DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Chcę nieśmiało zauważyć,że to nieprawda, że prezydent nie może wiele zrobić: właśnie prezydent A. Kwaśniewski swoim konstytucyjnym zakazem finansowania deficytu budżetowego przez Narodowy Bank Polski (rozdz.10, art.220, ustęp2) skazał Polskę m.in.na Międzynarodowy Fundusz Walutowy (tylko obsługa linii kredytowej ok.114 mln USD rocznie)i wyprzedaż kraju - dzięki temu banksterzy mają się doskonale. Mogę jeszcze wspomnieć o prezydenckim zawetowaniu ustawy o uwłaszczeniu powszechnym, którego brak przy nieuporządkowanych zapisach hipotecznych i wejściu RP do UE, no i braku traktatu pokojowego po II wojnie w.św. ... Jednym zdaniem, takie ustawy i rządy stwarzają możliwości nieoganiczone naszym sąsiadom i nie tylko. Daj Boże, aby chociaż ostało się Księstwo Warszawskie.
ponad 5 lat temu / abakur
 
Panie Grzegorzu! szacunek i poparcie, mój głos Pan ma. Niezdecydowanym polecam posłuchać i przemyśleć wypowiedzi Pana Grzegorza. Jak Pan Bóg dopuści to i z kija wypuści. Powodzenia!
ponad 5 lat temu / Renata
 
Modemiku, a ja obstawiam że tradycyjnie nie potrafisz poprawnie przewidywać :)
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
Oby teraz Grzegorz Braun przeciągnął na swoją stronę jak najwięcej zwolenników Komorowskiemu i obudził jak najwięcej śpiących jeszcze Polaków.
ponad 5 lat temu / Robert
 
Ja głosuję na Grzegorza Brauna.
ponad 5 lat temu / Piotr
 
Nie lajkujcie profilu tego Pana tylko idźcie na wybory i zagłosujcie na Niego. Jest to prawdziwy, uczciwy człowiek. Zdaję sobie sprawę że prezydent nie wiele jest wstanie zrobić ale ma inicjatywę ustawodawczą i może bez owijania w bawełnę mówić jak jest. Ja głosuje na Grzegorza Brauna. Pozdrawiam.
ponad 5 lat temu / Piotr
 
Do Ex. Mam przeczucie, że nawet mniej.
ponad 5 lat temu / TheModern
 
Grzegorz Braun który wyciągnie Polskę znad przepaści-Grzegorz Braun -Prezydentem Polski
ponad 5 lat temu / Apesius
 
Trzeba czekać do końca, bo nagle powiedzą, że z jakichś tam przyczyn PKW nie pozwala panu Grzegorzowi Braunowi startować na prezydenta. Ale dobrze, iż mamy tyle podpisów!
ponad 5 lat temu / Norbert Polak
 
--->Ex szczesliwie jestes eks...
ponad 5 lat temu / razorrr
 
Mam nadzieję że niejaki Grzegorz Braun który okupował PKW uzyska 0,001% głosów.
ponad 5 lat temu / Ex
 
Bądźmy poważni. Nikt z kandydatów nie oświadczył że nie jest pracownikiem (agentem, zakładnikiem ) sił wrogich Polsce. To mówi nam o zniszczeniu w 100% polskiej elity politycznej. To nie są pro polscy kandydaci. Jaki plan zatem. Praca od sołtysa do prezydenta. Innej drogi dla polskiej polityki nie widać. Poniżenie polityczne Polaków (wyborców) sięgnęło dna. Zniszczenie nadziei kolejnego pokolenia Polaków w najlepsze trwa. Samonapędzająca się niewola umysłów.
ponad 5 lat temu / Leo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.