DZIŚ JEST:   21   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
 
 
 
 

Ponad 100 tys. podpisów pod kandydaturą Grzegorza Brauna poprawnie zweryfikowanych przez PKW

Ponad 100 tys. podpisów pod kandydaturą Grzegorza Brauna poprawnie zweryfikowanych przez PKW
Luka Lukasiak/Forum

Wszystko wskazuje, że wyścigu o fotel prezydencki stanie 11 kandydatów. PKW zweryfikowała pozytywnie ponad 100 tys. podpisów przedstawionych przez komitet wyborczy Grzegorza Brauna.

 

„Ostateczna oficjalna liczba, poprawnie zweryfikowanych w dniu dzisiejszym podpisów: 108 745. Liczba podpisów odrzuconych na poziomie 0,96%. Ponad 15 tysięcy podpisów nie podlegało dzisiaj weryfikacji, ze względu na wystarczającą ilość poprawnie złożonych podpisów” – czytamy na facebookowym profilu Popieram Grzegorza Brauna. Komitet wyborczy czeka na uchwałę PKW, na mocy której kandydat zostanie oficjalnie zarejestrowany.

 

Zarejestrowani już przez PKW kandydaci to Jacek Wilk z Kongresu Nowej Prawicy, Bronisław Komorowski popierany przez Platformę Obywatelską, Adam Jarubas – kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego, Janusz Korwin-Mikke z KORWiN-u i Paweł Kukiz. Podpisy złożyli i czekają na rejestrację kandydat Prawa i Sprawiedliwości – Andrzej Duda, Janusz Palikot z Ruchu Palikota, Magdalena Ogórek – kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Marian Kowalski – kandydat Ruchu Narodowego oraz Paweł Tanajno z Demokracji Bezpośredniej.

 

 

luk

 


DATA: 2015-03-30 14:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Chcę nieśmiało zauważyć,że to nieprawda, że prezydent nie może wiele zrobić: właśnie prezydent A. Kwaśniewski swoim konstytucyjnym zakazem finansowania deficytu budżetowego przez Narodowy Bank Polski (rozdz.10, art.220, ustęp2) skazał Polskę m.in.na Międzynarodowy Fundusz Walutowy (tylko obsługa linii kredytowej ok.114 mln USD rocznie)i wyprzedaż kraju - dzięki temu banksterzy mają się doskonale. Mogę jeszcze wspomnieć o prezydenckim zawetowaniu ustawy o uwłaszczeniu powszechnym, którego brak przy nieuporządkowanych zapisach hipotecznych i wejściu RP do UE, no i braku traktatu pokojowego po II wojnie w.św. ... Jednym zdaniem, takie ustawy i rządy stwarzają możliwości nieoganiczone naszym sąsiadom i nie tylko. Daj Boże, aby chociaż ostało się Księstwo Warszawskie.
ponad 4 lata temu / abakur
 
Panie Grzegorzu! szacunek i poparcie, mój głos Pan ma. Niezdecydowanym polecam posłuchać i przemyśleć wypowiedzi Pana Grzegorza. Jak Pan Bóg dopuści to i z kija wypuści. Powodzenia!
ponad 4 lata temu / Renata
 
Modemiku, a ja obstawiam że tradycyjnie nie potrafisz poprawnie przewidywać :)
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Oby teraz Grzegorz Braun przeciągnął na swoją stronę jak najwięcej zwolenników Komorowskiemu i obudził jak najwięcej śpiących jeszcze Polaków.
ponad 4 lata temu / Robert
 
Ja głosuję na Grzegorza Brauna.
ponad 4 lata temu / Piotr
 
Nie lajkujcie profilu tego Pana tylko idźcie na wybory i zagłosujcie na Niego. Jest to prawdziwy, uczciwy człowiek. Zdaję sobie sprawę że prezydent nie wiele jest wstanie zrobić ale ma inicjatywę ustawodawczą i może bez owijania w bawełnę mówić jak jest. Ja głosuje na Grzegorza Brauna. Pozdrawiam.
ponad 4 lata temu / Piotr
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.