DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2019 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Akurat prawica to sobie może gadać. Kto w tym kraju w ciągu ostatnich 50 lat miał odwagę naprawdę coś zrobić w kwestii syjonizmu? Gardzony socjalista tow. Wiesław Gomółka.
ponad 1 rok temu / Antysyjonista
 
Musimy twardo stać po stronie prawdy, tylko prawda nas wyzwoli! Ani kroku w tył!WYGRYWAMY
ponad 1 rok temu / Siła Wyższa
 
Póki co, premier Netanjahu obściskuje się z prezydentem Rosji. W świat idzie przekaz o niewdzięcznych wobec Armii Czerwonej za wyzwolenie Polakach, którzy wyręczali tajemniczych nazistów-beznarodowców w dręczeniu Żydów. Kontekst agresywnego wystąpienia Tel Awiwu przeciwko naszemu państwu jest aż nadto czytelny.
ponad 1 rok temu / NieDAMY !!!
 
Akt 477 + ustawa 1066 + obecność wojsk USA w Polsce, to metoda na kradzież 65 mld dolarów
ponad 1 rok temu / Niktoś
 
Trzeba w Polsce (i dalej) skończyć ze zbitką pojęciową "niemiecki nazistowski". Polskę napadły Rosja i Niemcy, a nie niemieccy naziści. I nie hitlerowcy. Niemcy! Państwo niemieckie.
ponad 1 rok temu / Jurek
 
Sens ustawy 447 jest absolutnie skandaliczny - rekompensata za pozbawione spadkobierców mienie ofiar Holokaustu, czyli pomordowanych Polakow zydowskiego pochodzenia, ma byc zwracane jakims zagranicznym organizacjom zydowskim?! Nalezy im sie to tylko dlatego, ze Polak - ofiara hitlerowskich Niemiec, tez byla zydem? To chore. Polski rzad natychmiast powinien zaproponowac rozwiazanie polegajace na prywatyzacji takiego mienia i przekazywaniu pozyskanych w ten sposob srodkow POLSKiM (ofiara byla Polakiem) stowarzyszeniom i organizacjom dbajacym o miejsca pamieci o zydach w Polsce (POLIN, obozy koncentracyjne, cmentarze, obiekty kultu religijnego) i inne przedsiwziecia ukazujace setki lat wspolegzystowania zydow i Polakow w jednym organizmie panstwowym!
ponad 1 rok temu / Raf
 
Wolnościowiec. Człowieku, na głowę upadłeś z takimi propozycjami?????
ponad 1 rok temu / TZ.
 
Gładko przebiegający proces likwidacji Polski natrafił na wyboje. Trochę potrzesie, ale m.in. za sprawą prezydenta Dudy, który nowelizacji ustawy nie podpisze (a na pewno nie w tym kształcie), wkrótce się uspokoi i wszystko ruszy dalej. Dokąd? Do kolejnego - i tym razem chyba już ostatniego - rozbioru naszego kraju między Niemcy, Rosję i Ukrainę. Na resztowce utworzy się kadłubowe państwo polskie, być może - jak to zapowiada Grzegorz Braun - kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym. Polska, aby się ratować, powinna wykonać radykalny zwrot polityczny, a jak dobrze wiemy w obecnych uwarunkowaniach i przy obecnych politykach nie jest to możliwe.
ponad 1 rok temu / TZ.
 
Co do tego czy świat powinien używać "polskie obozy koncentracyjne" czy "niemieckie obozy koncentracyjne w Polsce", nie powinno być jak dotychczas żadnych wątpliwości to pozwolę sobie zauważyć ze również i "polskie media" nie za bardzo sobie radzą z obrona właściwej terminologii a wiec i obrona Polski. A moim zdaniem to ta druga forma choć niby poprawna to czy na pewno? Uważam ze może robić wrażenie na mniej zorientowanych ze te obozy niemieckie były budowane za zgoda Polski, tak jak np fabryka Volkswagena w Polsce. Wiec te wszystkie ślizgawki musza iść do poprawki. Bo uważam ze nie powinno być złudzeń kto, gdzie i co. Koniecznie trzeba to zmienić na coś w tym sensie: - "niemieckie obozy koncentracyjne narzucone Polsce". Tak by i np dla Żydów było jasne. Jasne? Albo: "Bezprawne niemieckie obozy koncentracyjne w Polsce". Lub może ktos ma jeszcze bardziej właściwsze określenie? Tak ze jak ktos ma słabszą głowę by to zrozumiał.
ponad 1 rok temu / Wolnomysliciel
 
O co tak naprawdę chodzi. Chodzi o zamach na największą z największych świętości! Polacy chcą być jak Żydzi, nie jak zwierzaki-goje! Stwierdzili, że chcą im zabrać HOLOKAUST! O to chodzi. Polacy chcą tego samego, co żydzi i nie chcą cicho siedzieć. Taki jest powód ?agresji?, która jest skoordynowaną odpowiedzią na próbę ustawiania się na tym samym piedestale, gdzie stoi naród wybrany. Tego żydzi nie mogą wprost znieść i dlatego im puściły nerwy i zwieracze. I powtórzę: ekshumację w Jedwabnem zacząłbym już, w piątek, 2 lutego A.D. 2018. Prof. Szwgrzyk dostałby polecenie, aby zacząć NATYCHMIAST! Poza tym natychmiast zawarłbym jakąś poważną umowę z Chińczykami, żeby pokazać USA, że nie są jedyni na tym świecie. I tyle w tym temacie.
ponad 1 rok temu / Jagna
 
Chodzi o przejęcie terytorium Polski i wytępienie Polaków. Armia amerykańska w tym pomoże. Myśleć, nie boli, tu nie chodzi o 65 miliardów.
ponad 1 rok temu / myślnik
 
A co jeśli..USA z Trumpem i elitami UE budują NWO - totalitarny system światowy we władzy wyłacznie satanistów, w którym dla żadnego Narodu(w tym Żydowskiego) nie ma miejsca? Chiny-Rosja-Indie(BRICS) próbują utrzymać świat 2-biegunowy. Rosja poddawana jest naciskom USA (ma opuścić BRICS i wesprzeć NWO w zamian za Europę Śr.-Wsch. i udział, ma oddać Iran i Koreę Płn. Kiedy już NWO ostatecznie powstanie (UE właśnie domyka się), Żydzi nie będą do niczego potrzebni i staną się niewolnikami systemu, zupełnie tak samo jak inni goje. Czy Natenjahu występując przeciw Polsce w zamian za roszczenia (to mały zysk w porównaniu z finalną całkowitą utratą swojego państwa) nie wspiera planu NWO długofalowo niszczącego Izrael? Czy wojska USA w Polsce oraz sztucznie wywoływany w Europie Zachodniej antysemityzm to nie jest kolejna pułapka twórców NWO na Naród Żydowski? To USA kategorycznie zabraniały Polsce prowadzenia jakiejkolwiek polityki wschodniej. Żydzi powinni myśleć
ponad 1 rok temu / pułapka na Żydów
 
Bez alternatywność to brak wyobraźni i tchórzliwość. Polska i Polacy od zawsze byli stawiani w bez alternatywnych sytuacjach, niestety naszym politykom brakuje siły woli, aktualnie dajemy się wpędzać w role psa łańcuchowego obszczekującego Rosję i Rosjan, taka postawa nie jest nam do niczego potrzebna, to są interesy USA, my Polska - nasze interesy - nie mają wiele wspólnego z interesami USA czy Izraela, te państwa sieją wiatr a my będziemy mieli burzę. Bez alternatywność to jest figura taneczna para polityczna, którą odtańcowują polscy politycy - melodię do tego chocholego tańca grają nam fałszywi przyjaciele i wykorzystują nas nikczemnie. Pozdrawiam
ponad 1 rok temu / JP z Wr
 
Bicz antysemityzmy działa raczej tylko w naszym kręgu kulturowym. Jest na tym świecie kilka całkiem (i coraz bardziej liczących się) państw gdzie ten szantaż nie działa (jeżeli już, to raczej jako dowód że delikwent nie daje sobie dmuchać w kaszę). ZAWSZE trzeba brać pod uwagę zmianę sojuszy. Lepsza nawet niedoskonała alternatywa niż żadna.
ponad 1 rok temu / stasiu
 
Co nam z tego sujusz z Usa? Nawet wiz nam nie znieśli. Kupujemy tylko drogą i niepotrzebną broń jak patrioty. Gaz też z pewnością jest nieopłacalny. Po co dywersyfikacja, żeby bulić jeszcze więcej? Transport morski z daleka, skroplenie gazu, to wszystko z pewnością powoduje małą jeśli w ogóle opłacalbość kupna amerykańskiego gazu.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
Myślę, że powinniśmy od Turcji uczyć się robienia polityki. Oni potrafili zaognić stosunki z Rosją i kiedy okazało się to nieopłacalnym natychmiast je ocieplili. Państwa nie mają przyjaciół, tylko interesy. Żaden z polskich sojuszników nie może być przekonany, że Polska bezwarunkowo będzie go wspierać. Ale działa to również w drugą stronę. Żaden kraj nie jest ostatecznym wrogim. Jeśli USA, Rosja, Niemcy, Izrael w danym momencie są naszymi wrogami, to zostają jeszcze Chiny, które chciały zrobić z Polski okno na świat. Myślę, że można było by spokojnie przemyśleć, co od Chin możemy uzyskać w tej kwestii. Każdy polityk powinien kochać swój kraj. Żeby jednak ta miłość nie byłą głupia potrzeba, by umiał myśleć w kategoriach szacowania strat i zysków. Brydż i szachy pomagają rozwinąć te zdolności. Ale cóż w Polsce wyśmiewa się polityka, który publicznie znany jest z tych talentów.
ponad 1 rok temu / Ktoś
 
Jeśli zostaniemy okradzeni z 65 miliardów dolarów , to dokona tego rząd USA . Stany Zjednoczone zaatakowały nasz kraj w celu jego unicestwienia . Warto jednak przyjmować fakty. Sądzę ,że z punktu widzenia Amerykanów jest wspaniałym pomysłem zniszczenie jakiegoś państwa przy jednoczesnym zachowaniu sympatii jego mieszkańców do USA . Dzięki istnieniu Izraela wielu Polaków postrzega również USA jako ofiarę Żydów. Od kilkudziesięciu lat rząd USA na swoim terenie uprawia twardą antypolską propagandę,którą rozpoczęto jeszcze za dobrych lat ZSRR.Celem tego jest przygotowaniem swoich obywateli do ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej i zneutralizowanie wpływów kilkunastomilionowej mniejszośći polskiej .
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Żeby zrozumieć wiarołomstwo Żydów trzeba cofnąć się do dziejów Izraela opisanych w Starym Testamencie. W tej kwestii nic nie zmieniło się od wieków. Mają całą władzę tego świata w swoich rękach. Wszystkie ważniejsze banki, media, gospodarki i finanse - w tym amerykańskie, są w ich rękach. Czas najwyższej próby dla Polski, właśnie nadszedł - jeżeli ulegniemy to możemy w najbliższej przyszłości stać się przysłowiowym "chłopcem do bicia". Obecna sytuacja - niestety jest także efektem słabości naszej dyplomacji, co wyraźnie widać w ostatnich dniach (chyba jest to najpoważniejszy problem PIS). Niech Bóg będzie z nami.
ponad 1 rok temu / Jonas
 
I po co nam jest bycie liderami ?Sprawiedliwych wśród narodów świata?, jak i tak żydostwo odwróci kota ogonem i swoich wybawicieli oskarży o współudział.
ponad 1 rok temu / Stefan Jr
 
Reiwach i hucpa, dlaczego? Odp.: 1. Chodzi o przejęcie przez hucpę polskiego terytorium, nie o kasę idzie. 2. Służba hucpy dwóm sojusznikom Niemcom i Rosji, której śmiertelnie zagrażają Chiny. 3. Atak hucpy na relacje amerykańsko-polskie. Cel Niemiec i Rosji wywalenie Amerykanów z Europy. 4. Istnieją na świecie kapitały i silne gospodarki różnych narodowości, zatem Polska niekoniecznie musi się wiązać z nieprzyjaznymi USA i Izraelem. Świat na szczęście dla Polski się zmienia.
ponad 1 rok temu / geogeo
 
?Podniosą na was ręce i będą was prześladować? (Łk 21,12-19) "Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować" (J15, 20) Wojnę wygramy ale tyko wierni Chrystusowi, chrześcijanie.
ponad 1 rok temu / Krzysiek
 
Bez przesady , w końcu trzeba było oczyścić to co narastało od lat i PRAWDĘ nazwać PRAWDĄ . Cieszę się , że obecny rząd ma tyle determinacji w oczyszczaniu państwa z tak wielu naleciałości . Pokrzyczą , pokrzyczą i się uspokoją . A świat zyska tyle , że w końcu jasno i dobitnie dowie się , kto był katem , a kto ofiarą podczas II wojny światowej .
ponad 1 rok temu / c-a
 
Można nam pluć w twarz, oskarżać, poniżać i prowokować a Polacy mają się zachowywać jak skarcone dziecko????????? Czy żydzi nie zastanowili się nigdy nad sobą od czasów Jezusa z ilu krajów/państw zostali wygonieni i dlaczego? Bili się kiedyś w piersi i przepraszali kogokolwiek?
ponad 1 rok temu / Mateusz
 
Dziennie mówić i pisać o tej ustawie 447. To niezwykle ważne.
ponad 1 rok temu / Klf
 
Brawo Panie Romanie. Odważnie, ale prawdziwie i szczerze. Zaraz zabierze się za Pana Żydowska koalicja przyklejająca łatkę antysemityzmu wszystkim niepochlebnym opiniom na tematy żydowskie.
ponad 1 rok temu / DarekJ
 
Za chwilę ruszy liga piłkarska,trybuny pokażą swoje zdanie na temat Izraela.
ponad 1 rok temu / XYZ
 
Po 1989 roku rządzili w PL już wszyscy : lewica, centrum, prawica. Partie o skrajnie różnych programach, ale jedynym programem który był konsekwentnie realizowany to : aborcja, przepływ wszelkiej własności do obcych rąk, zadłużanie państwa = odsetki jako stały dochód światowej lichwy, destrukcja edukacji, przemysłu, demoralizacja, udział w cudzych wojnach, teraz doszły jeszcze przymusowe szczepienia. Każda partia , w zależności od społecznych nastrojów została wykorzystana jako "nosiciel" i "żywiciel" ww idei. Tylko te idee zostały zrealizowane, więcej nic.
ponad 1 rok temu / Pejot
 
chyba spełniają się obawy Grzegorza Brauna o pobycie amerykańskich marines : w "konflikcie z Rosją " nic nie znaczą, ale w wewnętrznym układzie sił znaczą bardzo wiele.
ponad 1 rok temu / Pejot
 
"W tej sytuacji możemy spodziewać się weta Andrzeja Dudy wobec nowelizacji, ale co dalej?" Jak to co? Andrzeja Duda wygłosi do tubylczego ludu przemówienie: głęboko wierzę, że ... ble ble ble, głęboko wierzę, że ... ble ble ble, głęboko wierzę, że ... ble ble ble - a defensor patriae Jarosław Aleksander (zwany przez niektórych Naczelnikiem Państwa) pokornie spełni wszystkie usraelskie żądania (i na kolejnej "miesięcznicy" wezwie tubylczy lud: droga kręta, ale ufajcie!). A potem obaj odejdą w niebyt - a tubylczy lud zostanie z problemem.
ponad 1 rok temu / wwm
 
Dlaczego my się tłumaczymy?! Tylko winni się tłumaczą! Czyżby nasz rząd zamierzał uznać nas za winnych Holokaustu?!
ponad 1 rok temu / kama
 
!!! Kochani, Polska w pilnej potrzebie!!! http://prawy.pl/65192-walcz-z-aktem-447-i-wyslij-list-do-amerykanskich-kongresmenow/#comment-6440176
ponad 1 rok temu / klioes vel pislamista
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.