DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jezus Chrystus jest Królem Polski od 20-02-2020! Sprawdźcie sami. Do dopełnienia pełnej Intronizacji potrzeba jeszcze jego uroczystego ukoronwania wraz z rządem, episkopatem i ludem w katedrze na Wawelu. Im szybciej tym lepiej!
6 miesięcy temu / Jesusu Christus
 
do Gościa-Pomoże to Hiszpanom tyle co zaklęcia murzyńskiego szamana, tyle samo co Pytaczom ,kiedy kolejne przedstawienia "Intronizacji" itp. 30 % Polaków uczęszcza na Msze Św, reszta cierpi ,że w niedziele nie moze oddać czci bożkowi pieniądza w galeriach handlowych a tutaj ciągle wierzacy ,ze zaklecia biskupów otrzezwia mózgi "zywych trupów". Was też rozliczą ilu nawróciliscie a nie ile jadu na hierarchów wypluliście
6 miesięcy temu / Irytacja
 
@maria dokładnie tak. Gdy FAKTYCZNIE uznany Chrystusa za naszego Króla, a Jego prawo stanie się naszym prawem, gdy ogłosimy Go Krolem Polski z wszelkimi tego konsekwencjami i uznaniem Jego panowania, czyli podporzadkowaniem sie Jemu wtedy możemy mówić o Intronizacji. A tymczasem zapomniany akt, kapitulacja biskupów, życie jakby Boga nie było...
6 miesięcy temu / Polka
 
Czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Pytacie, co z Polską? Kiedy Polska? Polska już dawno uznała Maryję za swoją Królową. Polski Episkopat co roku poświęca Polskę i Polaków Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. Problem jest jeden. Polska i inne kraje nie chcą uznać Jezusa za swojego Króla. Oddać się w opiekę, a uznać zwierzchnictwo, to fundamentalna różnica. Cóż, Szatan manipuluje słowem i nie odpuszcza. Szatan nie chce, aby człowiek uznał Jezusa za swojego Króla, bo w każdym przypadku, to jego KONIEC.
6 miesięcy temu / maria
 
A jakie są plany Episkopatu Polski??? Może w końcu PRAWDZIWA Intronizacja Jezusa, taka, o jakiej mówiła Rozalia Celakowna... Bo to, co było to tylko namiastka, w najlepszym razie wstęp do tego, co być powinno...
6 miesięcy temu / Polka
 
No tak- biskup odda a lud i tak przed cielcem oddaje pokłon- po Zapaterro Hiszpania to republika bolszewicka lgbt
6 miesięcy temu / Witt
 
Do wszystkich pytających kiedy u nas,kto i jak?Nie pytajcie bowiem sami posiadacie ogromny oręż,trzeba tylko wziąć do ręki różaniec i samodzielnie zacząć szturm do nieba,a wszystko się zmieni!Nie trzeba się oglądać na innych,czekać aż ksiądz czy biskup załatwi sprawy za was,sami zacznijcie działać!Pierwsza inicjatywa,którą możecie już za chwilę podjąć,to złączenie się o dwudziestej trzydzieści na modlitwie z waszym księdzem proboszczem w intencjach,o które się modli.A dla uściślenia wiedzy o tych intencjach zajrzyjcie na strony internetowe swych parafii,tam na pewno jest napisane co i jak.Największa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.Zacznijcie i wy podróż do Boga i z Bogiem,módlcie się,orędujcie do Niepokalanego Serca Maryji,błagajcie Miłosiernego Jezusa,a nie będziecie musieli pytać "kiedy u nas?".Bo możecie w czasie swej modlitwy powiedzieć "u nas już!!!".
6 miesięcy temu / do roboty!!!
 
Daro- ależ bohater z Ciebie w klepaniu oskarżeń i pomówień na klawiaturze!! Coś na wzór faryzeuszy - co tam człowiek -trzeba literalnie stosowac Torę!! Czy we Włoszech nie umarło już wielu księży na wirusa?? Stoczyłeś się " cenzurujacy katoliku" w formalizm a człowieka cierpiącego nie widzisz
6 miesięcy temu / Darius
 
Trzeba poswiecic caly swiat-Niepokalane Serce Maryii musi zatryumfowac,by swiat odzyskal pokoj.
6 miesięcy temu / Ell
 
Kiedy Polska!?? Ludzie róbmy coś ratujmy Polskę. 2 wojny w Portugalii nie było! Polska miała piekło znów popełniamy te same błędy jak 1939r gdzie intronizacja? Za późno!!?
6 miesięcy temu / GOŚĆ 32
 
U nas będzie po staremu. Mamy dyspense od MSZY ŚWIĘTEJ, SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH, możemy sobie w telewizorku oglądnąć Mszę a jak kto chce to może iść do kościoła jak go wpuszczą i przyjąć tylko i wyłącznie do brudnych i spoconych łap PRZENAJŚWIĘTSZE CIAŁO I KREW JEZUSA CHRYSTUSA BOGA ŻYWEGO I PRAWDZIWEGO bo tak biskupi w Polsce zalecili a nadgorliwi proboszczowie zrobili z tego już stałą i żelazną regułę czego byłem świadkiem w dwóch różnych parafiach Archidiecezji Krakowskiej tj. Chrzanów i Trzebinia. Na moich oczach kapłan odmówił podania Komunii Świętej dziewczynie na kolanach i do ust. Zabezpieczyli się już informując wcześniej, że KOMUNIA TYLKO DO RĄK, czego nie mają prawa robić ale kto im co za to zrobi?? Biskup, który sam już najwyraźniej utracił wiarę w prawdziwą obecność JEZUSA CHRYSTUSA w NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE ?! Polska niegdyś katolickiej wiary oazą okrzyknięta, dziś pokazuje jak bardzo się stoczyła i odeszła od wiary katolickiej. Dołączamy do Eur
6 miesięcy temu / Daro
 
Lepiej późno, niż wcale. A w Polsce? Nieliczni księża modlą się publicznie za miasta, w których posługują, błogosławiąc Najświętszym Sakramentem, a biskupi... tego zakazują. Takiego czasu dożyliśmy, niecałe 15 lat po śmierci papieża Polaka.
6 miesięcy temu / Ruben
 
To bardzo piekna wiadomość. Moze wszystkie kraje poczynią to samo. Dobrze by bylo.
6 miesięcy temu / HumbleSoul
 
I co, można? Można. Pan Stwórca to i tak cierpliwy... szkoda tylko, że zapomnieli o reszcie świata, zwłaszcza tej biednej :...
6 miesięcy temu / hq
 
Przyłączam się do pytania: a co z nami? Czy nasz EP wie o inicjatywie o inicjatywie Portugalczyków?
6 miesięcy temu / j23
 
Chwała Panu, czas na Polskę i inne kraje.
6 miesięcy temu / L
 
Kiedy Polska?
6 miesięcy temu / pixwi
 
A co z Polską?
6 miesięcy temu / Gosc
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.