DZIŚ JEST:   09   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana Diego
Św. Leokadii, męczennicy
 
 
 
 

Polska przyjmie więcej niż 2 tysiące uchodźców. Kopacz jest hojna

Polska przyjmie więcej niż 2 tysiące uchodźców. Kopacz jest hojna
fot. Krystian Maj / Forum
#RZĄD    #POLSKA    #ISLAM    #MUZUŁMANIE    #IMIGRANCI    #EWA KOPACZ    #UCHODŹCY

Prezes Rady Ministrów w złożonym oświadczeniu stwierdziła, że Polska jest gotowa przyjąć więcej niż dwa tysiące uchodźców. Jednak Ewa Kopacz zaznaczyła, że polskie władze zastrzegają dla siebie pełną weryfikację przybyszów.

 

Premier przyznała, że jej obowiązkiem jest przede wszystkim solidarność z polskimi obywatelami. - Musimy jasno sobie powiedzieć: Polski nie stać na przyjmowanie imigrantów ekonomicznych. Polska jest gotowa pomagać uchodźcom, a więc ludziom, których życie i zdrowie jest zagrożone – stwierdziła Kopacz.

 

- Jesteśmy gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność, musi być to jednak część szerszego, kompleksowego planu – powiedziała premier. Dodała, że Polska przyjmie więcej niż początkowo deklarowane dwa tysiące uchodźców. Zaznaczyła też, że wszystkie kraje członkowskie muszą zabezpieczyć granice.

 

Źródło: rp.pl

KRaj
DATA: 2015-09-08 18:30
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Napiszcie prawdę, że polscy biskupi chcą pomagać wszystkim "uchodzcom", także muzułmanom. Proszę co pisze KAI:" KAI | Pomoc powinna być organizowana wobec wszystkich uchodźców bez względu na religię, a współpraca Kościoła, państwa i samorządów jest w tym zakresie niezbędna....\'\' http://info.wiara.pl/doc/2688640.Uchodzcy-nadchodza-polscy-biskupi-reaguja
ponad 4 lata temu / katolik
 
Sługi szatana nie cofną się nawet przed samozagładą aby zniszczyć Kościół Święty. Niedługo obudzimy się w świecie znanym z Mad Maxa. Będziemy żyć w otoczonych murem chrześcijańskich gettach. Prosty rachunek - milion mężczyzn "uchodźców" sprowadza 10 osób z rodziny i mamy 10 milionów "współobywateli". Nawet nie potrzeba wojny.... Najświętsza Panno Maryjo Częstochowska, ratuj nas!
ponad 4 lata temu / glen5
 
Pani Kopacz jeszcze przed wyborami zapewni Polakom islamskich sublokatorów. Sublokatorstwo jako katorga dla podatników jest wypróbowane w Polsce przez bolszewików.Miłego towarzystwa!
ponad 4 lata temu / nawrócony bolszewik
 
Już dziękujemy pani Kopacz. Nie wszystkich stać żeby wysyłać dzieci do prywatnych szkół gdzie będą odbierane przez ochroniaży I będą bezpieczne w ogromnym domu. Nie wiem jak inni ale mnie napawa strachem myśl że jakiś (nietety ale nie można obrażać) był by w stanie skrzywdzić moje córki wracające ze szkoły. Jeżeli ci ludzie chcą już tu być niestety przez niemądrych rządzących to każde większe przewinienie powinno być karane deportacją z dożywotnim zakazem wstępu. Niestety nie miałem pojęcia że jaki kolwiek polak będzie lizał buty. Rządzący pokażcie że jesteśmy polakami i mamy własną godność i rozum a nie się płaszczycie. Jednakże jeżeli w polsce będzie gorzej to wiadomo komu można podziękować. Ludzie niby wykształceni a takie głupie decyzje podejmują które odbiją się na nas i na naszych dzieciach. Skoro pani kopacz jest w stanie przyjąc tych imigrantów to niech pokaże ile miejsc pracy jest dostępnych a nie że jest 10% bez pracy przy wysokiej emigracji z polski
ponad 4 lata temu / rid
 
Czy ludzie już powariowali? Nie jestem pewien czy pani Kopacz wie co się dzieje we Francji i Szwecji. Chociażby w samej Szwecji większość kobiet gwałconych zostaje przez muzułmaninów. Poza tym zastanawiam się czy ludzie nie widzą że to jest Hidżra czyli zaludnienie terenu wroga przez zasiedlenie. Tylu "biednych uchodżców" którzy przyjechali do eu, z taką ilością można by było stworzyć kilka armii. Najdziwniejsze jest to że po pierwsze znaczna ilość tych osób to mężczyżni w wieku 20 do 30 lat i mówimy tu o ponad 70%. Dlaczego Ci ludzie nie jadą do krajów bogatszych krajów muzułmańskich tylko akurat do EU. Następną sprawą którą chciałby poryszyć są zasiłki do nich oraz kary od EU za brak przyjęcia tych osób. Jakim prawem parlament EU grozi karami za brak przyjęcia skoro Ci ludzie nie mają nic wspólnego z Europą, jestem ciekaw ile otrzymają słyszałem o sumach od 400zl do kilku tys a co z nami polakami, część z nas nie ma na chleb. Czy nasze dzieci będą musiały się bać
ponad 4 lata temu / wiktor
 
Ewcia ,chowaj się w domu bo nadchodzimy po Ciebie !!!
ponad 4 lata temu / Imam
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.