DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2020 r.

II Niedziela Zwykła
Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Politpoprawność nie zna granic. Berlin zbuduje tęczowe toalety dla „wszystkich płci”

Politpoprawność nie zna granic. Berlin zbuduje tęczowe toalety dla „wszystkich płci”
#HOMOSEKSUALIZM    #LEWICA    #BERLIN    #LGBT

Berlin chce stworzyć tęczowe toalety w miejscach publicznych. Osoby inter- i transseksualne nie mogą być dyskryminowane i zmuszane do korzystania z wyraźnie nacechowanych płciowo łazienek.

 

Nowa czerwono-zielona władza w Berlinie zapowiadała już na początku grudnia, że zamieni niemiecką stolicę w miejsce w pełni przyjazne dla osób LGBT. Teraz zapowiedzi nabierają konkretnych rysów.

 

Berliński senator ds. sprawiedliwości (odpowiednik ministra w lokalnym rządzie) Dirk Behrendt uznał, że należy zakończyć dyskryminację osób inter- i transpłciowych, polegającej na zmuszaniu ich do korzystania w publicznych miejscach z toalet nacechowanych płciowo. Zajmie się tym w ramach projektu „Pokonywać przeszkody codzienności – zbudować toalety unisex w przestrzeni publicznej”. Jedna z państwowych firm przygotowała już projekt takich toalet na przykładzie dziesięciu budynków publicznych.

 

Za „tęczowe” plany niemiecki podatnik zapłacił póki co 5000 euro. Jeżeli okaże się, że niemieckie ustawodawstwo regulujące budowę toalet publicznych nie stawia tu żadnych przeszkód, to wkrótce podatnik będzie musiał zapłacić znacznie więcej. Tylko na początek toalety unisex mają powstać w jednej szkole, pośredniaku, gmachu jednego z ministerstw, na komisariacie policji, w dwóch budynkach straży pożarnej oraz w dwóch placówkach kulturalnych.

 

Senator Behrendt chce swoim projektem wyjść naprzeciw apelowi nieobecnej już w berlińskim parlamencie Partii Piratów. W 2014 roku ugrupowanie to przekonywało, że stworzenie publicznych tęczowych toalet jest koniecznością, ponieważ osoby inter- i transseksualne mają bardzo poważne problemy z korzystaniem z „binarnie podzielonej płciowo infrastruktury”.

 

Źródło: jungefreiheit.de

Pach


DATA: 2017-01-05 14:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@WIER pedofilia, zoofilia, nekrofilia itd. to nie są synonimy określające płeć tylko preferencje seksualne.
ponad 3 lata temu / ONYX do WIER
 
Czyli każdy może, przepraszam, sikać gdzie chce, tak? I do tego dorabiamy zaangażowanie władz miasta, wydanie pieniędzy publicznych, reklamując to jako istotne pierwsze działania nowej władzy w mieście będącym "postępową" stolicą kraju? Tak? To zacofaki jesteście!!! Widzieliście polski "domek z serduszkiem"? Hi hi hi...
ponad 3 lata temu / Pierre_
 
Jak się nie podobają toalety, to niech sikają pod drzewkiem. Najwyżej zapłacą mandat (dyskryminacją byłoby niewręczenie mandatu ze względu na dez-orientację płciową).
ponad 3 lata temu / Tomcio
 
A gdzie toalety dla pedofilów, zoofilów, nekrofilów onanistów i innych "wyzwolonych".Ich brak trzeba napiętnować jako dyskryminowane i zmuszanie do korzystania z wyraźnie nacechowanych płciowo łazienek.
ponad 3 lata temu / WieR
 
Niech nie zapomna także o toalecie w wersji dla niepełnosprawnych teczowych!
ponad 3 lata temu / Inspektor nadzoru
 
Absurd zaczyna sięgać szczytu.
ponad 3 lata temu / Robert
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.