DZIŚ JEST:   19   LUTY   2020 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Generale Błaszczak i Admirale Duda czy polscy żołnierze zamiast siedzieć w koszarach nie powinni patrolować polskich granic i wyłapywać nielegalnych imigrantów, tych co to ich "nie przyjmujecie"? Co wam obiecał Tyrmand w zamian za "misję" w Izraelu i rozwalenie Polski?
ponad 1 rok temu / szeregowy
 
Polskie kopalnie w tym Krupiński, z której możemy zgazowac nasz węgiel i mieć go za darmo są przez PiS wygaszane i sprzedawane obcym. Mamy własny węgiel, ale kupujemy większość węgla w Rosji i jedziemy "bronić" przed Rosją wydobycia gazu izraelskiego przez korpo amerykańskie. W nagrodę będziemy mogli kupić amerykański gaz po bajonskich cenach. W tzw. międzyczasie Rosjanie wpuszczani do Polski na ukraińskich papierach odpalą nam majdan w Polsce.
ponad 1 rok temu / brawo PiS!
 
Polscy żołnierze za nasze pieniądze jadą pilnować wydobycia gazu w Izraelu przez amerykańską korporację GOGAS której "doradzają" Jacob Rotshild, Richard Cheney, Mary Landrieu, Rupert Murdoch, Lawrence Summers itd.
ponad 1 rok temu / wojna o gaz
 
Jak palacowi zalezy to niech wysle swoich a nie POLAKOW.
ponad 1 rok temu / Jara
 
Na tej misji może zostać przeprowadzona prowokacja z rzekomym udziałem Polaków. Dostarczy USA pretekstu do ataku na Rosję lub Rosji do odwetu na Polsce. Ta misja jest bezcelowa i zagraża naszemu bezpieczeństwu a Duda i PiS są nieodpowiedzialni. Czy to jest powód niedozbrajania polskiej armii i opłacania baz Amerykanów? Czy PiS na polecenie USA zamierza zaatakować Rosję? Po co przez ostatnie 3 lata Macierewicze, Sakiewicze, Targalscy wtłaczali nam konieczność pójścia na wojnę z Rosją? To wyjatkowo śmierdząca misja. My Naród Polski nie wyrażamy zgody.
ponad 1 rok temu / Naród Polski
 
Pałac prezydencki wpycha Polskę w wojnę niesprawiedliwą. Izrael upokarza Polaków a nasze wojsko jedzie bić się z Rosją w Syrii po stronie agresora czyli Izraela? To jest chore, niemoralne, podłe.
ponad 1 rok temu / bunt
 
Kłamiesz jak zwykle. Chazaria z Izraela nie ma nic wspólnego z pokoleniem Jezusa.
ponad 1 rok temu / do @Sec
 
Trudno znaleźć w wypowiedziach, które tu się ukazują kogoś kto rozumie czym jest bycie uczniem Jezusa z pokolenia żydowskiego.
ponad 1 rok temu / Sec
 
Co ma do Polski ONZ jakiej narodowości są ludzi obsadzeni tam, Co nas obchodzą wzgórza Golan?? Wysłać tam żydów niech walczą sami? Lektura; Henry Ford"Międzynarodowy żyd"
ponad 1 rok temu / Aka
 
Niech jadą...zdobeda doświadczenie.
ponad 1 rok temu / Rzyt
 
Znów ta moralnie zgniła wladza pcha palec między drzwi, Polska nie ma żadnego interesu, żeby wysyłać polskich zołnierzy na zydowska granicę, ciekawe czy najlepszy polski Zyd dał zgodę.
ponad 1 rok temu / finka
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.