DZIŚ JEST:   24   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Tran An Dung i towarzyszy
 
 
 
 

Polska przyjmie imigrantów. Austria i Węgry potrafią powiedzieć „nie”

Polska przyjmie imigrantów. Austria i Węgry potrafią powiedzieć „nie”
fot. REUTERS/Thomas Peter/FORUM
#ISLAM    #WĘGRY    #MUZUŁMANIE    #AUSTRIA    #SYRIA    #IMIGRANCI    #UCHODŹCY    #ERYTREA

Wiceminister spraw wewnętrznych poinformował w Brukseli, że Polska gotowa będzie przyjąć dwa tysiące uchodźców. Jednocześnie okazało się, że Austria i Węgry nie przyjmą do siebie ani jednego imigranta. Unijnym władzom zabraknie tych dwóch państw by rozlokować wszystkich uchodźców.

 

W ciągu dwóch lat imigranci trafią do ośrodków prowadzonych przez Urząd ds. Cudzoziemców. W założeniu mają zostać sprawdzeni przez służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo, aby wykluczyć ich związki z terrorystami islamskimi. Jeśli u kogoś zostaną odkryte takie związki, wówczas nie zostanie przyjęty do kraju. Przedsięwzięcie ma zostać sfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Uchodźcy zostaną objęci specjalnie przygotowanym programem integracyjnym, na który złożyć się mają kursy językowe i edukacyjne.

 

Końcem czerwca przywódcy Unii Europejskiej zobowiązali się do przyjęcia 40 tysięcy imigrantów. Presję na podjęcie takiej decyzji wywierały rządy Grecji i Włoch. Uchodźcy w większości pochodzić będą z Syrii i Erytrei.

 

Władze Austrii podjęły decyzję, aby nie przyjmować żadnych imigrantów z Włoch i Grecji. Argumentują to tym, że państwo to już obecnie stało się „celem numer jeden” w napływie uchodźców. Z kolei Węgry od samego początku krytykowały unijne plany argumentując, są krajem najbardziej narażonym na migracje. Już obecnie na granicy węgiersko-serbskiej toczy się budowa ogrodzenia, mającego powstrzymać przepływ imigrantów.

 Źródło: fakty.interia.pl

KRaj
DATA: 2015-07-21 08:58
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jesli chcesz, Polaku mily, zobaczyc jak to bedzie w naszej Ojczyznie za chwile, jedz na wycieczke do Marsylii lub Hamburga.
ponad 5 lat temu / Antymodernista
 
to poczatek konca!!!!powolne przeistaczanie sie Europy w Afryke!!! przyjmujemy imigrantow a polaczek zmuszony do emigracji! Dziekujemy polsko....
ponad 5 lat temu / anonim
 
Doprawdy przyjmiemy muzułmanów? A co z naszymi braćmi w wierze którzy są mordowani przez państwo islamskie? Pani Kopacz daje pani kopa w d...
ponad 5 lat temu / Janosik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.