DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Ponad 30 tys. osób nie chce Behemotha w Polsce!

Ponad 30 tys. osób nie chce Behemotha w Polsce!

Ponad 30 tys. internautów podpisało protest przeciwko koncertom w Polsce satanistycznej grupy Behemoth. Liczba protestujących cały czas rośnie. Z godziny na godzinę coraz więcej ludzi sprzeciwia się trasie "The Polish Satanist".


PROTESTUJ PRZECIWKO KONCERTOM BEHEMOTHA!

 

„Czy pamiętasz publiczne rozszarpanie Pisma Świętego przez Adama „Nergala” Darskiego podczas koncertu Behemotha? „Nergal” nazwał też Biblię „kłamliwą księgą”, a Kościół katolicki „największą zbrodniczą sektą”. Tymczasem, wkrótce może wydarzyć się coś jeszcze gorszego…” - piszą organizatorzy akcji na stronie www.protestuj.pl

 

Zespół promuje najnowszą płytę o wszystko mówiącym tytule – „The Satanist” (Satanista). Od początku października Darski z kolegami planują koncertować w całej Polsce, zapowiedziano  występy w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Toruniu i Gdańsku.

 

Organizatorzy akcji protestacyjnej przypominają, że koncerty zespołu "Behemoth" stanowią realne zagrożenie dla nas wszystkich. Dochodzi podczas nich do promocji zła, przemocy oraz nienawiści do Boga. Biorą w nich udział przede wszystkim osoby młode, szczególnie podatne na rozmaite wpływy, sugestie i mody.

 

Jeśli polscy katolicy nie zareagują, może dojść do straszliwego publicznego, powtórzonego po wielokroć bluźnierstwa. „Nie możemy dopuścić, żeby ta skandaliczna trasa koncertowa się odbyła. Domagajmy się od organizatorów koncertów w poszczególnych miastach ich odwołania” – czytamy na www.protestuj.pl.

 

Jeśli i Ty chcesz zaprotestować przeciwko bluźnierczym koncertom Behemotha – wejdź na www.protestuj.pl i podpisz list do właścicieli klubów planujących dopuścić do straszliwych profanacji katolickich świętości!DATA: 2014-10-10 15:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie sądzę, aby Behemoth odwołał koncerty tylko dlatego, że ~40-50000 osób się temu sprzeciwia... Z resztą dajcie spokój, nie tylko Behemoth ma takie przesłanie. Musielibyście ocenzurować cały internet, żeby młodzież nie była "zagrożona"...
ponad 5 lat temu / TFC 1488
 
ale w Polsce zyje jakies 38 MLN (ja jestem w tych 25000)
ponad 5 lat temu / Kargul
 
25000 na 40-50 mln w kraju i zagranicą? Panowie - trzeba się jeszcze bardziej promować i modlić...
ponad 5 lat temu / St
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.