DZIŚ JEST:   22   LUTY   2020 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

„Polski Holokaust”. Żydowscy aktywiści z USA nawołują do… zawieszenia stosunków z Polską!

„Polski Holokaust”. Żydowscy aktywiści z USA nawołują do… zawieszenia stosunków z Polską!
Źródło: YouTube / Ruderman Family Foundation

Dialog to – zgodnie ze słownikową definicją – działanie prowadzące do porozumienia między stronami konfliktu. Definicji tej z całą pewnością nie spełniają żydowscy aktywiści z USA. Na kanale Ruderman Family Foundation na YouTube pojawił się materiał zachęcający amerykańską dyplomację do… zawieszenia stosunków z Polską, zaś w sieci można w tej sprawie podpisać stosowną petycję. Wszystko z powodu nowelizacji ustawy o IPN.

 

W filmie możemy zobaczyć osoby straszące widza, że trafią do polskiego więzienia. Powód? Mówienie „prawdy” o Holokauście. Dalej, w sposób skrajnie prowokacyjny, ale i niesłychanie krzywdzący dla tysięcy Polaków zaangażowanych w ratowanie Żydów, uczestnicy video-projektu wielokrotnie mówią o… „polskim Holokauście”.

 

Aby nikt z widzów nie miał wątpliwości co do związków naszego kraju z mordowaniem Żydów, na filmie zaprezentowano naczelny „argument” środowisk szkalujących Polskę – argument geograficzny związany z faktem, że Niemcy wymordowali wielu Żydów właśnie na terenach należących przed i po II wojnie światowej do Polski. Swoją drogą ciekawe, ilu z występujących w filmie zwolenników tego „argumentu” potrafi na mapie wskazać lokalizację naszego kraju.

 

Na koniec uczestnicy projektu, głównie młodzi ludzie (pamiętać lata 40. XX wieku może maksymalnie jeden z wypowiadających się przed kamerą), zachęcają dyplomację USA do zawieszenia stosunków dyplomatycznych z Polską z powodu wprowadzenia w naszym kraju prawa zakazującego, pod groźbą kary więzienia, mówienia w sposób fałszywy o „polskich obozach zagłady”.

 

 

Profesjonalnie przygotowany film to tylko jedna z odsłon działania Ruderman Family Foundation. W sieci pojawiła się bowiem platforma, na której można podpisywać apel skierowany do władz USA. Także i tam „zagrano” na emocjach. Autorzy petycji powołali się bowiem na 6 milionów Żydów – taka liczba jest podawana w statystykach dotyczących skali Holokaustu.

 

„W imieniu 6 milionów Żydów Stany Zjednoczone muszą teraz zawiesić relacje z Polską” – czytamy na neverdeny.org.

 

Czy odniosą skutek? Na razie nie wiadomo, gdyż film pojawił się na YouTube dopiero we wtorek, 20 lutego. Jak dotąd obejrzało go stosunkowo niewielu użytkowników sieci, a ogromna większość odniosła się do produkcji negatywnie (63 „łapki w górę” – oznaczają aprobatę, do 4 tys. „łapek w dół” – związanych z krytyką materiału). Polscy internauci sugerują zgłaszanie materiału do administracji YT jako szerzącego nienawiść. Mimo to środowiska żydowskie w USA nie od dziś uważane są za dobrze zorganizowane i posiadające ogromną moc przebicia, także wśród amerykańskich władz. Co istotne, za akcją stoi fundacja bardzo wpływowej rodziny amerykańskich Żydów.

 

Czy jako państwo jesteśmy przygotowani na doskonale zaplanowaną i fachowo wykonaną akcję okłamywania świata na temat naszej historii? Czy dysponujemy sprawnie działającymi schematami odpowiadania na ataki na nasze dobre imię oraz poprawne dotąd stosunki dyplomatyczne z silnym sojusznikiem? Czy odpowiednie działania podjęła mocno dofinansowana przez budżet państwa Polska Fundacja Narodowa, której przedstawiciele nie tak dawno, bo podczas zawodów w skokach narciarskich na trwających obecnie igrzyskach olimpijskich, przebywali w koreańskim Pjongczang?

  

 

Źródło: sjp.pwn.pl / YouTube / neverdeny.org

MWł

 

 

„Reakcja władz państwowych i mediów krajowych na upokorzenie Polski zapoczątkowane przez ambasador Izraela Annę Azari nie przestaje zdumiewać i niepokoić. To co usłyszeliśmy dotąd pokazuje, że prezydent Duda, premier Morawiecki z rządem oraz Sejm z Senatem zostali z zaskoczenia uderzeni kijem bejsbolowym między oczy – ich wykładnia relacji Polski z Izraelem była bowiem niezmiennie pozytywna” – pisze na łamach PCh24.pl Lucyna Kondrat. Aby przeczytać cały tekst należy kliknąć TUTAJ.

   

  


DATA: 2018-02-21 17:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

ONI się nie boją Pana Boga, bo jak będzie koniec świata to każdy Żyd schowa się za drzewko oliwne i Pan Bóg Żyda nie zobaczy i nie rozliczy z grzechów. Autentyk, jest tego sporo. Mam nadzieję, że ktoś wreszcie zacznie to publikować.
ponad 2 lata temu / Pejot
 
spokojnie - to tylko ostatnia walka dobra ze złem. Stoimy po właściwej stronie.
ponad 2 lata temu / Pejot
 
Doskonale! Wszyscy Żydzi i wszyscy Amerykanie z Polski OUT!
ponad 2 lata temu / kat
 
Polacy to prawdziwi chrześcijanie-kochaja nawet swoich wściekłych wrogów czyli plemię żmijowe
ponad 2 lata temu / po ludzku -na nieszczęście
 
Oj naskrobia sobie Moski naskrobia.
ponad 2 lata temu / Zosis
 
No nareszcie powiedziano to głośno. Podczas II wojny światowej Niemcy przeprowadziły holokaust Polaków i innych nacji słowiańskich. Nie spodziewałem się, że to właśnie żydzi o tym powiedzą, bardzo wam dziękuję bo przypisywanie sobie całego cierpienia przez nich było już nie do zniesienia, tak jakby tylko żydzi ponieśli stratę a to właśnie nasz kraj, Polska był najbardziej zniszczony podczas działań wojennych a ludność zabijana nawet na długo po ich zakończeniu. Teraz żydzi głośno mówią o stratach poniesionych przez Polskę z narażeniem swojej wolności ale myślę, że Niemcy nie będą ich za to ścigać:P
ponad 2 lata temu / nareszcie
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.