DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

„Polityka partii systemowych jest już całkowicie zużyta”. Powyborcze stanowisko Konfederacji

„Polityka partii systemowych jest już całkowicie zużyta”. Powyborcze stanowisko Konfederacji
źródło: Facebook / KONFEDERACJA 2019

„Oczekujemy, że prezydent elekt zadba o stabilność państwa i będzie godnie je reprezentował. Zwycięzcę wyborów będziemy rozliczać ze złożonych obietnic i deklaracji przedstawianych w kampanii wyborczej” – czytamy w oświadczeniu Rady Liderów Konfederacji.

 

W oświadczeniu wydanym po zakończeniu ciszy wyborczej Konfederacja przypomina, że nie popierała żadnego z kandydatów startujących w drugiej turze, bo „żaden z nich na to nie zasłużył”.

 

 

 

„Ostatnie dwa tygodnie tylko utwierdziły wszystkich nas w przekonaniu, że polityka partii systemowych jest już całkowicie zużyta, opiera się na pustych hasłach, pozorowanych działaniach i cynicznych zagrywkach” – czytamy we wpisie zamieszczonym na Facebooku tego ugrupowania.

 

Konfederacja przekonuje, że jej wizja prowadzenia polityki to „ciężka, merytoryczna praca, wsłuchiwanie się w głos obywateli i okazywanie szacunku wyborcom”. Ugrupowanie zapowiada, że nigdy nie zejdzie z drogi upominania się o „interes obywatelski”.

 

„Bądźcie z nami, teraz nadchodzi czas długiej i wytężonej pracy, rozwijania naszego ideowego środowiska, by dalej rosło w siłę! Wspólnie przełamiemy szkodliwy duopoli POPiS-u i naprawimy nasze państwo!” – napisano.

 

Rada Liderów Konfederacji dziękuje też wszystkim działaczom i sympatykom Krzysztofa Bosaka „za wielki wysiłek promocji naszych postulatów i naszego kandydata”.

 

Źródło: Facebook

TK


DATA: 2020-07-13 08:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Antykorwin P I S razem z teczową Neo-komuną -KO i lewica odrzucili w głosowaniu kandytaturę Ks Isakowicza-Zalewsnk na członka komisji Sejmowej do spraw pedofili sojusz tronu i ołtarza .M i n JKM głosował za Kandytaturą Ks Isakowicza -Zalewskiego na członka komisji.I kto tu jest tęczowy ??
4 miesiące temu / Tomasz
 
Chciałabym, aby ktoś zrobił taki sondaż: gdyby można było wybierać między Bosakiem a Biedroniem, to kogo poparliby wyborcy PiS-u? Myślę, że pół na pół, może nawet z przewagą Biedronia. Dlaczego? Nie jest żadną tajemnicą, że elektorat PiS-u to konserwatyści oraz elektorat socjalny, nie trzeba być politologiem, żeby to wiedzieć. Bez konkurencji na prawej stronie PiS nie ma żadnych powodów, aby spełniać oczekiwania konserwatystów, musi jedynie zaspokajać rosnące oczekiwania elektoratu socjalnego, który mógłby odpłynąć do innych partii. Nie rozumiecie, że czas działa na niekorzyść PiS-u, bo nie przekonują młodego pokolenia i bez Konfederacji za kilka, może 10 lat będziemy mieć rządy typowo lewicowe. To faktycznie jest powód do krytyki, że głosują na nich nawet osoby centrowe światopoglądowo?
4 miesiące temu / BP
 
agentura rosyjska chce szkodzić polsce
4 miesiące temu / ed
 
Mój komentarz był do @Krakusik. Nadal go nie ma. Pojawił się tylko mój monit.
4 miesiące temu / Elżbieta
 
Szanowna Redakcjo, nie widzę mojego komentarza.
4 miesiące temu / Elżbieta
 
Patrzymy na czyny. Duda niczym nie różni się od Trzaskowskiego.
4 miesiące temu / figiel
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.