DZIŚ JEST:   21   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Generale Błaszczak i Admirale Duda czy polscy żołnierze zamiast siedzieć w koszarach nie powinni patrolować polskich granic i wyłapywać nielegalnych imigrantów, tych co to ich "nie przyjmujecie"? Co wam obiecał Tyrmand w zamian za "misję" w Izraelu i rozwalenie Polski?
11 miesięcy temu / szeregowy
 
Polskie kopalnie w tym Krupiński, z której możemy zgazowac nasz węgiel i mieć go za darmo są przez PiS wygaszane i sprzedawane obcym. Mamy własny węgiel, ale kupujemy większość węgla w Rosji i jedziemy "bronić" przed Rosją wydobycia gazu izraelskiego przez korpo amerykańskie. W nagrodę będziemy mogli kupić amerykański gaz po bajonskich cenach. W tzw. międzyczasie Rosjanie wpuszczani do Polski na ukraińskich papierach odpalą nam majdan w Polsce.
11 miesięcy temu / brawo PiS!
 
Polscy żołnierze za nasze pieniądze jadą pilnować wydobycia gazu w Izraelu przez amerykańską korporację GOGAS której "doradzają" Jacob Rotshild, Richard Cheney, Mary Landrieu, Rupert Murdoch, Lawrence Summers itd.
11 miesięcy temu / wojna o gaz
 
Jak palacowi zalezy to niech wysle swoich a nie POLAKOW.
11 miesięcy temu / Jara
 
Na tej misji może zostać przeprowadzona prowokacja z rzekomym udziałem Polaków. Dostarczy USA pretekstu do ataku na Rosję lub Rosji do odwetu na Polsce. Ta misja jest bezcelowa i zagraża naszemu bezpieczeństwu a Duda i PiS są nieodpowiedzialni. Czy to jest powód niedozbrajania polskiej armii i opłacania baz Amerykanów? Czy PiS na polecenie USA zamierza zaatakować Rosję? Po co przez ostatnie 3 lata Macierewicze, Sakiewicze, Targalscy wtłaczali nam konieczność pójścia na wojnę z Rosją? To wyjatkowo śmierdząca misja. My Naród Polski nie wyrażamy zgody.
11 miesięcy temu / Naród Polski
 
Pałac prezydencki wpycha Polskę w wojnę niesprawiedliwą. Izrael upokarza Polaków a nasze wojsko jedzie bić się z Rosją w Syrii po stronie agresora czyli Izraela? To jest chore, niemoralne, podłe.
11 miesięcy temu / bunt
 
Kłamiesz jak zwykle. Chazaria z Izraela nie ma nic wspólnego z pokoleniem Jezusa.
11 miesięcy temu / do @Sec
 
Trudno znaleźć w wypowiedziach, które tu się ukazują kogoś kto rozumie czym jest bycie uczniem Jezusa z pokolenia żydowskiego.
11 miesięcy temu / Sec
 
Co ma do Polski ONZ jakiej narodowości są ludzi obsadzeni tam, Co nas obchodzą wzgórza Golan?? Wysłać tam żydów niech walczą sami? Lektura; Henry Ford"Międzynarodowy żyd"
11 miesięcy temu / Aka
 
Niech jadą...zdobeda doświadczenie.
11 miesięcy temu / Rzyt
 
Znów ta moralnie zgniła wladza pcha palec między drzwi, Polska nie ma żadnego interesu, żeby wysyłać polskich zołnierzy na zydowska granicę, ciekawe czy najlepszy polski Zyd dał zgodę.
11 miesięcy temu / finka
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.