DZIŚ JEST:   10   KWIETNIA   2020 r.

Wielki Piątek
Św. Fulberta, biskupa
Św. Michała de Sanctis
 
 
 
 

Polityk .Nowoczesnej pochwalił się homo-skłonnościami. Żeby zdobyć rozpoznawalność?

Polityk .Nowoczesnej pochwalił się homo-skłonnościami. Żeby zdobyć rozpoznawalność?
Paweł Rabiej i Ryszard Petru. FOT.Adam Chelstowski/FORUM

Paweł Rabiej, jeden z czołowych polityków formacji Ryszarda Petru, wyznał w Polsat News, że jest homoseksualistą. Portal Wirtualna Polska zauważa, że o Rabieju od dłuższego czasu mówi się w kontekście walki o stanowisko prezydenta Warszawy. Zdaniem ekspertów deklaracja aktywisty .Nowoczesnej to przede wszystkim zagrywka polityczna.

 

Jak powiedziała w rozmowie z wp.pl dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego, politycy .Nowoczesnej poza Ryszardem Petru i kilkoma kobietami aktywnymi w parlamencie, nie są w ogóle rozpoznawalni. Chcąc ubiegać się o stanowisko prezydenta stolicy prawdopodobny kandydat musiał więc zawalczyć o rozpoznawalność. Zrobił to w sposób głośny, a więc skuteczny. Dziś mówią o nim wszystkie media, zaś wcześniej mało kto wiedział kim jest Rabiej.

 

Na pewno konsultował to ze swoją formacją polityczną i doszli do wniosku, że może mu to pomóc – oceniła zachowanie polityka dr Pietrzyk-Zieniewicz.

 

Zgadza się z nią Zbigniew Lazar, ekspert ds. reputacji. Nie ma on jednak pewności, czy deklaracja pomoże Rabiejowi w walce o fotel prezydenta stolicy. – Nowoczesna kieruje swój program do elektoratu liberalnego. Myślę, że w nim na pewno zyska sympatię, ale co do reszty, to mam wątpliwości – ocenia.

 

Zdaniem dr Pietrzyk-Zieniewicz „tęczowy” aktywista formacji Ryszarda Petru wyprzedził ruch przeciwników politycznych. Gdyby rzeczywiście kandydował w stołecznych wyborach, fakt jego skłonności z pewnością zostałby ujawniony w niespodziewanych dla niego okolicznościach.

 

Eksperci nie wykluczają również, że Rabiej chciał zmniejszyć szanse na zostanie prezydentem Warszawy innego homoseksualisty, Roberta Biedronia. Pojawiają się pogłoski, że były aktywista Ruchu Palikota chciałby zamienić Słupsk na Warszawę.

 

Sam Paweł Rabiej zdecydowanie odrzuca opinie ekspertów łączące jego homo-deklarację z polityczną aktywnością.

 


Źródło: wp.pl

MWł
  


DATA: 2016-09-20 15:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dyplom politologa to musiałeś kupić za sowitą opłatą, skoro nawet nie znasz podstaw matematyki i nie wiesz że kilkaset tysięcy Polaków jest mniejszą liczbą od kilku milionów Polaków. A argumentując analogicznie do ciebie: ja z obowiązku Polaka i katolika dzielę się przemyśleniami, żeś lewak, antyPolak, antykatolik i prohomoś, bo dla katolika, Polaka i nie-dewianta, Nowoczesna i Razem to jedno wielkie zło.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
Oczywiście, że przez 50 lat zginęło więcej Polaków z rąk Sowietów i ich "polskich" sługusów. Co to w ogóle za pytanie? Nie słyszał Kolega o stanie wojennym, gdzie czołgi rozbijały barykady na Śląsku, strzelano do ludzi w Trójmieście, rozjeżdżano milicyjnymi Starami? O poznańskim czerwcu 1956, gdy to bezbronnych ludzi rozjeżdżano czołgami? O marcu 1968, kiedy wyjątkowo nie było zbyt wielu ofiar, a te, które można było zabić, przegoniono z Polski? Nie słyszał? O stalinowskim terrorze też nie słyszał, kiedy to łapano wierne Polsce elity, także polityczne, wywożono do Moskwy i urządzano wyreżyserowane procesy sądowe kończone karą śmierci? Niebywałe! Nie ma co "gdybać". O homoliberałach napisałem z obowiązku, jako że jestem politologiem i podzieliłem się przemyśleniami. Zresztą, lepiej, gdy homoś głosuje na wolnorynkową .N, niż na socjalistyczne Razem, prawda?
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Stosujesz typową dla lewaków manipulację, nazywając podawanie suchych faktów "obroną". Kto wymordował więcej Polaków w latach 1939-1989: sowieci czy niemieccy naziści? Faktem jest też że gdyby Hitler nie zaatakował Polski, byłaby ona w stanie zapobiec/oprzeć się sowieckiej agresji, a więc część spośród ofiar sowietów jest skutkiem agresji Hitlera. Faktem jest też że twoi ukochani niemieccy naziści 1.IX.1939 rozpoczęli działania zbrojne mające rozplenić plagę nazizmu na całym świecie, a nie tylko w Polsce, czyli rozpoczęli wojnę światową. A skoro "wskazujesz" coś homoliberałom, to niby czym to się różni od bratania? Przecież "dobrych rad" udziela się ideologicznym przyjaciołom, a nie wrogom. Z kolei, jeśli piejesz na tym forum peany na cześć zbrodni nazistowskich Niemiec na Polakach, motywując je "szlachetnymi pobudkami", a myślisz że kogokolwiek nabierzesz że robisz to jako rzekomy polski patriota, to naiwny jesteś. Bo polscy patrioci nie są kompletnymi idiotami.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
Jeśli twierdzisz, że to Hitler był większym zbrodniarzem i że to on wywołał wojnę światową (podkreślam, że chodzi o światową, bo że wojna z Polską rozpoczęła się 1 września, to oczywiste), a nie Stalin 16 dni później, znaczy, że bronisz czerwonego terrorysty. To samo robili komuniści; za Katyń też obarczali Niemców i co? Nie proponuję bratania się z homoliberałami, jedynie wskazuję, że jest to rewolucja na polskiej scenie politycznej, gdyż homobiznesowe "elity" teraz mają na kogo głosować (tylko lewactwo antykapitalistyczne mieli do wyboru do tej pory). Nie jestem niemieckim patriotą - coś Ci się pomyliło. Gdyby było tak jak piszesz, popierałbym bratanie się z Niemcami w czasie I wojny światowej (jak Piłsudski), natomiast sądzę, że dobrze robiła ND tworząc np. Legion Puławski walczący po stronie Rosji oraz rozbijając razem z carską policją PPS-owskie niepodległościowe manifestacje lewaków.
ponad 3 lata temu / Wolnościowec
 
Śmiejąc się z hipokryzji i wmawiania, kolejny raz śmiejesz się z siebie samego. Przecież to ty kłamliwie wmawiasz że "wybielam Stalina" i "nienawidzę żydostwa". To ty w tym wątku proponujesz antykatolickie bratanie się z ideologami sodomitów, stawiając tym samym walkę o wolność gospodarczą ponad walkę o respektowanie Prawa Bożego. To ty cały czas popierasz mechanizm komunistycznego złodziejstwa i tak samo go usprawiedliwiasz jak komunistyczni złodzieje. Widać jak zasmakowałeś w obłudzie. Wiem że jesteś nie jedynym hipokrytą na świecie, nie musisz przytaczać przykładów obłudy innych znanych osób. Gdybyś naprawdę czuł, jako patriota niemiecki, że to jest twój moralny obowiązek by zrekompensować polskim elitom majątki - pokazałbyś to czynem, sprzedając swój majątek i przekazując go tym ograbionym. A że tego nadal nie zrobiłeś, jest kolejnym dowodem na twoją bolszewicką hipokryzję - bo oni też chcieli rekompensować, ale kosztem innych, sami nie ponosząc ciężarów.
ponad 3 lata temu / do Wolnościowiec
 
Akurat ONR-owcy nie wyrażali się o terrorystycznej ideologii źle, tylko o tzw. ludziach, przybyszach z arabskiego Wschodu. Przepraszam, jakiej ewangelizacji? Tę hipokryzję i wmawianie, że np. popieram homoliberałów i jestem komunistą, nazywasz ewangelizacją? Uśmiałem się. Nic z tych rzeczy - tak jak Stanisław Michalkiewicz uważa, że likwidując ZUS należy wprowadzić podatek w celu pokrycia wydatków na emerytury ludzi, którym się ona jeszcze będzie należeć (weszli do systemu przed likwidacją ZUS-u), tak i ja wyjątkowo jestem za podatkiem na rzecz okradzionych przez komunizm. To nie złodziejstwo, a nasz moralny obowiązek jako narodu polskiego wobec dumy naszego narodu, czyli elit niegdyś posiadających ogromne majątki. Od siebie dodam, że taki podatek w największym stopniu powinni płacić politycy, którzy nie zrobili porządku (wszyscy) oraz uboga hołota, która przez 45 lat korzystała z socjalizmu kosztem okradzionych elit. No, ale to tylko moje osobiste zdanie.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.