DZIŚ JEST:   31   MARCA   2020 r.

Św. Balbiny, męczennicy
Św. Beniamina, męczennika
 
 
 
 

Policja nęka dziennikarkę za sprzeciw wobec „Golgota Picnic”

Policja nęka dziennikarkę za sprzeciw wobec „Golgota Picnic”

Związana z Krucjatą Różańcową dziennikarka, Anna Kołakowska jest przetrzymywana na komisariacie policji w Bydgoszczy. Pojechała tam, by powiadomić o planach popełnienia przestępstwa polegającego na publicznym bluźnierstwie.

 

Dla Anny Kołakowskiej jest jasne, że bluźnierczy spektakl „Golgota Picnic” ma charakter przestępczy, bo obraża uczucia religijne katolików. Spektakl obrzydliwie kpi z Pana Jezusa.


ZAPROTESTUJ PRZECIWKO BLUŹNIERCZEMU SPEKTAKLOWI W BYDGOSZCZY

 

Wystawienie spektaklu zapowiedział Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy. Dziennikarka pojechała więc do miasta, gdzie może dojść do przestępstwa, by poinformować policję o takim zamiarze. Jako dowód Kołakowska pokazała policjantom zdjęcia z tej pseudosztuki wystawianej we Francji.

 

Kołakowska zjawiła się na komisariacie we wtorek po godzinie 11 i nie została z niego wypuszczona aż do teraz. Kontakt z nią jest utrudniony, a przez wiele godzin w ogóle nie był możliwy. Jak udało nam się dowiedzieć policja twierdzi, że Kołakowska posiadając zdjęcia dysponuje… „nielegalnymi materiałami”. Przez wiele godzin była przesłuchiwana, nie wolno jej było rozmawiać przez telefon.

 

Nie ma żadnej oficjalnej decyzji policji w sprawie Kołakowskiej. Jak twierdzą przedstawiciele Krucjaty Różańcowej sprawa wygląda raczej na próbę zastraszenia. Ma to być – ich zdaniem – sygnał ostrzegawczy, by nie przyjeżdżali do Bydgoszczy protestować przeciwko publicznym bluźnierstwom.

 

 

PCh24.pl

ged


DATA: 2014-06-24 17:57
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Po owocach ich poznacie - teraz widzicie kto Polską rządzi. Jeśli policja realizuje już jako formacja władzy zadania związane z prześladowaniem chrześcijan (bo inaczej tego nie można nazwać) to pytam się kim oni są i kogo reprezentują. Oby więcej takich przypadków, może społeczeństwo przejrzy na oczy ale jak się obudzi to po zdrajcach tylko smród zostanie - przepraszam za użyte słowa.
ponad 5 lat temu / obywatel
 
Przedstawienie mialo byc legalne na Malcie ale jego zdjecia sa nielegalne w Bydgoszczy. Jak to sie nazywalo za komuny? Anomalia kurska czy logika komunistyczna?
ponad 5 lat temu / Zosia
 
Złożyła zawiadomienie o przestępstwie i przetrzymywali ją na komisariacie jak jakiegoś łobuza! A prawdziwy łobuz, czyli dyrektorek teatru, który wystawia plugawą sztuczkę, ma się dobrze!
ponad 5 lat temu / Volvort
 
Skończcie z tymi "uczuciami"- Bluźniercy obrażają Pana Boga, a nie jakieś uczucia!
ponad 5 lat temu / Tomasz
 
Oto kolejny przykład realizowania hasła: 25 lat wolności
ponad 5 lat temu / mayah
 
jakie nie legalne materiały! była na sztuce, zrobiła zdjęcia, każdy może. nielegalność, to wtedy, kiedy będzie na nich zarabiać, a tak to jest dozwolony użytek, wolno jej.
ponad 5 lat temu / edek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.