DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Antykorwin P I S razem z teczową Neo-komuną -KO i lewica odrzucili w głosowaniu kandytaturę Ks Isakowicza-Zalewsnk na członka komisji Sejmowej do spraw pedofili sojusz tronu i ołtarza .M i n JKM głosował za Kandytaturą Ks Isakowicza -Zalewskiego na członka komisji.I kto tu jest tęczowy ??
19 dni temu / Tomasz
 
Chciałabym, aby ktoś zrobił taki sondaż: gdyby można było wybierać między Bosakiem a Biedroniem, to kogo poparliby wyborcy PiS-u? Myślę, że pół na pół, może nawet z przewagą Biedronia. Dlaczego? Nie jest żadną tajemnicą, że elektorat PiS-u to konserwatyści oraz elektorat socjalny, nie trzeba być politologiem, żeby to wiedzieć. Bez konkurencji na prawej stronie PiS nie ma żadnych powodów, aby spełniać oczekiwania konserwatystów, musi jedynie zaspokajać rosnące oczekiwania elektoratu socjalnego, który mógłby odpłynąć do innych partii. Nie rozumiecie, że czas działa na niekorzyść PiS-u, bo nie przekonują młodego pokolenia i bez Konfederacji za kilka, może 10 lat będziemy mieć rządy typowo lewicowe. To faktycznie jest powód do krytyki, że głosują na nich nawet osoby centrowe światopoglądowo?
20 dni temu / BP
 
agentura rosyjska chce szkodzić polsce
21 dni temu / ed
 
Mój komentarz był do @Krakusik. Nadal go nie ma. Pojawił się tylko mój monit.
21 dni temu / Elżbieta
 
Szanowna Redakcjo, nie widzę mojego komentarza.
21 dni temu / Elżbieta
 
Patrzymy na czyny. Duda niczym nie różni się od Trzaskowskiego.
21 dni temu / figiel
 
@tr I Konfederacja również nic nie zrobi, skoro połowa ludzi na nią głosujących czemu dał przecież wyraz jeszcze przed drugą turą jeden z jej członków w wywiadzie radiowym i okazuje się, że podobnie myśli połowa sympatyków tego ugrupowania nie ma żadnego kłopotu z oddaniem głosu na Trzaskowskiego. To oznacza tylko tyle, że ten twór nie opiera się na spójnej idei, a już z pewnością nie jest to idea chrześcijańska. Nie wiem też, czemu ktoś tu nazwał osoby, które nie popierają tej partii trolami. To jest katolicki portal, a nie partyjna broszura i czytają go również osoby, które po namyśle i modlitwie zdecydowały się oddać swój głos właśnie na PiS nawet zdając sobie sprawę z licznych słabości tej partii, o których dobrze wiemy, gdyż wielokrotnie była mowa o jej opieszałości we wprowadzaniu katolickich postulatów. Jednak w obliczu zastępu Hunów u drzwi,gdyby nie oni, mielibyśmy powtórkę z Holandii i Irlandii, gdyż oni nie będą mieć żadnych skrupułów, gdyby przejęli w
21 dni temu / j. s.
 
Konfederacja to partia kochająca mamonę. Wypowiedz Bosaka po wyborach skandaliczna. Oni chcą rozliczać? Skandal. Niech idą do TARZASKA tam jest ich linia partyjna..tęczowa.
21 dni temu / Antykorwin
 
może chociaż to puścicie - żałosne!
21 dni temu / ks.Bogdan
 
@nici Jestem realistą, a ty to traktujesz jako ideologię. Próbujesz ratować swoją wiarę w Konfederacj. Już napisałem, że jeżeli nie chcieli wskazywać kandydata, to powinni byli pokazać dekalog Konfederacji. A tak zostawili ludzi zagubionych. Tak się nie robi i wielu naiwnych poszło głosować na przeciwników Dudy.
21 dni temu / Krakusik
 
Jakoś system nie przeszkadzał panu założycielowi Mikke, gdy rozwalał rząd Olszewskiego. I taki teraz będzie groził paluszkiem? Proszę się najpierw samemu rozliczyć a jeszcze lepiej -zlustrować!
21 dni temu / Arek
 
Zużytą to zdaje się być konfederacja
21 dni temu / Krzysztof Sciep
 
[email protected] Wyluzuj, bo ci żyłka pęknie, jak brak argumentów, to się wyzyw ludzi od trolli i obraża? Postawa typowa dla betonu partyjnego.
22 dni temu / Paulus
 
Chcesz poznać wartość parti zobacz co zrbiła dla ratowania zabijanych nienarodzonych dzieci!
22 dni temu / Test jakości p
 
Widać PIS-owskie trolle tu się zbiegły, aby zaatakować Konfederację za to, że nie poparła ani PIS, ani PO. I skąd niektórzy wiedzą, że połowa Konfederacji poparła Trzaskowskiego? z kłamliwych doniesień TVP info? Oj naiwność, naiwność. PIS zrobi WSZYSTKO, by przedstawić społeczeństwu negatywny obraz Konfederacji, bo Konfederacja jest największym zagrożeniem dla PIS-u i trzeba ją zniszczyć. Rozumiecie?
22 dni temu / nicki
 
DNA to kłamliwy pisowski troll
22 dni temu / Tomasz
 
JA Kłamliwy neo-sanacyjny trollu co łączy elektorat pisowski to zamiłowanie do kłamliwej propagandy "Kłamstwo powtórzone wiele razy staje się prawdą j Gebels .
22 dni temu / Tomasz
 
ludzie, czy wyście potracili rozum? Dlaczego nagle wysyp komentarzy wrogich Konfederacji? w ostatecznej walce o fotel prezydencki stanęli kandydaci PIS i PO, a wy walicie w Konfederację, bo tego poparła, albo drugiego poparła. Konfederacja nie poparła żadnego kandydata, bo żaden nie jest wiarygodny. Kandydat PIS-u nie zrobił nic dla zatrzymania marszów LGBT, dla wypowiedzania konwencji stambulskiej, dla zatrzymania roszczeń 447, dla śledztwa smoleńskiego, rozliczenia malwersacji, itp. więc jak można pisać, że należało poprzeć Dudę? Dla PIS-u Polska jest dużo mniej warta, niż dla Konfederacji.
22 dni temu / tr
 
Cóż łączy zatem ludzi w Konfederacji? Bożek pieniądz! Jeśli połowa głosuje na bezbożne postulaty Trzaskowskiego i nie widzi w tym żadnego problemu, legenda o konserwatywnym charakterze tego tworu właśnie upadła. Bogu dzięki, że nie udało im się zwieść więcej ludzi i że Opatrzność nad nami czuwa, skoro wygrał Pan Prezydent Andrzej Duda. A Ci? Jakie mają prawo do rozliczania kogokolwiek, skoro pół swoich głosów oddali Trzaskowskiemu? Niech lepiej siedzą cicho.
22 dni temu / j.s.
 
A moje mają jak najbardziej
22 dni temu / @Karina
 
Ksiądz z Grzechyni też popiera Andrzeja Dudę i na niego głosował.
22 dni temu / Alan
 
Maria- całkowicie się z Tobą zgadzam. Konfederacja odkryła swoją prawdziwą twarz i pokazała ile ją naprawdę obchodzi Polska. Jak można było nie udzielić poparcia dla Andrzeja Dudy podczas gdy wróg stał u bram Polski. Sama modliłam się i prosiłam Boga aby Andrzej Duda wygrał. Ludziom żywcem odjęło rozum i to co jednemu. W kółko piszą, że PIS to zło, czy, że PIS PO to samo zło. Jakie PIS to zło? Czy wyście ludzie pogłupieli do reszty? PIS to nie jest żadne zło. Jak na razie to najlepsza Partia jaka w Polsce rządzi od czasów Transformacji ustrojowej. Andrzej Duda jest zdecydowanie najlepszym Prezydentem od 1989 roku. Więc jak możecie pisać bzdury, że to zło? Zła to wy jeszcze na oczy nie widzieliście. Jedźcie na Zachód i zobaczcie jak wygląda zło. Niestety ale zło w postaci Kontrkandydata Andrzeja Dudy stało już u bram Polski. Wierzę, że tylko Opatrzność Boża i mądrość ludzi, którzy głosowali za AD nas uchroniła. Konfederacja do śmietnika. Nie mają mojego poparcia.
22 dni temu / Karina
 
12 lipca 2020 r. były wybory między Polin a Polen. Dlaczego Konfederacja miała wspierać którąkolwiek opcję?
22 dni temu / emk
 
Nie zostali jedną z nich, więc krytykują partie systemowe. PS. A jakie partie mają być? Okołoorbitalne?
22 dni temu / Chii
 
Dlaczego tak wszyscy teraz pomstują na Konfederację ??? Ja glosowalam na Bosaka i nawet gdyby Konfederaci zachęcali do głosowania na Dudę i tak bym na tego czlowieka nie głosowała na Trzaskowskiego również nie. To już wszyscy zapomnieli jak Pis traktował Konfederację ??
22 dni temu / Karo
 
Konfederacja upomina się o "interes obywatelski ". Żenada. Nabraliście wody w usta i część waszych wyborców głosowała na Trzaskowskiego. To hańba! Panie Braun jestem rozczarowana Pana stanowiskiem. Kto Panu doradzał? Czyżby Korwin-Mikke który całe życie zwodził i do tego w jednej z wypowiedzi, przy obecności Bosaka, obrażał obrzydliwie katolików i Matkę Bożą
22 dni temu / Kasia
 
Konfederacja straciła całkowicie swój wizerunek. Przez swoje milczenie przyzwolili aby syn komunistki Trzaskowski zdobył taką ilość głosów! To skandal.Nie można milczeć
22 dni temu / Polonus
 
@hej - Trzaskowski lepszy? A za nim kto stoi? Wolisz by było tęczowo i bez wartości chrześcijańskich? Nie wiem czy Polin, wiem że Niemcy i Rosja świetnie by tu mieli, bo już to przerabialiśmy. Nie głosowanie i namawianie do tego, to wsparcie Trzaskowskiego. To opowiedzenie się za tym, co on reprezentuje. Tylko dzięki modlitwom wielu i wsparciu patriotów z Marszu Niepodległości, o włos uniknęliśmy tragedii. Co przyniesie przyszłość, nikt nie wie. PAD nie był moim kandydatem, ale gdy stanął w szranki z R.T., nie miałam wątpliwości, po której stronie się opowiedzieć. Polska jest najważniejsza, Polska z chrześcijańskimi wartościami! Z resztą, z Bożą pomocą jakoś się uporamy.
22 dni temu / Maria
 
Oczekujecie.., będziecie rozliczać..? Po tym jak zostawiliście Polskę na "róbta co chceta", stawiając znak równości między Kandydatami? Bezczelni!
22 dni temu / Tomek
 
Albo nasza wizja, albo niech się Polska zawali. Oto wizja tzw. Konfederatów. Trudno Bosak nie przeszedł. A wróg stał u bram - silny jak nigdy. Wspierany przez obce siły. Wróg chcący wynarodowić Polaków. Wróg, dla kórego niewinność dziecka jest towarem, a nie wartością największą. I wobec takiego zagrożenia w godzinie próby oni, rzekomo patrioci mówią, to niech sie wali i pali, a my idziemy na piwo. Hańba!
22 dni temu / Marek, Kanada
 
@ Krakusik zobacz choć nie wiem czy zechcesz to zobaczyć jaka nienawiść sączy się z większości komentarzy osób podających się za wyznawców Pis, którzy mają się za jedynych prawych, prawdziwych katolików, wysoce moralnych, nieskalanych i myślących ludzi. Piszą na zamówienie żeby zasiać ferment, pogłębić podziały, skłócić,nastawić wrogo, a jeśli nie są trollami to są zwyczajnie zaślepieni i opętani propagandą. Jak można dla jakiejkolwiek partii doprowadzać do takiej nienawiści...
22 dni temu / Agat
 
Była sobie partia. Dobrze, ze już nie rozwinie skrzydeł. Tacy to są dopiero niebezpieczni. Prawie dałem się zwieść tym konfid? przepraszam, konfederatom.
22 dni temu / magis
 
Konfederacja po wyborach jest dla mnie całkiem zużytym tworem, a szacunek wyborcom okazali głosując po połowie na Dudę i leminga. Tacy z nich patrioci i katolicy. ze wstydu powinni spłonąć!! I odejść natychmiast w niebyt.
22 dni temu / mike
 
@@@@ Maria wyhamuj i nie obrazaj nas,o co ci chodzi zamiast Polen mamy Polin i jest ok,o to chodzilo.....? A wiesz jacy to osobnicy w ciemnych garniturach stoja za tzw rzadzacymi,warto poczytac,poszperac tu i tam,hm ....
22 dni temu / hej
 
@konfederate Wybacz, ale oficjalne dane mówią o 50 procentach. Konfederacja zrobiła źle, nie mówiąc jakie wartości reprezentuje konkretnie... Ludzie mogliby się określić, a tak czarna dziura i nic tego nie zmieni...
22 dni temu / Krakusik
 
W pierwszej turze miałam głosować na K.Bosaka. Dobrze, że tego nie zrobiłam, bo teraz nie mogłabym spojrzeć w lustro. Liderzy Konfederacji - właśnie pokazaliście swoje prawdziwe oblicze - wstyd. I nadal ta buta i pycha, skończycie jak palkociarnia. Rota Niepodległości i Pan Bakiewicz pokazali klasę i patriotyzm, uczcie się od nich!
22 dni temu / Maria
 
Brawo Konfederacja,jestem z wami i bede dalej was popierala.Do Agat-masz calkowicie racje,wysypalo sie tu co nieco trolli,no coz,maja problemy,jak widac z emocjami i ze zrozumieniem tego co mowi chociazby Grzegorz Braun. Pozdrawiam cie Agat.
22 dni temu / hej
 
Konfederacja nie wsparła sodomitów, to są fałszywe medialnie kreowane przekazy, mające na celu rozbicie struktury partii, ale niewątpliwie jakiś tam niewielki procent głosował na Trzaskowskiego i powinno się ich rozliczyć, bo na komunizm Trzaskowskiego nie ma w Konfederacji miejsca i lepiej niech tacy idą do partii TVN i Hołowni, bo utrata rozumu nie może istnieć w Konfederacji, gdzie przekaz jest jasny i czytelny
22 dni temu / konfederate
 
@Agat O jakich trolach piszesz? Jeżeli są bez wyrazistości w sprawach istotnych i niezdecydowani, co jest ich ideałem, to wszystko jest w porządku?
22 dni temu / Krakusik
 
Zrobiliście nas na szaro..Już nigdy Konfederacji...to wstyd popierać tęczowego..oszukaliście nas
22 dni temu / Juzniekonwirowi
 
Czy określenie GLUTY jest obraźliwe ? Lewacka struktura której celem jest, aby PIS nie miał większości konstytucyjnej w Sejmie
22 dni temu / WojtekP
 
Podział wyborców K.Bosaka zarysował linię pęknięcia starego układu. I na to trzeba patrzeć z optymizmem, nie z dezaprobatą, bo to, że po jednej stronie znaleźli się ludzie z obydwu stron, jest pozytywne - łączy ich coś ponad podziałami. I tylko w przypadku Konfederacji ten podział jest najbardziej wyważony.
22 dni temu / rm
 
popieram Konfederację. Postkomunę lgbt z Po i PiS wyrzucam na śmietnik
22 dni temu / brawo
 
Konfederacja - OCZEKUJE ? To ŻART ? Panowie już sami daliście po-pis. Żenada i kompromitacja. Aż wstyd się przyznać do sympatii dla was. Opisywanie i komentowanie rzeczywistości to nie wszystko, bo w ten spsób też można "grać" na siebie i swoje cele. Potrzeba pracy u podstaw i JEDNOŚCI w chwili ZAGROŻENIA. Kto wspiera sodomitów traci wiarygodność. Tak sie kończą SOJUSZE zawierane z szokującymi ,egoistycznymi liberałami jak p. Korwin. Nie buduje się przyszłości z ludźmi niewiarygodnymi.
22 dni temu / iskierka
 
Potwierdzeniem, że Pis i Po to jedno zło jest wspólna cecha wyznawców obu partii: ogromna i przerażająca nienawiść do wszystkich, którzy nie popierają ich wybrańców, przed którymi oni sami biją pokłony. Ludzie ci są w opętańczym amoku i żadne argumenty, fakty do nich nie przemawiają. W tej chwili nienawiść skierowana jest przeciwko Konfederacji, a dzisiejszy wysyp trolli mówi sam za siebie.
22 dni temu / Agat
 
Jak tak dalej będą stali okrakiem to się Konfederacja rozleci. A szkoda! W konfederacji jest dużo lewaków widocznie i stąd nie można ustalić jednego stanowiska
22 dni temu / Wieś
 
Konfederacja powstała i się wielokrotnie skompromitowała
22 dni temu / DNA
 
Od konfederacji zalatuje tęczowym siarkowodorem
22 dni temu / DNA
 
@Michu Włóż sobie między bajki Twoje przekonanie o prawicowości naszych obecnych władców. Nie chwal Boga za zwycięstwo mniejszego zła, bo w ten sposób bluźnisz przeciw Bogu. Co z konwencją stambulską? Jeśli w ciągu najbliższych pięciu lat PAD zrealizuje autentyczne postulaty prawicowe, to wtedy uwierzę, że miał dobre intencje. Tymczasem ostatnie pięć pokazało, że częściej budował lewą nogę i w ten sposób realizował polityczny pragamtyzm. Cóż jednak spodziewać się po kimś, kto wychował się w Unii Wolności? On wprawdzie z Unii wyszedł, ale Unia z niego nie wyszła. Martwi mnie tylko, że przez kolejne pięć lat będę musiał wysłuchiwać jego bredni, jak to było w ostatnich pięciu latach. Przypomnę tylko słynną "republikę przyjaciół", a ci "przyjaciele" obecnie już nas okradają. Spoglądające z pałacu prezyd. oko jest już przymknięte, podobnie jak całkiem zamknięte oczy ma reszta społeczeństwa głosująca czy to PAD, czy RT. W każdym razie MICHU nie dziękuj Bogu za zło!!
22 dni temu / Anty-Demokrata
 
Wybory mamy poza sobą, to już historia, a harce, jakie będą nadal prowadzić między sobą "wygrani" i "przegrani" nie dotyczą Konfederacji. Konfederacja ma przed sobą dwie niezwykle istotne powinności. Za miesiąc będziemy obchodzić 100 rocznicę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej. Jak długo jeszcze będą zakłamywane lub przemilczane zasługi gen. Tadeusza Jordana Rozwadowskiego? Przebieg bitwy i zwycięstwo, było nade wszystko jego dziełem i skutkiem niezwykłego heroizmu Polskiego Wojska i całego Narodu? Położyć temu kres może tylko Konfederacja. To jest jej najbliższym obowiązkiem. Drugim celem w poczynaniach Konfederacji musi być zdecydowane poparcie działalności pani Głodek i wszystkiego, co się z tym wiąże. Czas już przejść od słów do czynów.
22 dni temu / W-Sawa
 
... Szczęść Boże! Panie Bosak i Braun...
22 dni temu / [email protected]
 
Adam Lipiński w Polsat News po wyborach w 2019 roku powiedział, że ich zamysł przy tworzeniu zjednoczonej prawicy, żeby po prawej stronie nie powstał żaden podmiot, nie udał się. Powstała Konfederacja. Dalej, że cały czas mówił, że powinniśmy się zatrzymać troszeczkę w tej chęci neutralizowania prawej strony, może dlatego wynik w dużych miastach nie był taki jak chcielibyśmy. Myśmy przyjęli to, że dla dobra Polski jest to, żeby nie powstała narodowa, nacjonalistyczna prawica w Polsce. Dopóki istniało Prawo i Sprawiedliwość taka prawica nie powstała ku zadowoleniu wszystkich.
22 dni temu / Elżbieta
 
Remigiusznie rozsiewaj kłamliwej propagandy pisowskiej Pan Grzegorz Brun żadnego kandydata nie poparł .Liderzy Konfderacji nawiali do głosowania zgodnie z własnym sumieniem.A skąd wiesz jak głosowali wyborcy Konfederacji przecież wybory są tajne ?
22 dni temu / Tomasz
 
@kasandra Już samo Wow na początek świadczy, że nie rozumiesz o co chodzi. Nie myśl przez pryzmat politycznej pełnej miski, lecz o sprawie. Podkreślę jeszcze raz... Jeżeli Konfederacja nie przedstawi swojego aksjologicznego dekalogu, to będzie partią bez znaczenia. A wystawienie pana Bosaka na kandydata na urząd prezydencki świadczy wyraźnie, że nie potrafią zdecydować się w jakim kierunku mają iść. Jeżeli chcą być rzeczywistą prawica, to polecam zaznajomienie się z życiorysem Ekwadorskiego Prezydenta XIX wieku Garcia Moreno. Dziś słowa nie wystarczą, aby coś ugrać dla Polski i zwykłych ludzi...
22 dni temu / Krakusik
 
Doskonale prawdziwy tekst
22 dni temu / Bogusz
 
Michu Skąd wiesz jak głosowali wyborcy Konfederracji przecież wybory są tajne.Sama propaganda pisowska uderza kłamliwie w Konfederracje .Tak samo jak tęczowa neo-komuna nazywając Konfederację faszystami.P I S widać chce zniszczyć Klonfederację skoro kłamie na temat tej formacji tęczowa neo-komuna tak samo kłamliwie atakuje Konmfederację ,
22 dni temu / Tomasz
 
Rado Liderów Konfederacji - ach ! - jakże to brzmi, prawda ? - padły konkretne słowa Jacka Wilka i tego wymazać się nie da - poszło w świat. Przysłowiowe do trzech razy sztuka, została ostatnia szansa, z wielką już spoglądam rezerwą. Reasumując - katolikiem jestem - nie głosuję na Trzaskowskiego, tyle z mojej strony.
22 dni temu / tak tylko
 
@Michu Jeśli ktoś działa społecznie, sprawuje władzę, to sprawuje ją z namaszczenia Bożego. I jeśli nadal w Polsce jest bezbożne prawo, to katolik nie może go popierać. Nie może iść na kompromis ze złem. To słowa księdza do posłuchania na YT -NIE MA MNIEJSZEGO ZŁA! Ksiądz masakruje wybory. To, że w Konfederacji część polityków może głosowała na Trzaskowskiego nie ma póki co żadnego przełożenia na ich postulaty dla Polski. Oznacza to, że dogadują się między sobą i przekonują, żeby nie iść tą drogą jako ugrupowanie. Nikt tam z przyjemnością Trzaskowskiego nie popierał. Jeśli już to był to głos przeciw Dudzie. A i tak możemy się tylko domyślać, że tak głosowali, ponieważ oficjalnie nikogo nie poparli. Tak ja to widzę. Jeśli Konfederacja miała swoje 5 minut, to teraz szykuje się znacznie więcej! Cechuje ich bardzo rzetelna ocena sytuacji i są jedynym wiarygodnym ugrupowaniem. Naprzód Polsko!
22 dni temu / Elżbieta
 
Dla mnie Konfa przegrała. Głosowałem na nich jesienią, głosowałem na KB teraz, ale przez 2 tygodnie mając tyle atutów nie załatwili realizacji swojego programu, a do tego równo atakowali PAD i RT. Sorry, ale RT to totalny lewar, więc traktowanie go na równi z PAD to aberracja. Konfederacja się skończyła. Teraz to dla mnie nowy Ruch Palikota. Sorry panie Bosak, sorry panie Winnicki, wiem że Wy mieliście w tej sprawie bardziej rozsądne spojrzenie, ale weszliście w koalicję z liberałami więc ogólny obraz działań Konfederatów rzutuje też na Was. A tak w ogóle, to zna ktoś jakieś wypowiedzi Grzegorza Brauna przed II turą? Czy on też milczał, gdy byliśmy o włos od tęczowej prezydentury RT?
22 dni temu / M
 
Oni nawet w teorii nie mogą trzymać się swoich poglądów a narzekają na PiS że nic nie rabi stanowczo w kierunku światopoglądowym. Połowa Konfederacja głosuje za bluznietcsmi dwiacjami zabijaniem
22 dni temu / Bh
 
Liderzy konfederacji mieli swoje 5 minut i wyszła z tego żenada. Połowa wyborców poparła skrajnie lewackiego w poglądach TrAskowskiego, który popiera aborcję na życzenie! Ideowość tej formacji można włożyć między bajki. Chcieli coś ugrać, a strzelili samobója. Tylko narodowe skrzydło skupione wokół Marszu Niepodległości zachowało się przyzwoicie. Chwała Bogu wygrał Andrzej Duda. Więcej jest w Polsce patriotów. Tak przewidywałem i cieszę się z tego.
22 dni temu / Michu.
 
Wow, ilu trolli się zgłosiło! Super!
22 dni temu / Kasandra
 
Jest dobrze. Na Trzaskowskiego nigdy.
22 dni temu / Autor
 
Konfederacja powinna skorzystać z okazji do siedzenia cicho ,po tym wszystkim po prostu.Teczowi patrioci.
22 dni temu / Krzysztof Sciep
 
Was również rozliczą.
22 dni temu / Piotr
 
Zużyta to jest wasza śmieszna partyjka, której połowa wyborców głosowała przeciw Polsce.
22 dni temu / Bondaree
 
Zasada Machiavelli'ego, że cel uświęca środki jest nie do pogodzenia z katolicyzmem. W gruncie rzeczy jest to zasada satanistyczna. I tutaj obnażona została /niewiedza/ Konfederacji i jej wyborców. Skoro połowa wyborców tej partii dała się zachęcić do głosowania na RT to jest to dowód, że partia ta nie ma wiele wspólnego z prawdą, wiarą i nauką naszego Kościoła. Wierzący wyborcy RT są w stanie grzech ciężkiego.
22 dni temu / magis
 
Konfederacja okazała się kolejnym klubem karierowiczów. Połowa tych gości glosuje na tęczowego, niemieckiego oszusta!????????. Skończycie jak Palikot i Petru.
22 dni temu / Lyr123
 
Ok. Na ten moment macie mój głos. Zróbcie jedno na początek. Wnieście o zniesienie vatu od dobroczynnych smsów dla chorych dzieci, powodzian itp
22 dni temu / Kasandra
 
Panie Bosak - nie dostanie Pan nigdy mojego głosu. Jak można było nie poprzeć Andrzeja Dudy i doprowadzić do tego, że Trzaskowski niemalże wygrał. To nie jest Boże ani Katolickie stanowisko. Konfederacja jest dla mnie stracona.
22 dni temu / Remigiusz
 
Kolejna wypowiedź Konfederacj, która nie zasługuje na szacunek. W sprawie obrony nienarodzonych Konfederacja dała ciała. Mówią o jakiejś ciężkiej pracy, a nie potrafią zająć się sprawami najważniejszymi. Zależy im na słupkach poparcia podobnie jak innym ugrupowaniom. Potraktowanie pani Godek wystawia im bardzo fatalną wizytówkę.
22 dni temu / Krakusik
 
Nie poparliście w drugiej turze nikogo więc rozliczanie samych siebie
22 dni temu / Jarek7311
 
Ta kłamliwa propaganda z medeiow związanych z p i s Mediów związanych z neo-marksistami nie pomogła zniszczyć Konfederacji Mam nadzieje że PAD wraz z P I S zrealizują postulaty obiecane w kampanii wyborczej .
22 dni temu / Tomasz
 
Dlaczego tylu zwolennikow Konfederacji zagłosowało na Trzaskowskiego?? Rozumiem nieważny głos, rozumiem na Dudę ale Trzaskowski?????
22 dni temu / rrr
 
Niestety miliony zabetonowanych Polaków chce anihilacji tych którzy są po drugiej stronie. A teraz po wyborach podnosi łeb trybalizm wyrażony w noszeniu kagańca.
22 dni temu / Gość
 
Po co tak kłamać?
22 dni temu / Mku
 
Wy rozliczcie najpierw siebie! Zawiedliście wielu wyborców - Polaków. Teraz wiem z kim mam do czynienia. Hańba!
22 dni temu / magis
 
Jedyna słuszna partia a jej ludzie to prawdziwi Polacy. Wystarczy śledzić pracę Pana Brauna w komisjach sejmowych, a oczy otwierają się trochę szerzej .Pozdrawiam myślących!
22 dni temu / Daniel
 
Wszystkich Państwa cieszących się z tego, że wreszcie jest nadzieja na zmianę,na brak dysonansu poznawczego przy konfrontacji z rzeczywistością tego co mówią i robią politycy zachęcam: spotkajmy się w Klubach Konfederacji!
22 dni temu / Elżbieta
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.