DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Polscy prokuratorzy ponownie w Smoleńsku. W planie pracy oględziny wraku

Polscy prokuratorzy ponownie w Smoleńsku. W planie pracy oględziny wraku
fot.PRSteam.net / cc licency

Polscy prokuratorzy rozpoczynają pracę w Smoleńsku. Przez tydzień śledczy mają dokonać kolejnych oględzin wraku samolotu Tu-154M. Mają wykonać m.in. czynności zalecone przez zagranicznych ekspertów, współpracujących ze stroną polską przy wyjaśnianiu okoliczności katastrofy.

 

Prace śledczych rozpoczynają się w poniedziałek. W tym roku to już druga wizyta polskich prokuratorów i ekspertów w Smoleńsku. Mają badać wrak przechowywany w prowizorycznym hangarze na lotniku Smoleńsk Siewiernyj.

 

Czynności podejmowane przez polskich śledczych odbywać się będą z udziałem przedstawicieli Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej i to oni będą wykonywać czynności procesowe, o które wystąpiła strona polska. Następnie wyniki zostaną przesłane do Warszawy. Taki mechanizm jest wynikiem formuły udzielenia międzynarodowej pomocy prawnej.

 

Źródło: rmf24.pl

MA


DATA: 2019-10-28 07:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Stas57 - i na portalu Pch24 nie brakuje POkemonów gotowych wykpić tą tragedię narodową, gdzie zginęło tylu przedstawicieli państwa polskiego- czyżby psiarnia Putina ujadała ?
7 miesięcy temu / Lit
 
Nigdy nie wyobrażałem sobie, ążeby śmiercią brata tak pogrywać. Uważałem, że po-wcy kłamią tak to przedstawiając, ale jak widzę, że jak się doszło do władzy, to prawda dla Kaczyńskiego nie jest już taka ważna, a temat odgrzewa się w celu przykrycia innych ważnych spraw np. roszczeń żydowskich ustawy usa 447. Ależ niewyobrażalna perfidia, obłuda i odczłowieczenie polityków.
7 miesięcy temu / Stas57
 
Rok 2050 do Kancelarii Prezydenta RP uroczyscie wprowadzono 4 wory rdzy z rachunkiem o uiszczenie oplaty za przechowywanie wraku.Ten dlugi czas byl konieczny aby suma urosla do pokaznych rozmiarow a cala oparecja byla oplacalna dla pastwa przetrzymujacego.
7 miesięcy temu / Nick
 
Na zlecenie "zagranicznych ekspertów" z USA, to znaczy nic nie będzie wykryte. USA tworzą pozory i chcą zyskać na czasie, w którym muszą nasycić Polskę swoimi wojskami. Nie mogą popełnić "błędu" sowietów, którzy kiedyś zezwolili aby odrodziło się Wojsko Polskie.
7 miesięcy temu / petreus
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.