszta jak strusie. Gdy 50 lat temu usuwano z kościołów balaski i przerabiano ołtarze z relikwiami na podstawki pod kwiaty też nikt nie protestował. Ślepe posłuszeństwo.
8 miesięcy temu / Leaf427
 
Amen !
8 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
Właśnie przeczytałem na blogu Actualia Sacerdos Hyacinhus. Modliłem się słuchając "Miserere mei Deus". Post i pokuta bo "Czasy są złe". "Więc cóż może uczynić chrześcijanin-katolik, jeśli jakaś cząsteczka Kościoła oderwie się od wspólności powszechnej wiary? Nic innego, jeno przełoży zdrowie całego ciała nad członek zakażony i zepsuty. A jak ma postąpić, jeśliby jakaś nowa zaraza już nie cząstkę tylko, lecz cały naraz Kościół usiłowała zakazić? Wtedy całym sercem przylgnąć winien do starożytności; tej już chyba żadna nowość nie zdoła podstępnie podejść? Św. Wincenty z Lerynu, Commonitorium.
8 miesięcy temu / Leaf427
 
W którym Kościele w Warszawie odbędą się modlitwy wynagradzające?
8 miesięcy temu / kwiatek77
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.