Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   KWIETNIA   2020 r.

Niedziela Palmowa
Św. Wincentego Ferreriusza
Św. Katarzyny Thomas
 
 
 
 

Polska, Unia Europejska, USA i Kanada – wszędzie trwa walka o życie. Zobacz RAPORT PCH24


Odtwórz w YouTube
 

Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich stanęło w obronie prof. Bogdana Chazana, atakowanego przez zwolenników aborcji podczas projekcji filmu „Nieplanowane”. Z kolei działająca przy Parlamencie Europejskim Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia chce, aby państwa członkowskie UE sponsorowały organizacje proaborcyjne. Wszystko po to, by wypełnić finansową lukę powstałą na mocy decyzji Donalda Trumpa, który ograniczył wspieranie z amerykańskiego budżetu organizacji propagujących lub przeprowadzających aborcję. Natomiast radni z kanadyjskiej Alberty uchwalili prawo chroniące sumienie lekarzy i umożliwiające im odmowę udziału np. w procederze uśmiercania nienarodzonych dzieci. Na całym świecie trwa walka między cywilizacją życia i cywilizacją śmierci. Jacek Ożóg zaprasza na RAPORT PCH24.

 

 


DATA: 2019-12-02 14:17:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.