DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2018 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Policja dostała nakaz tuszowania przestępstw imigrantów. Szwedzi nie czują się już bezpiecznie

Policja dostała nakaz tuszowania przestępstw imigrantów. Szwedzi nie czują się już bezpiecznie
fot. wikimedia.org

W Szwecji uchodźcy mają większe prawa niż obywatele. Szwedzi, z powodu fanatycznej polityki multi-kulti nie czują się bezpiecznie w swoim kraju. Z tego powodu muzyk Jerzy Grunwald zapowiedział swój powrót do Polski.


Gościem TVP Info był Jerzy Grunwald, który od lat żyje w Szwecji. Wyznał on, że w niedalekiej przyszłości opuści kraj, który stał się dla niego drugim domem. – Ucieczka to może zbyt duże słowo, ale rzeczywiście zamierzam emigrować we wrześniu. Sytuacja jest na tyle poważna w Szwecji, że postrzeganie tego problemu i zamiatanie pod dywan jest ogromnym problemem – stwierdził muzyk. – Każda forma krytyki poemigracyjnej jest postrzegana jako rasizm, ksenofobia. Ma to bardzo daleko idące skutki. My jako społeczeństwo nie czujemy się tam bezpieczni – dodał.


Dopytywany o konkrety, odpowiedział, że niebezpieczeństwem jest fanatyzm poprawności politycznej. – To jest terror. To zaprzeczanie czemuś, co widać gołym okiem. Wmawianie społeczeństwu, że ma być wielokulturowe – mówił Grunwald.

 

Polski kompozytor i wokalista nie mógł również pogodzić się z niesprawiedliwością jaka panuje w Szwecji, gdzie kosztem obywateli faworyzuje się bliskowschodnich i afrykańskich migrantów. ­– Nagle okazuje się, że uchodźcy mają większe prawa. Nie można nic powiedzieć na muzułmanina, który na ulicy popełnia przestępstwo, gwałci, obraża, nie chce pracować. Do czego to prowadzi? Jesteśmy gośćmi we własnym kraju – stwierdził muzyk i przekonywał, że szwedzka policja dostała nakaz, by tuszować wszystkie przestępstwa popełnione przez imigrantów. Jego zdaniem ma to być świadomym działaniem w celu wywołania cywilizacyjnej i kulturowej wojny.


10-milionowa Szwecja przyjmuje do 10 tys. imigrantów tygodniowo.

 

Źródło: tvp.info
om

 

 

 DATA: 2017-06-14 08:22
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

ja tam wolę biedę, ale z godnością, bezpiecznie i spokojnie spać, a nie sprzedawać swoją dumę za większe dochody.
ponad 1 rok temu / syk
 
Captain Sweden....
ponad 1 rok temu / airless
 
Skoro policja dostała taki nakaz to jasno pokazuje, że mamy do czynienia z odgórnie sterowaną operacją niszczenia europejskich narodów - dokładnie tak jak było przepowiedziane w Fatimie. A Szwedzi mają już tak wyprane mózgi, że można z nimi zrobić praktycznie wszystko więc przodują w tym "postępie". Polska jeśli się podda skończy dokładnie tak samo, nie możemy eurobolszewii ustąpić ani o milimetr bo to kwestia naszego być albo nie być.
ponad 1 rok temu / abc
 
@Dor[email protected] - proszę jeszcze podać ile kosztuje chleb, masło, ser, woda, sok, kiełbasa, warzywa i wynajem mieszkania - wtedy info będzie pełne;
ponad 1 rok temu / JARO
 
@Gorol- bądź łaskaw nie obrażać ludzi na tym forum. To nie niemieckie szmatławce, tutaj obowiązuje kultura wypowiedzi. A Hanys ma rację, ty zaś nie znasz historii: twórcy komunizmu i masoni - jedni i drudzy byli okultystami, Lenin , Stalin, Trocki uprawiali okultyzm, Lenin pasjonował się masonerią, podobnie jak Marks. Wołoszański nie jeden raz o tym wspominał w swoich programach "Tajemnice II Wojny Światowej".
ponad 1 rok temu / Nina
 
Zastanawiające. A tysiące młodych Polaków i Polek właśnie obiera sobie Szwecję za cel emigracji, bo tam godzina pracy jest wynagradzana 75 zł (nie 12 jak w PL), a dzień urlopu płatnego wynosi 600 zł!
ponad 1 rok temu / Doris
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.