DZIŚ JEST:   24   CZERWCA   2018 r.

Narodzenie św. Jana Chrzciciela|
XII Niedziela zwykła
Św. Symplicjusza
 
 
 
 

„Polonia Christiana” w sobotę w kioskach!

„Polonia Christiana” w sobotę w kioskach!

Już w sobotę w dobrych sklepach i salonach prasowych pojawi się nowy numer najlepszego ilustrowanego magazynu katolickiego w Polsce - „Polonia Christiana”. Autorzy pisma nie mogli nie odnieść się do najważniejszych wydarzeń ostatnich tygodni – wyboru nowego papieża, ważnych pytań w związku z nowym pontyfikatem oraz triumfu homorewolucji we Francji.


„Tradycyjni” rewolucjoniści marksistowscy budując społeczeństwo komunistyczne karmili masy ideologicznymi sloganami stanowiącymi mieszankę nienawiści do wrogów klasowych i nadziei na lepsze jutro. Współcześni genderrewolucjoniści chcą zmienić społeczeństwo w stado przypadkowo kopulujących ze sobą nawzajem bezrozumnych osobników, kierowanych poprzez zarządzanie już nie emocjami nawet, ale popędami – pisze Piotr Doerre. Z kolei Franciszek L. Ćwik podkreśla, że mimo iż miarą wielkiej siły homolobby jest sukces w postaci legalizacji małżeństwa pederastów i lesbijek wraz z prawem do adopcji dzieci, prawdziwa Francja budzi się i mówi twarde „NIE” homorewolucji. Przypomina przykłady gigantycznych protestów społecznych zupełnie niezauważonych przez demokratyczne władze, w tym przez byłego pierwszego sekretarza francuskiej Partii Socjalistycznej, prezydenta Francoisa Hollande’a.  


O coraz silniejszych naciskach homoseksualnego lobby mówi również w rozmowie z dziennikarzami „PCh” arcybiskup San Francisco - Salvatore Cordileone. Metody działania rewolucji genderowej oraz jej skutki mogą Państwo przybliżyć sobie również dzięki lekturze tekstów „Wolność dyskursu na celowniku homolobby” i „Homorewizjonizm historyczny”.


Redaktor naczelny „Polonii Christiana” Sławomir Skiba, w tekście „Pieriestrojka w Kościele?” stawia niezadane do tej pory pytania o nowy pontyfikat. Przestrzega zwolenników reformowania Kościoła, którzy po tysiącu siedmiuset latach drogi od katakumb przez Lateran na Watykan pragną odwrócić kierunek owej drogi ze wszystkimi tego konsekwencjami. Tekst ten przeczytać powinien każdy katolik. Nad coraz groźniej brzmiącymi doniesieniami docierającymi do nas z wysokich kręgów Kościelnych zastanawia się również wybitny historyk myśli politycznej – prof. Jacek Bartyzel.


32. numer magazynu „Polonia Christiana” to również zbiór tekstów o „inwazji dziadostwa”. Dosyć łatwo napotkać wciąż działający sprzęt gospodarstwa domowego wyprodukowany np. w latach 80. Wiemy jednak doskonale, że np. pralki wyprodukowane w tym roku będziemy musieli wymienić już za 4-5 lat. To samo dotyczy się innych sprzętów, jak również mebli, ubrań i samochodów. Publicyści „PCh” zastanawiają się dlaczego tak jest – odpowiedzi szukają zarówno u fachowców naprawiających wspomniane produkty, jak i u naukowców. Ze wstrząsającymi wnioskami do jakich dochodzą specjaliści naprawdę warto się zapoznać.

Dodatkowo w „Polonii Christiana” jak zawsze: o obyczajach, korzeniach polskości, historii oraz prawdzie, dobru i pięknie. Zapraszamy od soboty do dobrych sklepów i salonów prasowych!


Dla tych, którzy nie chcą czekać do soboty, mamy propozycję zakupu magazynu już od piątku na stronie ksiegarnia.piotrskarga.pl. Najnowsze wydanie będzie dostępne także do przeglądania online w serwisie epch.poloniachristiana.pl.
DATA: 2013-05-12 08:15
 
Powyższy artykuł w całości został opublikowany w dwumiesięczniku "Polonia Christiana". Magazyn jest dostępny w kioskach, dobrych salonach prasowych oraz na stronie ksiegarnia.piotrskarga.pl.
Tekst można również przeczytać w e-wydaniu na stronie epch.poloniachristiana.pl.
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Szykują się kolejne interesujące wieczory przy pysznej kawie i najlepszym piśmie na polskim rynku prasowym :)
ponad 5 lat temu / luke
 
Bardzo ciekawe i piekne wydania Gratuluje
ponad 5 lat temu / Mg
 
Dzięki wielkie za to wszystko co robicie ! Pojawienie się Waszego pisma na polskim rynku prasowym było czymś wspaniałym. Mam nadzieję że trzymacie się jakoś.. i będziecie nadal wydawać PCH. Marzeniem jest aby przy PCH powstały kiedyś także inne media tv czy radio, w którym każdy Katolik któremu Tradycja Katolicka jest bliska, mógł odnaleźć kącik dla siebie. Kącik gdzie Tak znaczy Tak, gdzie zboczeniec to zboczeniec, a modernista to modernista... Pozdrawiam Was ! Ave Christus Rex !
ponad 5 lat temu / Piotr PX
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.