Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Pomnik Bitwy Warszawskiej???!!! Skandal zamiast godnego upamiętnienia [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

"Skręcone coś" z datą 1920 - taką oto formę obrać ma szykowany na stulecie Cudu nad Wisłą pomnik. To skandal!!! Bohaterowie Bitwy Warszawskiej zasługują na więcej. Sprawę komentuje Łukasz Karpiel, PCh24 TV.

Czytaj także:
DATA: 2020-03-12 22:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wygląda jak pomnik "kręcenia lodów" przez PO.
6 miesięcy temu / normal
 
faktycznie - wygląda jak kicz w stylu postkomuny.
10 miesięcy temu / Andrzej
 
Nie pies ni wydra cóś na kształt świdra.
10 miesięcy temu / Sciepuro
 
Dla mnie ten "pomnik", to skręt z sowieckiej machorki, która jeszcze śmierdzi, bo ich służby nadal pracują na naszym terytorium, chociaż zmienili emblemat na Rosja.
10 miesięcy temu / Procany
 
masoni lubią kolumny ale normalni ludzie nie .min Gliński jada kolacje szabasową z o.7 litra J.Daniel,s i dlatego zachwycił się tym "dziełem" takie miał polecenie to tak jakby wybudować zwykły prosty komin tyle że na rynku w Oświęcimiu .moje prawa autorskie darowuję miastu Oświęcim dołożę jeszcze paletę cegieł a co stać mnie odliczę od 447
10 miesięcy temu / itd jest złe
 
Moim zdaniem to powinien być pomnik Matki Bożej, u stóp której rozgrywa się bitwa. Czyli kilku walczących żołnierzy, a nad nimi Matka Boża. I to by miało sens!!! Byłoby PRAWDĄ pokazaną wszystkim przechodniom.
10 miesięcy temu / Polka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.