DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Porażające dane Ministerstwa Zdrowia na temat aborcji. Najwyższy czas z tym skończyć!

Porażające dane Ministerstwa Zdrowia na temat aborcji. Najwyższy czas z tym skończyć!
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Otrzymaliśmy wstrząsające dane z Ministerstwa Zdrowia, które niestety potwierdzają przypuszczenia dotyczące mordów wykonywanych na dzieciach, które jeszcze się nie urodziły – informuje Fundację Pro – Prawo do Życia. Jak się okazuje, ponad 37 proc. aborcji eugenicznych wykonywanych jest z powodu podejrzenia zespołu Downa. Jest to również ponad 35 proc. wszystkich aborcji.


W spisie ujęto również inne zespoły chorobowe, jednak poza zespołem Downa z nazwy został wymieniony jedynie zespół Edwardsa i Patau, stanowiące około 11 proc. wszystkich zabójstw. Nie ma tu rozróżnienia na inne zespoły chorobowe oraz wady letalne. Przykładowo, około 17 proc. aborcji dokonano z powodu „wady izolowanej”.

 

Jak groźne były to wady? Sądząc po doniesieniach kobiet, którym proponowano zamordowanie dziecka, możemy się jedynie domyślać, że nieraz chodzi o lekkie niepełnosprawności, a nawet ich podejrzenia, tak jak w przypadku Pani Mileny Furdal (więcej informacji: http://stopaborcji.pl/zaproponowano-mi-aborcje-i-pomoc-psychologiczna-swiadectwo/), która sama musiała zawalczyć o leczenie dziecka, gdyż zostawiono ją samą sobie, jedynie z propozycją dzieciobójstwa. 


1042 aborcje w 2016 roku wykonano z powodu samego podejrzenia wad rozwojowych. Do Fundacji Pro – Prawo do Życia zgłasza się mnóstwo kobiet, które nie skorzystały z przerażającej propozycji aborcji i urodziły często całkowicie zdrowe dzieci, jak ta kobieta (więcej: http://stopaborcji.pl/mialam-urodzic-niepelnosprawne-dziecko-sama-bedac-jeszcze-dzieckiem-swiadectwo/ ) oraz pani Sylwia (więcej: http://stopaborcji.pl/kto-mi-daje-prawo-decydowac-o-zyciu-mojego-dziecka-swiadectwo-sylwii/ ).

 

Ile dzieci urodziłoby się zdrowych, ale zamordowano je, bo tak było „szybciej” albo bo tak lekarz przekonywał? Tego się nie dowiemy. Jedno jest pewne – obowiązkiem lekarzy (i nas wszystkich) jest otoczenie opieką chorych dzieci, a nie zabijanie ich. Dotyczy to również dzieci obarczonych wadą letalną. Każdy z nas kiedyś przecież umrze, ale to nie powód, żeby go przed śmiercią mordować.

 

 

Źródło: Fundację Pro – Prawo do Życia

 

 


DATA: 2017-12-18 12:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A co w przypadku, gdy napiszesz w końcu cokolwiek mądrego? :-D
ponad 2 lata temu / do Stormer
 
@ksiądz: co w przypadku, gdy ciąża z takim płodem zabije matkę?
ponad 2 lata temu / Stormer
 
PIS nie zmieni obowiązującego prawa. Niestety trzeba się z tym pogodzić i następnym razem oddać głos rozważniej.
ponad 2 lata temu / Kwiat
 
widać ze wola słuchać lewicy niż KK..
ponad 2 lata temu / zozo
 
?Kongr. ds. Nauki i Wiary w ?Deklaracji o eutanazji? z 5 maja 1980r.: nic i nikt nie może upoważnić do zabijania niewinnej istoty ludzkiej: czy byłaby ona płodem czy embrionem, dzieckiem czy dorosłym, starcem, nieuleczalnie chorym czy konającym.
ponad 2 lata temu / ksiądz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.