DZIŚ JEST:   14   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Małgorzaty Marii Alacoque
Bł. Radzima Gaudentego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dyplom politologa to musiałeś kupić za sowitą opłatą, skoro nawet nie znasz podstaw matematyki i nie wiesz że kilkaset tysięcy Polaków jest mniejszą liczbą od kilku milionów Polaków. A argumentując analogicznie do ciebie: ja z obowiązku Polaka i katolika dzielę się przemyśleniami, żeś lewak, antyPolak, antykatolik i prohomoś, bo dla katolika, Polaka i nie-dewianta, Nowoczesna i Razem to jedno wielkie zło.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
Oczywiście, że przez 50 lat zginęło więcej Polaków z rąk Sowietów i ich "polskich" sługusów. Co to w ogóle za pytanie? Nie słyszał Kolega o stanie wojennym, gdzie czołgi rozbijały barykady na Śląsku, strzelano do ludzi w Trójmieście, rozjeżdżano milicyjnymi Starami? O poznańskim czerwcu 1956, gdy to bezbronnych ludzi rozjeżdżano czołgami? O marcu 1968, kiedy wyjątkowo nie było zbyt wielu ofiar, a te, które można było zabić, przegoniono z Polski? Nie słyszał? O stalinowskim terrorze też nie słyszał, kiedy to łapano wierne Polsce elity, także polityczne, wywożono do Moskwy i urządzano wyreżyserowane procesy sądowe kończone karą śmierci? Niebywałe! Nie ma co "gdybać". O homoliberałach napisałem z obowiązku, jako że jestem politologiem i podzieliłem się przemyśleniami. Zresztą, lepiej, gdy homoś głosuje na wolnorynkową .N, niż na socjalistyczne Razem, prawda?
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Stosujesz typową dla lewaków manipulację, nazywając podawanie suchych faktów "obroną". Kto wymordował więcej Polaków w latach 1939-1989: sowieci czy niemieccy naziści? Faktem jest też że gdyby Hitler nie zaatakował Polski, byłaby ona w stanie zapobiec/oprzeć się sowieckiej agresji, a więc część spośród ofiar sowietów jest skutkiem agresji Hitlera. Faktem jest też że twoi ukochani niemieccy naziści 1.IX.1939 rozpoczęli działania zbrojne mające rozplenić plagę nazizmu na całym świecie, a nie tylko w Polsce, czyli rozpoczęli wojnę światową. A skoro "wskazujesz" coś homoliberałom, to niby czym to się różni od bratania? Przecież "dobrych rad" udziela się ideologicznym przyjaciołom, a nie wrogom. Z kolei, jeśli piejesz na tym forum peany na cześć zbrodni nazistowskich Niemiec na Polakach, motywując je "szlachetnymi pobudkami", a myślisz że kogokolwiek nabierzesz że robisz to jako rzekomy polski patriota, to naiwny jesteś. Bo polscy patrioci nie są kompletnymi idiotami.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
Jeśli twierdzisz, że to Hitler był większym zbrodniarzem i że to on wywołał wojnę światową (podkreślam, że chodzi o światową, bo że wojna z Polską rozpoczęła się 1 września, to oczywiste), a nie Stalin 16 dni później, znaczy, że bronisz czerwonego terrorysty. To samo robili komuniści; za Katyń też obarczali Niemców i co? Nie proponuję bratania się z homoliberałami, jedynie wskazuję, że jest to rewolucja na polskiej scenie politycznej, gdyż homobiznesowe "elity" teraz mają na kogo głosować (tylko lewactwo antykapitalistyczne mieli do wyboru do tej pory). Nie jestem niemieckim patriotą - coś Ci się pomyliło. Gdyby było tak jak piszesz, popierałbym bratanie się z Niemcami w czasie I wojny światowej (jak Piłsudski), natomiast sądzę, że dobrze robiła ND tworząc np. Legion Puławski walczący po stronie Rosji oraz rozbijając razem z carską policją PPS-owskie niepodległościowe manifestacje lewaków.
ponad 3 lata temu / Wolnościowec
 
Śmiejąc się z hipokryzji i wmawiania, kolejny raz śmiejesz się z siebie samego. Przecież to ty kłamliwie wmawiasz że "wybielam Stalina" i "nienawidzę żydostwa". To ty w tym wątku proponujesz antykatolickie bratanie się z ideologami sodomitów, stawiając tym samym walkę o wolność gospodarczą ponad walkę o respektowanie Prawa Bożego. To ty cały czas popierasz mechanizm komunistycznego złodziejstwa i tak samo go usprawiedliwiasz jak komunistyczni złodzieje. Widać jak zasmakowałeś w obłudzie. Wiem że jesteś nie jedynym hipokrytą na świecie, nie musisz przytaczać przykładów obłudy innych znanych osób. Gdybyś naprawdę czuł, jako patriota niemiecki, że to jest twój moralny obowiązek by zrekompensować polskim elitom majątki - pokazałbyś to czynem, sprzedając swój majątek i przekazując go tym ograbionym. A że tego nadal nie zrobiłeś, jest kolejnym dowodem na twoją bolszewicką hipokryzję - bo oni też chcieli rekompensować, ale kosztem innych, sami nie ponosząc ciężarów.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
Akurat ONR-owcy nie wyrażali się o terrorystycznej ideologii źle, tylko o tzw. ludziach, przybyszach z arabskiego Wschodu. Przepraszam, jakiej ewangelizacji? Tę hipokryzję i wmawianie, że np. popieram homoliberałów i jestem komunistą, nazywasz ewangelizacją? Uśmiałem się. Nic z tych rzeczy - tak jak Stanisław Michalkiewicz uważa, że likwidując ZUS należy wprowadzić podatek w celu pokrycia wydatków na emerytury ludzi, którym się ona jeszcze będzie należeć (weszli do systemu przed likwidacją ZUS-u), tak i ja wyjątkowo jestem za podatkiem na rzecz okradzionych przez komunizm. To nie złodziejstwo, a nasz moralny obowiązek jako narodu polskiego wobec dumy naszego narodu, czyli elit niegdyś posiadających ogromne majątki. Od siebie dodam, że taki podatek w największym stopniu powinni płacić politycy, którzy nie zrobili porządku (wszyscy) oraz uboga hołota, która przez 45 lat korzystała z socjalizmu kosztem okradzionych elit. No, ale to tylko moje osobiste zdanie.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Nie znoszę talmudycznej hipokryzji, a nie Żydów. Gdybyś miał choć odrobinę wiedzy o katolicyzmie, wiedziałbyś że katolik ma nienawidzić grzechu, a kochać grzesznika. Na tej zasadzie przekleństwa wobec terroryzmu (a nie terrorystów) są jak najbardziej katolickie. Zgadza się, Pan Bóg nie nabierze się na twoją hipokryzję. Ze wszystkich antykatolickich poglądów, w tym bratania się z sodomicką ideologią, będziesz Mu się tłumaczył. Szkody poszkodowanym MOGĘ zrekompensować w ramach DOBROWOLNEJ zbiórki narodowej, ale nie w ramach PRZYMUSOWEGO poddania się bolszewickiemu złodziejstwu które proponujesz. Zresztą, pomału wyczuwasz w jakie g. wdepnąłeś, bo teraz już piszesz o NARODOWEJ ZBIÓRCE, a wcześniej pisałeś o OBOWIĄZKOWYM PODATKU. Przynajmniej w tym okazujesz pozytywny efekt ewangelizacji. Może jeszcze trochę ostrych słów prawdy, a zrozumiesz resztę swoich błędów.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
@do Wolnościowiec: Talmudyczną, czyli żydowską, czyli jednak nie znosisz Żydów, ale żeby nie było, nazywasz ich talmudycznymi ideologami? Sprytne jak ks. Kneblewski, który mówi o mowie miłości w wykonaniu ONR, gdy ci wykrzykują przekleństwa kierowane w stronę terrorystów. Ja nie wiem, czy Pan Bóg nabierze się na taki numer, że to nie nienawiść do terrorystów, tylko miłość do ojczyzny - bo jedno z drugim powiązane tak jak u Ciebie. Do tego piszesz, że szanujesz elity i współczujesz okradzionym przez komunizm, którego podobno nienawidzisz jak na porządnego prawego człowieka przystało, ale szkody spowodowanej przez komunistyczną Polskę nie zrekompensujesz dorzucając grosz do narodowej zbiórki gładzącej grzechy komunizmu. Czyli obłuda z Twojej strony, bo albo nie masz nic do komunizmu, albo masz to gdzieś, bo to nie Twój interes i nie pomożesz pokrzywdzonym nawet złamanym groszem. Obłuda i hipokryzja. Wmawiaj sobie, żeś antykomunista -> nie stawiaj oporu lewactwu.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Jak przystało na lewaka i talmudyczną ideologię zakłamania, kłamiesz bez podania dowodów. Nigdzie nie wybielam. Zgadza się że twoje umiłowane nazistowskie Niemcy mordowały Polaków, a to że wymordowały ich w kilka lat więcej niż bolszewicy w kilkadziesiąt, to są suche fakty, a nie "wybielanie". Oczywiście że Niemcy są winne wybuchu wojny światowej 1.IX.1939, jak byś nie usiłował przekręcać faktów. Nie oskarżam kapitalizmu, lecz twoje propozycje okradania niewinnych, dokładnie takie jak twoich innych idoli - bolszewików wobec polskich elit. Kłamiesz że nienawidzę Żydów, bo żaden katolik Żydów nie nienawidzi, to jest kolejna wasza antykatolicka lewacka propaganda. A odpowiedź jest prosta: hipokrytą jest ten kto UDAJE Polaka, a zachwala antypolskie podstawy Niemców, także UDAJE antykomunistę, a głosi komunistyczny rabunek, także UDAJE katolika, a "szlachetnym" nazywa agresję i mord na milionach ludzi oraz chce bratać się z zadeklarowanymi sodomitami. Czyli TY.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
@do Wolnościowiec: Wybielasz, wybielasz. Ciągle podkreślasz, że to Niemcy mordowali Polaków, że zamordowali ich więcej i wychodzi też z tego, że niczym ciężkim w porównaniu z 5-letnią okupacją nazistowską była 45-letnia okupacja sowiecka. Do tego winisz Niemców za wybuch wojny, co sugeruje, że napaść sowiecka z 17.09.1939 była lokalnym konfliktem, a nie aktem wojny uderzającym w cały świat i rozpoczynającym faktycznie wojnę światową. Do tego nagle oskarżasz kapitalizm o bycie żydowską ideologią, chociaż to żydzi stanowili ponad połowę kadry w partiach komunistycznych i ignorujesz to zupełnie. Tak jak fakt, że Niemcy oczyścili polskie ziemie z żydostwa, którego nienawidzisz i nawet za to nie podziękujesz niemieckim patriotom. Bo ja tam do żydów nic nie mam. "Protokoły Mędrców Syjonu" to blef i wiadomo to od 100 lat. Jednak posługują się nim chętnie antysemici tak jak robił to, uwaga, Adolf Hitler! On też ciągle o żydowskim spisku powtarzał. I kto tu jest hipokrytą?
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Niby kiedy wybielałem Stalina i sowietów? Zawsze twierdziłem że hitlerowski nazizm i stalinowski komunizm to demoniczne, zbrodnicze systemy. Za to właśnie ty zachwalasz idee Hitlera, nazywając je szlachetnymi. Jeśli chcesz się za wszelką cenę odgryźć, bo nie podoba ci się powiedziana prosto w oczy prawda, to też posługuj się prawdą, a nie żydowską ideologią zakłamania. Ja nie okradam innych i nie proponuję okradania innych. To ty proponujesz PRZYMUS opłaty stosowanej na NIEWINNYCH ludziach, czyli proponujesz okradanie niewinnych. Dokładnie tak samo jak to proponujesz, czynili bolszewicy wobec tych których nazywali "kułakami", przymusowo zabierając im majątki i usprawiedliwiając rabunek tym że ich majątki były efektem "okradzenia przez nieludzki system". A w tym wątku dodatkowo proponujesz antykatolickie bratanie się z ideologami sodomitów, stawiając tym samym walkę o wolność gospodarczą ponad walkę o respektowanie Prawa Bożego. A o Biblii nie masz bladego pojęcia.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
@do Wolnościowiec: Coś Ci się pomyliło - żydowska ideologia to nie kapitalizm, lecz komunizm (żydokomuna). Kapitalizm jest prawicową receptą na gospodarkę, socjalizm - wiadomo, lewactwo i w tym żydokomuna. Chcesz postępować moralnie i nie okradać innych, a okradzionym przez nieludzki system komunistyczny zadość uczynić - bądź wolnorynkowcem, kapitalistą. Tak jak zachęca Biblia. Przestań wybielać Stalina i jego Sowiecki Sojusz, który wyrządził największą w historii Polski krzywdę i wymordował masę ludzi z naciskiem na elity naszego narodu.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Twoje peany na cześć nazizmu widzę tam gdzie co chwilę zachwalasz lewaka Hitlera i określasz wymordowanie milionów Polaków, z jego przyczyny, jako motywowane "szlachetnymi pobudkami". Tak, to co robisz na tym forum, to jest propaganda nazistowska. Oczywiście między innymi, bo przecież także siejesz propagandę bolszewickiego złodziejstwa na niewinnych ludziach i propagandę antykatolicyzmu. Tę ostatnią akurat dobrze widać w tym wątku, bo zachwalasz współpracę z ideologami sodomitów w imię wolnego rynku, stawiając tym samym walkę o wolność gospodarczą ponad walkę o respektowanie Prawa Bożego.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
@do Wolnościowiec: Gdzie widzisz peany na cześć nazistowskich Niemiec? Przedstawianie faktów historycznych, w których najzacieklej przeciw komunizmowi oprócz naszych narodowców walczył m.in. Wehrmacht uważasz za propagandę nazistowską? I mylisz się - do pewnego czasu Hitler współpracował z narodowo-konserwatywną Niemiecką Narodową Partią Ludową (i odwrotnie - DNVP z NSDAP), gdyż prawica zawsze się ze sobą dogada (patrz Front Harzburski). Tyle że Adolf zapragnął władzy całkowitej i likwidacji demokracji, więc zdelegalizował wszystkie partie. Antydemokraci przeczuwając co się szykuje, sami się rozwiązali (DNVP). To lewica i lewactwo (SPD i KPD) bezkompromisowo zwalczały demokratycznie wybraną władzę w 1933 r. oraz wcześniej na ulicach. Tacy z lewicy demokraci szanujący wybór narodu.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Wiem co to jest konserwatyzm, dlatego wiem że konserwatystą nie jest ktoś kto wielokrotnie pieje peany na cześć nazistowskich Niemiec, kto nazywa zbrodniarzy UPA "bohaterami" i kto głosi konieczność okradania niewinnych ludzi. A skoro ten ktoś jawnie głosi takie anty-konserwatywne poglądy i wcale się tego nie wstydzi, to nie dziwi też że popiera lobby LGBT w imię wolnego rynku. Dla tego rodzaju ludzi przecież żaden pieniądz nie śmierdzi.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
Poza tym jestem politologiem, więc niewtajemniczonym tłumaczę ukryty przekaz polityka, który może wstrzelić się w niszę. Jak napisałem, do tej pory homowyborcy byli skazani na skrajną lewicę - nawet na centrolewicę, poza Zielonymi, nie mogli liczyć. Od teraz np. homoprzedsiębiorcy mogą bez obaw o swoją homotożsamość wesprzeć antysocjalistyczną centrową .Nowoczesną. Taka ciekawostka: brytyjski KORWiN, czyli UKIP, a także holenderski ich odpowiednik. mimo swego konserwatyzmu wspierają homosiły. Nie wiem dlaczego - być może chodzi o walkę z eurokomuną, ale nie jestem pewien, więc nie można tego ani chwalić, ani krytykować.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
@do Wolnościowiec: Wiesz, co to jest konserwatyzm? W innym wątku o nim pisałem. Więc albo jesteś złośliwy (co nie jest katolickie), albo nie znasz tego pojęcia jak większość Polaków.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Im bardziej będą podkreślać swój homoseksualizm lub okazywać akceptację, tym większe będą mieć poparcie żydostwa i zakamuflowanych komunistów u władzy. Dlatego to robią, niekoniecznie są homo.
ponad 3 lata temu / trzeba jakoś się sprzedać
 
No proszę, czyli popierasz też LGBT? Zaprzedasz się homosiom w imię wolnego rynku?
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
Po co to zrobił? Dla partii! Do tej pory homoskłonnościami chwalili się lewacy z antykapitalistycznych opcji skrajnie socjalistycznych i komunistycznych. Teraz wychodzi pan Rabiej i emituje ukryty przekaz: "hej, LGBT-owcy, macie dość socjalistycznej propagandy homolewactwa? Wspierajcie nas, antysocjalistów i liberałów, którzy nigdy się nie zgodzą z postulatami nacjonalizacji i uspołeczniania w gospodarce; razem walczmy o wolność osobistą i wolny rynek!". Po to to wszystko. W końcu LGBT może głosować nie tylko na skrajną lewicę (na lewo od SLD, bo i SLD nie "przytuliło" homosiów).
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.