DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wolnosc slowa?
ponad 1 rok temu / Danuta Wacławi
 
ta dulkiewicz kryje złodziei, którymi są alimenciarze, kto jest ojcem jej dziecka, czy urwał jej się film, jak robiła dzxiecko? w jakim musiała być stanie ta niemiecka moralizatorka?
6 miesięcy temu / hans kloss
 
..."2 wrzesnia to radosna rocznica i chce organizować z tej okazji tańce"... To przecież rocznica przyłączenia Freie Stadt Danzig do III Rzeszy...
11 miesięcy temu / KOLO
 
A co powiedzieć o kobiecie która twierdzi że 2 wrz3sn8a to radosna rocznica i chce organizować z tej okazji tańce???????
ponad 1 rok temu / Lidka
 
Może powinien był zapłacić za stoisko jak wszyscy inni.
ponad 1 rok temu / Mart
 
Lubiłem go za bezkompromisowość, ale na starość mu odbiło. Sam zdeklarował antypolskość i publicznie wypowiedział obywatelstwo. Tak więc WON! A księżulo niech księgi wieczyste sprawdzi zanim zaanektuje całe miasto.
ponad 1 rok temu / Mojnick
 
Dulcefaszyści od Aleksandry miłującej pokój
ponad 1 rok temu / Krllervip
 
czy przeczytałeś co napisałeś?
ponad 1 rok temu / @ Lit
 
Nie zgodzę się z opinią o braku kultury W. Cejrowskiego. Na spotkaniach z nim nikogo nie odsyła z kwitkiem, każdemu podaje dłoń i rozmawia, a że może nie cukierkowo to trudno, jest typem prostego faceta, a nie bezpłciowego elegancika. taki ma styl, ale kompletnie się nie wywyższa ponad innych. Jest szczery i nie kryje swojego zdania pod osłoną ugrzecznienia jak chcieliby niektórzy.
ponad 1 rok temu / mama
 
Drodzy Gdanszczanie! Kogo wybraliscie na Prezydenta Swojego Historycznego Miasta ? Czy nie widzicie poziomu Tej kobiety? Oby Dobry Bog pozwolil Wam na refloksje ibto jak najszybciej. Ta Pani przynosi same szkody Waszemu miastu!
ponad 1 rok temu / Emeryt
 
Gdanszczanie! Kogo wybraliscie na prezydentke? Czy chcecie dorownac poziomem tej kobiecie.? Daj Boze przyjdzie Wam refleksja, oby szybko.
ponad 1 rok temu / Emeryt
 
przecie to ....targ,,,,wiec inwencja nalezy do ludzi nie pod linijke...ku pamieci przeszlosci.....nasi wybrani...pamietajcie kto was posadzil.
ponad 1 rok temu / gosc
 
ewa- do kobiet pogardliwie odnoszą sie tysiące " kobiet" z czarnych marszy promujących mordowanie dzieci nienarodzonych, a co do modlitwy za kasę to rozumię ze księdzu za odprawianie Mszy Św też nie zapłacisz bo to nie ma żadnej wartości!!Jesteś takim " katolikiem" cwaniakiem co chce błogosławieństwa za darmo?
ponad 1 rok temu / Lit
 
Chciał mieć za darmo. Bardzo brzydko tak unikać opłat. Typowe cwaniactwo.
ponad 1 rok temu / pembroke
 
w sumie wszystko wymieniłeś,do kobiet odnosi się pogardliwie ,w Polsce nie mieszka podatki płaci obcemu państwo ,przyjeżdża tu tylko na "występy gościnne" i kupczy wiarą bo modlitwa za kasę nie ma żadnej wartości,aż przykro że trzeba tłumaczyć i nie widzisz
ponad 1 rok temu / ewa do ciekawo
 
@Jarek bo Polska ma bardzo wysokie podatki a poza tym Unia Europejska czyli durne prawa
ponad 1 rok temu / Anty-Socialista
 
O ile wiem, każdy musi opłacić miejsce, na którym handluje. Pan Cejrowski postanowił obejść ten nakaz. Nie wiem, w czym jest lepszy od np. ?pani Kasi", czy ?pana Andrzeja", którzy karnie płacą za swoje kramy?? Widziałam pana Cejrowskiego stojącego kilka godzin przed kościołem na ul. Mariackiej. Naprawdę robienie sobie fotek z kartką: ?Zdjęcie za pacierz" jest w porządku?? Wg. mnie handlowanie modlitwą nie ma nic wspólnego z wiarą. Poza tym pani prezydent Dulkiewicz nie miała nic wspólnego z zaistniałą sytuacją.
ponad 1 rok temu / kira13
 
Złość polityczna Dulkiewicz nie ma granic.Czy nie ma siły na takie złośliwe działanie.Ona nie nawiedzi Polaków i Polski.
ponad 1 rok temu / Tadeusz
 
Pani Dulkiewicz w dobrej formie przed rocznicą 1 IX... Wtedy tez usuwano polen faschist...
ponad 1 rok temu / Ark
 
Chciałem zapytać od kiedy pani prezydent Danzing będzie ogłaszać zapisy na volkslistę ?
ponad 1 rok temu / Johnny
 
Pisze świetne książki, ale w kontaktach personalnych jest bardzo arogancki. Moje 4-letnie dziecko zaczął brzydko strofować, bo użyło formy "czy możesz podpisać" zamiast "czy może pan podpisać". Naprawdę zachował się jak gbur, byłam bardzo zniesmaczona, a dziecko zszokowane, bo zupełnie nie wiedziało o co mu chodzi.
ponad 1 rok temu / ala
 
Do czego odwołuje się: a. Pan Cejrowski i/lub b. Polonia Christiana na zdjęciu dołączonym do tego artykułu? Czy to żart, czy manifest?
ponad 1 rok temu / Bonawentura
 
@ewa Ale uściślij w jakim zakresie panu Cejrowskiemu brak kultury.Czy klnie publicznie,czy kłamie,czy obraża kobiety,podkreślam kobiety,czy upija się i publicznie występuje,czy donosi na Ojczyznę do obcych rządów,czy język polski kaleczy świadomie?No,w jakim aspekcie panu Wojciechowi brak tej kultury?Brakiem kultury jest zwracanie się do kogoś z kim nie chodziło się razem do szkół po nazwisku bez zwrotu pan,pani,brakiem kultury jest nieumiejętność posługiwania się językiem ojczystym.Wreszcie brakiem kultury jest komuś zarzucić coś,na co nie ma się dowodów i samemu logicznie nie potrafi się uzasadnić dlaczego komuś coś się imputuje.
ponad 1 rok temu / ciekawość
 
To nie jest Polak. "Zrzekam się polskiego obywatelstwa i przyjmuję paszport Ekwadoru. Chętnie byłbym obywatelem RP, ale demokratycznie zdecydowano o wcieleniu do Unii Europejskiej, która zniewala człowieka metodami biurokratycznymi. Nie mam więc wyboru. Poza tym w Ekwadorze są fajne podatki" - oświadczył Cejrowski.
ponad 1 rok temu / Jarek
 
trakt: Obwodnica > zjazd Wrzeszcz > osiedle Kilińskiego na razie drożny, ale w knajpie sprzedają kolę z Hamburga. Jeszcze rozmawiają po polsku. Czuwaj
ponad 1 rok temu / Pejot
 
@qwerty Ja również go lubię.Lubię za bezkompromisowość,za to,że broni swojego zdania do upadłego,że wie o czym mówi,a zanim poruszy jakiś temat to się do niego przygotuje starannie,za to,że jest katolikiem,że jest obrotny,że nie daje sobie zamknąć ust,za filmy podróżnicze tak interesująco zrobione,za książki,za to,że JEST!
ponad 1 rok temu / i
 
Komunistycznej hydrze odrósł łeb. Ktoś nadal uważa naiwnie "komunizmu już nie ma"?.
ponad 1 rok temu / Precz z komuną
 
To może było miejsce pod pomnik jakiegoś prezydenta miasta albo cuś
ponad 1 rok temu / Olo
 
Bolszewicka wolność w gdańskim wydaniu...jak widać mieszkańcy przepojeni są ideałami zamordyzmu skoro większość ciagle POpiera patologię
ponad 1 rok temu / Lit
 
widzę że dla niektórych prawda musi być głośno i wulgarnie przekazywana ,czy inaczej to już nie jest prawda? Cejrowskiemu brak kultury
ponad 1 rok temu / ewa
 
Bardzo dobrze są miejsca wyznaczone i dotyczą wszystkich również Pana od WC który mieni się takim prawym
ponad 1 rok temu / Kokos
 
A ja lubie Cejrowskiego. Jest po prostu sobą. I nie boi się powiedzieć prawdy.
ponad 1 rok temu / Qwerty
 
Zła wiadomość dla Gdańszczan. Najpierw przeszkadza Cejrowski i się go usuwa , potem miga przeszkadzać gdańszczanie to dulkiewiczowa tez ich przesunie w głąb kraju , po to by oddać Gdańsk swoim niemieckim mocodawcom
ponad 1 rok temu / Jurek
 
Dziś usuwają p. Cejrowskiego z miejsca, a już niedługo posuną się dalej. Tylko krok dzieli nas od fizycznych prześladowań czerwonych/tęczowych totalniaków. Już pozwolono im na zbyt wiele. To się strasznie zemści. Przecz z tęczową komuną!
ponad 1 rok temu / Adam
 
I tak Go ludzie znajdą bo jest znany i lubiany. A że się czerwonym nie podoba też niektórym co się tutaj wpisali to mnie nie dziwi, bo Cejrowski do takich głośno i zdecydowanie mówi WON!
ponad 1 rok temu / Gość
 
I słusznie. Też bym go kazał przepędzić.
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Powinno być; Cejrowski wrócony na swoje miejsce. Wystarczy tego taniego cwaniactwa.
ponad 1 rok temu / niepatriota
 
Kiedyś Gdańsk był moim ukochanym miastem.Dzisiaj wstydzę się tego miejsca za pro niemieckie sympatie i wybór Dulkieicz do władz
ponad 1 rok temu / Gość
 
Nie mogę zrozumieć że nikt tej dulkiewicz po prostu nie wyrzuci !!!ona działa na niekorzyść Polski!!!te niemiecke gęsty z jej strony to skandal!!! proszę wyobrazić sobie jak Polak jest zaproszony przez Niemców do ich kraju i obraża ich!!!!statek który zaatakował Polskę był wycieczkowy !!!nic tak głupiego nie słyszałem!!!!!szok
ponad 1 rok temu / Gość
 
farbowany Polak
ponad 1 rok temu / lil
 
Najlepsza Reklama gdy się coś insynuuje coś się nie dopowiada, przekręca jeszcze jest obecność mundurowych padają dziwne słowa i Afera Polityczna gotowa
ponad 1 rok temu / Bobo
 
Ojoj, wyrzucili handlarza cejrowskiego ze świątyni? Jakie to jest cudowne i Biblijne.
ponad 1 rok temu / seba2231
 
To nie faszyci, a volksdeutsche...na razie.
ponad 1 rok temu / mee...
 
Zaraza neomarksizmu w ofensywie, jak nie bluźniercza profanacja, to chociaż złośliwe kąsanie.
ponad 1 rok temu / Cava
 
Cejrowski jak zwykle niewygodny. Nie dziwi mnie decyzja Dulkiewicz. Jest zbyt prawicowy, więc wymyślili jakiś durny powód i go wyrzucili z dobrego miejsca.
ponad 1 rok temu / ola
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.